Konopný výtažek tkzv. fénixovy slzy, návod na výrobu od samotného Ricka Simpsona. Recept si pořádně nastudujte, ale zase tak těžké to není. Fénixovy slzy jsou extrakt z konopí s výraznými léčebnými účinky. Nejlepší výsledky dosáhnete extrakcí konopí indica s vyrovnaným podílem THC a CBD. Pokud nevíte přesně, tak je potřeba hledat léčebné odrůdy marihuany. Semínka těchto odrůd máme v nabídce

  Suroviny

  Obvykle pracuji s půl kilem čí více dobrého kvalitního konopí. Je potřeba použít dobré genetiky marihuany, nejlépe přímo vyšlechtěné pro léčebné úřely. Můžete použít i třeba jen jednu unci (31,1 g). Z té se obvykle vyrobí tři až čtyři gramy výtažku. Množství výtažku z unce jednotlivých odrůd bude rozdílné. Ze všech ale lze připravit výtažek s úžasnými hojivými vlastnostmi.

  Postup:

  1 – Dejte zcela suchou surovinu do plastové nádoby
  2 – Přelijte ji rozpouštědlem, které si zvolíte. Lze jich použít celou řadu. Rád používám čistý lékařský benzín, ten ale stojí 500 dolarů za dvousetlitrový sud. Stejně tak lze použít i 99 % izopropylalkohol (nebo 96 % alkohol, pozn. překl.). Alkohol absorbuje více rostlinného chlorofylu něž lékařský benzín. Výtažky připravené pomocí alkoholu jsou tmavější, sílu výtažku to ale nijak neovlivňuje. Výtažky připravené pomocí éteru, lékařského benzínu, butanu a mnoha dalších ředidel mají jantarovou a čirou barvu. Čiré výtažky samozřejmě vypadají lépe, tmavé výtažky ale mohou být naprosto stejně účinné. Při zachování správného výrobního postupu ve výtažku nezůstávají téměř žádná nebo žádná rezidua (cizí látky). Výtažky připravené pomocí rozdílných rozpouštědel užívám už osm let a nepozoruji žádné škodlivé následky. Na to, abyste z půl kila sušeného konopí (suroviny) dostali THC, budete potřebovat přibližně pět litrů rozpouštědla. Na přípravu výtažku z jedné unce (31 gramů) budete potřebovat maximálně půl litru rozpouštědla.
  3 – Začněte mělnit a míchat rostlinný materiál čistou (chemicky neošetřenou) dřevěnou tyčkou nebo něčím podobným. Uvidíte, že i surovinu přelitou rozpouštědlem lze snadno rozdrtit.
  4 – Dolijte rozpouštědlo, dokud v něm nebude výchozí surovina zcela ponořena. Dřevěnou tyčí dále míchejte a drťte rostlinný materiál. THC se při tom uvolňuje do rozpouštědla.
  5 – Pokračujte s tím další tři minuty.
  6 – Slijte rozpouštědlo do další nádoby. Momentálně se vám podařilo dostat z rostlinného materiálu přibližně 80 % THC.
  7 – Druhé kolo – opakujte postup, přelijte rostlinný materiál rozpouštědlem, nechte ho působit přibližně tři minuty a dostanete z materiálu zbývajících 20 % THC.
  8 – Nalijte směs rozpouštědla s výtažkem do nádoby, do které jste nalili první várku.
  9 – Dvakrát použitý rostlinný materiál můžete vyhodit nebo zlikvidovat.
  10 – Přelijte směs rozpouštědla a výtažku do další čisté nádoby přes kávový filtr.
  11 – Odpařte rozpouštědlo. Podle mých zkušeností lze velmi dobře použít elektrický hrnec na rýži. Na mém hrnci na rýži si můžu nastavit dvě teploty, nízkou a vysokou, a vleze se do něj 2,5 litru směsi výtažku a rozpouštědla.
  12 – Nalijte směs výtažku a rozpouštědla do hrnce, přibližně do tří čtvrtin.

