Jeden z našich čtenářů nám poslal svou zkušenost s léčbou fénixovými slzami, se kterou by se s vámi rád podělil.

Mé problémy začaly zhruba před 3 léty, kdy můj táta onemocněl rakovinou plic, takže se stal častým návštěvníkem okresní onkologie. V té době začaly problémy také u mě, ale jiného charakteru – k tomu se vrátím později.

konopny extraktTáta mmi vyprávěl jak to na takové onkologii chodí a já se lekl, hodně lekl! Vyprávěl mi o lidech léčených chemoterapií, kteří trpěli díky tzv. konvenční léčbě,  prostě nic příjemného. Bohužel i přes „snahu lékařů“ můj táta umřel. V té době jsem neměl ani páru o Fenixových slzách. Kdybych to byl věděl v té době, pokusil bych se tátu zachránit. Myslím, že to na netu již fičelo a dodnes si to vyčítám.

U mě to bylo kapánek jiné. Mě postihly bolesti varlat resp. jednoho. Ze začátku to byla jenom slabá bolest. No, z měsíce na měsíc se to začalo stupňovat. Ne vždy, jen při nevhodných pohybech, například při hygieně nebo sexu. Jako by mě do nich někdo nakopal.

Pak jsem si nahmatal bulku velikosti asi jako fazole. Přepadla mě neskutečná panika, ale strach díky tátovu vyprávění mě zabrzdil před návštěvou lékaře.Dál jsem tedy potichoučku trpěl. To byl ovšem jen začátek mých problémů.(pozn. growmart: podobné problémy okamžitě řešte s lékařem, který vám pomůže minimálně s diagnózou)

Zhruba před rokem jsem začal mít problémy s vyprazdňováním. Nebudu popisovat detaily,  jen bych uvedl že například po 15 minutách snažení jsem ze sebe dostal něco o průměru cigarety.

simpsonSe slzami v očích a bolestmi se vám svět hroutí. Ani to mě však nepřesvědčilo k návštěvě lékaře. Asi nejsem takový hrdina. Taky představa že se vám někdo vrtá v konečníku vám na odvaze nepřidá. Snad z nebe vnuknutí, našel jsem článek o Ricku Simpsonovi a taky jsem shlédl film Útěk před lékem. Tak jsem se do toho pustil.

fenixovy slzy vyroba

 

Koupil jsem materiál a dostal typ na člověka který je pěstitelem a také šlechtitelem. Nastudoval jsem postup výroby podle Ricka Simpsona a udělal jsem si nádobíčko. Musím se pochlubit, že jsem zručný strojař a vyznám se taky v elektronice, takže to pro mě nebyl žádný problém.

Vyrobil jsem si elektronickou digitální regulaci na desetinu stupně celsia a pustil se do výroby. Vše dopadlo suprově, jenom já ne. Jak jsem to natahoval do stříkaček tak mi bylo líto toho, co zůstalo zvenčí na trubičce stříkaček. Tak jsem to setřel prstem a olizoval. A to jsem neměl dělat. Spal jsem dva dny v kuse. Nejsem konzumentem a tak nemám kondičku, proto mě to složilo. Slízal jsem toho tolik, že by to složilo i koně. Z mého výrobku jsem byl překvapen. Na netu jsem četl od diskutérů, jak je to hnusné a pálivé. Mě to chutnalo. Něco jako pryskyřice jehličnanů. Užíval jsem množství podle Simpsona (cca zrnko rýže). Fénixovy slzy jsem bral hodinu až dvě před spaním. Jen ráno jsem byl jako po male opici. Takhle jsem to bral asi tak dva týdny.

Pak jsem někde na zahraničním serveru četl nějaký článek, že žaludeční kyseliny dají záhul pryskyřici a že část je v žaludku likvidována. Tedy že se účinek oslabuje. Hned mě napadlo, že když se pryskyřice rozpouští v tucích, tak ji rozpustit v oleji. Vzal jsem si znova mojí mašinku, nalil 1,5 dcl slunečnicovýho oleje, nastavil teplotu, při které se dekarboxyluje – 130 st. Celsia. Když byl olej nahřátý rozpustil jsem v něm cca 2 ml FS. Po vychladnutí jsem to držel v mrazáku, bral jsem denně tak půl čajové lžičky. Mělo to konzistenci gelu a vyrovnalo se to účinkům toho zrnka rýže. Mám zato, že když jsou THC a Canabinoidy obecně rozpuštěny v oleji, tak je docela možné, že jsou proti účinkům žaludeční kyseliny chráněný a do těla se jich dostane více.