  Odpařování se musí provádět v dobře větraném prostoru. Na hrnec namiřte ventilátor, aby se výpary odváděly pryč. Výpary jsou velmi hořlavé. V okolí nesmí být žádné žhavé předměty. Pozor na jiskry a cigarety atd. Výpary by se mohly vznítit. 

  13 – Zapněte hrnec na rýži a nastavte ho na vysokou teplotu.
  14 – Nechte odpařovat rozpouštědlo a postupně do hrnce dolévejte zbytek směsi výtažku s rozpouštědlem.
  15 – Ke konci odpařování do směsi výtažku a rozpouštědla přidejte pár kapek vody. Její množství závisí na tom, z jakého množství suroviny jste dělali výtažek. Já osobně, když dělám výtažek z půl kila kvalitních palic, přidávám asi deset kapek vody.
  16 – Jakmile v hrnci zůstane už jen asi dva a půl centimetru směsi výtažku s rozpouštědlem, nasaďte si kuchyňské rukavice (chňapky), vezměte hrnec a začněte mírně vířit jeho obsah.
  17 – Pokračujte v kroužení hrncem a víření jeho obsahu, dokud se rozpouštědlo neodpaří. Těch pár kapek vody pomáhá uvolnit zbytky rozpouštědla a do jisté míry chrání výtažek před přehřátím. Jakmile se rozpouštědlo odpaří, můj hrnec se automaticky přepne na nízkou teplotu. Tím se eliminují rizika přehřátí výtažku. Teplota výtažku by nikdy neměla přesáhnout 140 stupňů Celsia.
  18 – Nasaďte si kuchyňské rukavice a vyndejte z hrnce na rýži vnitřní nádobu s výtažkem.
  19 – Opatrně přelijte výtažek do nerezové nádobky.
  20 – Nádobku dejte do dehydrátoru nebo ji postavte na nějaký zdroj nízkého tepla, třeba ohřívač na kávu. Finální odpařování může trvat i několik hodin, odpaří se ale veškerá voda i zbytek těkavých látek. Jakmile se na povrchu výtažku přestane cokoli dít, je hotov a připraven k použití.
  21 – Přelijte horký výtažek do lahvičky nebo ho jako ve filmu natáhněte do plastové stříkačky. Ze stříkačky se výtažek velmi snadno dávkuje.

  Výtažek má po vychladnutí konzistenci hustého maziva. Z některých odrůd vzniká velmi hustý výtažek, který se ze stříkačky těžko dostává. V takových případech před užitím výtažku stříkačku dejte na pár minut do teplé vody.

  Několik jednoduchých věcí pro všechny, kteří chtějí začít užívat výtažek fénixovy slzy

  Konopný výtažek vám sníží krevní tlak. Pokud na vysoký krevní tlak užíváte nějaké léky, brzy je možná nebudete potřebovat. To samé platí i pro diabetiky. Byl jsem svědkem toho, že konopný výtažek zreguloval hladinu cukru v krvi tak, že nebylo nutno podávat inzulín.
  Nejsem lékař a nemám právo říkat lidem, co by měli dělat. Osobně bych ani nepřemýšlel o tom, že bych měl podstoupit kteroukoli z forem léčby rakoviny, které nabízí náš zdravotnický systém. Nedoporučuji brát výtažek spolu s chemoterapií. Jaký smysl má vyrobit si vlastní lék a pak si od zdravotnického systému nechat dát masivní dávky jedu.
  Na základě svých zkušeností s konopnou medicínou jsem zjistil, že jakmile někdo začne užívat konopný výtažek, obvykle přestane potřebovat většinu farmaceutických léků. Konopný výtažek se podle všeho dobře snáší s většinou přírodních léků. Párkrát jsem už ale slyšel od těch, kteří se jej snažili kombinovat s farmaky, že je bolelo břicho atd. Všechny tyto problémy ale přestaly, jakmile přestali užívat léky na předpis.
  Rád bych přivítal všechny, kteří se s pomocí těchto informací budou snažit pomoci těm, koho mají rádi, ve světě skutečné medicíny. Ještě jednou bych vás rád varoval, abyste si dali pozor při odpařování rozpouštědla. Výpary jsou velmi vznětlivé. V okolí nesmí být nic žhavého, jiskry, cigarety atd. Výpary by se mohly vznítit.

  Kolik výtažku vyrobit a užívat?

  Z půl kila suchých palic (květů) konopí se obvykle vyrobí přibližně 60 gramů (55 – 60 ml) vysoce kvalitního výtažku (fénixovy slzy). Toto množství výtažku vyléčí i ty nejvážnější případy rakoviny. Průměrný člověk tuto dávku obvykle spotřebuje během přibližně tří měsíců. Výtažek je velmi silný, takže je nutno začínat s malými dávkami. Je dobré začínat malou kapkou FS, přibližně o velikosti rýžového zrnka, a užívat ji dvakrát až čtyřikrát denně. Po čtyřech až pěti dnech denní dávku začněte pomalu zvyšovat. Tělo si na fénixovy slzy postupně vytvoří toleranci a lze ho užívat více a častěji. V případech, kdy lidé trpí velkými bolestmi, doporučuji, aby dávku zvyšovali rychle, dokud neutiší bolest do přijatelných a snesitelných mezí. Vysoce kvalitní výtažek z konopí zastaví bolest i v případech, kdy nepomáhá morfin. Výtažek z konopí je také možno mazat na povrchová zranění – bolest obvykle mizí během několika minut.

  Nebudu omámen/á

  Pomocí výše uvedeného postupu se většině lidí daří projít celou léčbou, aniž by se kdy cítili „zhulení“. U konopí ale menší zhulenost není nic vážného, účinky mizí rychle i tehdy, když si někdo výtažku dá moc. I tak se ale nestane nic vážného. Na konopnou medicínu ještě nikdo nezemřel.

  Co výtažek z konopí a závislost?

  Konopný výtažek v těle nevyvolává touhu dát si ho více. Je nenávykový, neškodný a účinný na prakticky všechny zdravotní potíže.

  Jaký je rozdíl mezi konopným olejem a extraktem z konopí, je to stejné?

  Ne! Jedná se o konopný výtažek, který se vyrábí z květů a malých lístků konopí. Jedná se o extrakt z rostliny konopí. V obchodech se zdravou výživou lze koupit pouze olej z konopných semen. Ten bývá často zaměňován s výtažkem. Je sice také velice prospěšný, neobsahuje ale dostatek THC na to, aby dokázal působit na rakovinu a další vážné choroby.

  Jak mám výtažek fénixovy slzy užívat

  Vysoce kvalitní konopný výtažek lze kouřit přes vaporizér, užívat vnitřně nebo užívat místně. Pro použití na pokožku přidejte výtažek do krémů a mastí.

  Kde mohu získat informace o výrobě výtažku?

  fenixovy slzyVšem, kteří s výrobou výtažku začínají, doporučuji se podívat na film Útěk před lékem (v originále Run From The Cure, který si můžete pustit na začátku tohoto návodu nebo z našeho kanálu na youtube. Budete potřebovat jen vysokorychlostní internet, jinak je to zdarma. Proces výroby výtažku, který je zachycen ve filmu, je poměrně drsný – vyrobený výtažek ale i tak dokáže vyléčit rakovinu. Tento lék by bylo mnohem lepší vyrábět v kontrolovaném prostředí s pomocí destilačního zařízení atd., aby se dalo zachytit rozpouštědlo a bylo možno vyčistit výtažek. Destilaci ale většina lidí nerozumí a nemají přístup k potřebnému vybavení. Proto jsme schválně popsali tu nejjednodušší metodu, aby si v případě potřeby výtažek dokázal vyrobit téměř každý. Stejně jako ve filmu i teď znovu zdůrazňujeme, že tento proces může být v případě porušení postupu nebezpečný a neneseme žádnou odpovědnost za zneužití těchto informací