Na můj problém to zabralo tak, že po 4 týdnech od začátku léčby jsem chodil na wc s úsměvem. Varlata nebolí a mě je po létech fajn. Ted jsem přešel na slabší dávku a postupně jsem si ubíral, abych ráno tu opičku neměl. Musím napsat Ricku Simpsnovy a složit mu poklonu. Hlubokou poklonu!

Nemohu potvrdit svojí diagnozu, protože jsem neabsolvoval vyšetření, ale našel jsem na netu příznaky které popisovali můj problém a vypadalo to na nádor v konečníku. Pod kůži jsem si nahmatal něco velikosti snad mandarinky a to už tam teď není. O varlatech se rozšiřovat nebudu, stačí že už nebolí. Záver si udělejte sami. Hlavně ti co máte podobné problémy. Tvrdit můžu jedno: Svět pro mě je znova veselý a bezbolestný. Všechny obavy a mindráky jsou v pryč.

Rád bych ještě napsal pár svých zkušeností s Pegasovými kapkami

dekarboxylaceNa netu jsou různé recepty třeba na masti. Já jsem si toho přečetl hodně a taky různé diskuse. Nevím jestli to lidi neberou tak že čím složitější postup výroby tím je lék účinnější. Někdy mi to rozum nebere. Třeba když někdo maceruje dva tři měsíce a ještě k tomu čeká, až se mu tam objeví plíseň. Dle mého názoru je jediná rozumná cesta vyrobit si extrakt, z kterého jde následně vyrobit cokoliv.

Neni to moje myšlenka to tady radili odborníci kteří toho už maj hodně za sebou. Pokud si uděláte FS třeba podle Simpsona a vytáhnete z materiálu až 97 % THC a kanabinoidů, máte to ve formě pryskyřice, která je lehce skladovatelná a vydrží dlouho. Je na vás co si z ní uděláte. Já jsem to zkoušel rozpustit ve vodce, jde to taky.

Taky jsem dělal z FS mast pro kamaráda. Užívá to na rány a popáleniny. Pracuje jako svářeč, tak si toho užije a nemůže si to vynachválit. Taky má pejska který měl na oušku velikou bradavici, tak jsem mu poradil ať mu jí namaže mojí mastí. Po dvou dnech byla bradavice pryč a zůstal po ní jen malý flíček.

Velká škoda že jsme to nezdokumentovali. Prostě radím vyrobit si fénixovy slzy. Dekarboxylovat a za pár hodin máte hotovo.

Z extraktu konopí si lehce vyrobíte i jiné produkty například mast z FS za pár minut a nemusíte se v tom nimrat měsíce. Přikládám foto cizí masti dělanou macerací a mojí masti z FS.Podotknu že obě jsou stejně staré a taky za stejných podmínek uskladněné jenom ta od „mistra“ jaksi teče. Má je ta vpravo.

lecba konopim

 

NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

Konopný výtažek Cibdol lze použít na výrobu většiny léčivých produktů podobně jako u Fénixových slz. Např. u konopné masti lze použít opravdu minimum tohoto oleje pro luxusní výsledky.

Více informací právě zde.

Zdroj: čtenář Growmartu

6 komentářů

 1. Dobrý den, ráda bych dostala kontakt na autora tohoto článku. Mám velké zdravotní potíže a ráda bych se poradila. Děkuji Drahuna

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   váš dotaz ohledně léčby FS napište na : obchod@growmart.cz kolegové vám rádi pomůžou.

   Odpovědět
 2. Dobry den, nechci vas zatezovat svymi zkusenostmi s klasickou medicinou.muj milovany tata za mesic zhubl 25 kg. Neudrzi v sobe nic. Rakovina slinivky. Zaplatim cokoli za fenixovy slzy.

  Odpovědět
 3. Prosím o kontakt na autora článku,manžel má rakovinu plic.děkuji.

  Odpovědět
 4. Dobrý den,prosím o kontakt autora članku ,je to velmi důležité děkuji Monika proiture@seznam.cz

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět

Napiš komentář