  Jak se má postupovat? Nějaký předepsaný protokol způsobu léčby s konopným extraktem?

  koniopny vytazekExistuje a mělo by se podle něj postupovat, aby se zajistila účinnost léčby. Pro léčbu rakoviny kůže stačí použít malá množství výtažku, při plicních potížích je výtažek kromě perorálního užívání také možno kouřit přes vaporizér a inhalovat přímo do plic.

  Při léčbě rakoviny v těle se výtažek musí užívat perorálně (ústy). Obvykle na začátek doporučuji tři až čtyři malé dávky denně. Jen kapičku – přibližně o velikosti půlky suchého rýžového zrnka. Začínat vyššími dávkami doporučuji jen tehdy, když pacient kromě rakoviny trpí silnými bolestmi. Tito pacienti často bývají závislí na nebezpečných a smrtelně nebezpečných lécích proti bolesti. V takových případech je potřeba, aby takové léky přestali používat a řešili bolest konopným výtažkem.

  Poté by se dávka měla každé čtyři dny zvyšovat, dokud pacient nebude užívat gram výtažku denně. Od tohoto momentu lidé většinou užívají gram výtažku denně, dokud se nevyléčí. Zažil jsem už ale několik případů, kdy si lidé vyléčili rakovinu tak, že využívali celou šedesátigramovou dávku během jednoho měsíce.

  Doporučujeme maximální opatrnost, pokud jde o výrobu. Přední český vědec prof. Lumír O. Hanuš k výrobě v článku napsal

  profesor hanus guru konopi

  Pozorně jsem si pročetl článek pana Ricka Simpsona a nemohu se k němu nevyjádřit. Mám na mysli vlastní přípravu extraktu vrcholků konopí a jeho odpařování. Je to nebezpečné zdraví jak z hlediska dýchání škodlivých výparů rozpouštědla, tak i pro nebezpečí výbuchu par rozpopuštědla. Já osobně, jak lze najít v mých publikacích, jsem vždy dělal výtažek (tedy extrakt) pomocí petroletheru a ten odpařoval na rotačním vakuovém odpařováku při 35 stupnách Celsia s odvodem par do digestoře. Petrolether je vhodný za ideálních podmínek, jak jsem to dělal k výzkumu já.

  Takže v tomto případě je nejvhodnější použít ethylalkohol a žádné jiné rozpouštědlo. Když se člověk eventuálně nadýchá par ethanolu, nic se nestane, maximálně by mohl být člověk pod jeho vlivem. Přesto i při odpařování čistého ethylalkoholu riziko exploze existuje! Takže zlaté pravidlo: „Dvakrát měř, jednou řež!“ Je tu na místě.

  Toto je jeden z důvodů, proč by (tak jako tomu bývalo v lékárnách dříve) měl být výtažek připraven odborně bez nebezpečí ohrožení zdraví při jeho přípravě. Nutno také dodat, že není konopí jako konopí a při kvalitě výtažku hraje roli druh konopí, způsob jeho sušení a způsob přípravy výtažku. Ideální by bylo tuto přípravu od semínka až po výtažek standardizovat. Jinak je to samozřejmě pro nemocné velice povzbuzující čtení.

  Pan Simpson také uvádí, proč je lepší konopí nežli syntetický tetrahydrocannabinol (THC). Samozřejmě THC v rostlině i THC synthetické je jedno a totéž a má izolovaně naprosto stejný účinek. Ovšem THC v rostlině není pouhé THC, nýbrž směs látek, které v kombinaci s THC přispívají k léčebnému účinku (je přece známo ze zelené medicíny, že přípravek z rostliny je účinnější a bezpečnější nežli syntetizovaná pouze aktivní látka)

  Jak dávkovat konopný výtažek?

  profesor-hanusBěžný občan celou léčebnou dávku šedesáti gramů výtažku obvykle spotřebuje během devadesáti dnů. Na začátku léčby doporučuji užívat třikrát denně dávku o velikosti suchého zrnka rýže, tj. přibližně čtvrtinu kapky. Po čtyřech dnech užívání začněte zvyšovat dávky každé čtyři dny až do doby, kdy budete během dvaceti čtyř hodin konzumovat přibližně jeden gram výtažku, tj. třikrát denně cca 1/3 gramu.

  Gram (tedy o něco méně než mililitr) výtažku denně jsou pacienti obvykle schopni aplikovat během pěti týdnů užívání. Poté na této dávce již mohou zůstat, dokud rakovina nezmizí.

  Postupným zvyšováním dávky si tělo může pomalu vytvořit toleranci. Slyšel jsem od mnoha lidí, že se při léčbě výtažkem nikdy „nezhulili“ . Každý z nás má na léky rozdílnou toleranci. Nezapomeňte ale, že váha a výška u tolerance na konopný výtažek nehrají příliš velkou roli.

  Na začátku léčby konopným výtažkem mějte na paměti, že se vám sníží krevní tlak. Berete-li tedy nějaké prášky na snižování tlaku, velmi pravděpodobně je nebudete potřebovat.

  Bývám rád, když lidé při užívání výtažku zůstávají ve své zóně komfortu. Pravda je ale taková, že čím rychleji výtažek spotřebujete, tím větší budou vaše šance na přežití. Lidé většinou po ukončení léčby užívají výtažek v mnohem omezenější míře.

  Jako udržovací dávku je dobré využívat během roku šest až deset gramů výtažku. Bývám nerad, když se lidé výtažkem předávkují, i tehdy ale platí, že předávkování výtažkem nijak neškodí. Hlavními vedlejšími účinky tohoto léku jsou spánek a odpočinek, což jsou ale zároveň významné součásti procesu uzdravování. Výtažek vám obvykle přibližně hodinu po užití naznačí, že byste si měli lehnout a odpočívat. S tímto pocitem ospalosti nebojujte, prostě se natáhněte a nechte se unášet. Únava přes den, k níž při této léčbě někdy dochází, obvykle mizí během měsíce. Pacienti i tak ale v noci velmi dobře spí.

  Začít vyššími dávkami bych doporučil pouze v případě, že pacienti chtějí vysadit návykové a nebezpečné léky proti bolesti. Lidé, kteří užívají takové léky, po zahájení léčby konopným výtažkem obvykle redukují dávku prášků proti bolesti na polovinu. Jde o to, aby užívali dostatek výtažku na to, aby se zmírnila bolest a aby se pacientovi pomohlo s odvykacími příznaky spojenými s vysazováním těchto nebezpečných farmaceutických léků.

  Lidem říkám, že jednoduše zažijí buď jedno, nebo druhé: buď jim výtažek vyléčí rakovinu, nebo, když už je na léčení příliš pozdě, usnadní cestu na věčnost a umožní aspoň umřít důstojně.
  Úspěšnost léčby rakoviny konopným výtažkem je velmi vysoká. Mnozí z těch, kteří za mnou přicházejí, již ale jsou příliš poškozeni zdravotnickým systémem a všemi těmi chemoterapiemi, ozařováním atd. Tyto způsoby léčby vyvolávají dlouhotrvající následky a lidé, kteří je absolvovali, se léčí ze všech nejhůře.

  Neměli bychom také zapomenout připomenout, že výtažek rejuvenuje
  životně důležité orgány, např. slinivku. Řada diabetiků již zjistila, že jim po přibližně šesti týdnech užívání výtažku začala znovu fungovat slinivka, takže už si nemusí píchat inzulín.

  Řádně vyrobený konopný výtažek je bezesporu nejhojivějším prostředkem na této planetě. Jakmile zažijete, co tento lék dokáže, pochopíte, proč konopnou medicínu, stejně jak tomu bylo v historii, nazývám všelékem.

  NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

  Konopný výtažek Cibdol lze použít na výrobu většiny léčivých produktů podobně jako u Fénixových slz. Např. u konopné masti lze použít opravdu minimum tohoto oleje pro luxusní výsledky.

  Více informací právě zde.

  Zpětné odkazy a Pingbacky

   Žádné zpětné odkazy a pingbacky pro tento článek

   413 komentářů

   1. dobrý den, mému příteli (30let) před několika lety diagnostikovali roztroušenou sklerózu a já bych mu chtěla nějak pomoci... četla jsem už hodně článků spojených z účinky konopí na různé choroby, prošla jsem několik groweshopů a tak by mě zajímalo zda existuje nějaký druh konopí, který by byl přímo předurčený k léčení této nemoci.. prozatím jsem se jen u každého druhu lékařského konopí dočetla věci typu: tento druh má vynikající sedativní účinky, tento druh je vhodný k lékařským účelům ; ale nikde nepíší jaký druh konopí je vhodný pro určitý typ nemoci.. nemohli byste mi prosím poradit?

    elis2005@centrum.cz

    Odpovědět
    1. Zdravim, samozrejme a tech odrůd specialne urcenych pro lecebne pouziti je cela hromada. Co se tyka teto specificke nemoci. Jedna se defakto o autoimunitni onemocneni, ale take ho nekdy spusti jine problemy napriklad borelioza atd. Vzhledem k tomu, ze RS ma velmi specificke priznaky a prubeh, je v tomto pripade velmi snadne overit si zda konopne pripravky zaberou ci nikoliv, rozhodne si obstarejte kvalitni fenixovy slzy , ale opravdu kvalitni a od nekoho overeneho. Nejdrive mensi davku na otestovani reakci, paklize lecba zacne zabirat (ustoupi nebo se zmirni tres,pohyblivost atd), muzete pokracovat v leceni. Konopny vytazek nema kontraindikace s leky, tedy v tomto ohledu je to zcela bezpecne. Ve vasem pripade tedy nejde o to jakou zvolit odrůdu, ale spis sehnat kvalitni konopny extrakt (fenixovy slzy) ktery se vyrabi idealne extrakci z kmenu indica s vetsim mnozstvim ucinne latky CBD

     Odpovědět
     1. Ahoj tim mozes doporucit niakeho overeneho predajcu prosim?

      Odpovědět
      1. napis kdyz tak email

       Odpovědět
       1. dobry vecer, mohli by ste mi napisat nejakeho overeneho predajcu fenixovych slz? potrebovala by som to surne, dakujem pekne môzete mi napisat na mail: summer9@azet.sk

        Odpovědět
       2. Ahoj, taky bych potřeboval více informací ohledně "ověřeného p..." prosím o kontakt na email petanoty@seznam.cz Díky Petr

        Odpovědět
       3. Dobrý den!
        Prosím o kontakt na ověřeného prodejce Fénixových slz.
        Předem moc děkuji.Můj email: jance74@email.cz

        Odpovědět
       4. Prosim o overeneho prodejce.
        kristynabal@centrum.cz

        dekuji

        Odpovědět
       5. ahoj aj ja by som surne potrebovala pre ocina zohnat nejakeho overeneho predajcu ak mozem poprosit nasiste mi prosim na mail : linababetko@seznam.cz dakujem velmi pekne

        Odpovědět
       6. prosím o doporučení ověřeného prodejce, děkuji

        Odpovědět
       7. Dobrý den, také bych požádala o kontakt na nějakého ověřeného prodejce Fénixových slz, potřebovali bychom je pro mámu.
        Předem moci děkuji a pěkný den
        krutibrkous@email.cz

        Odpovědět
       8. dobrý den mužu vás požádat o kontakt prodejce Fénixových slz pro maminku a manžela předem děkuji dedamilan44@seznam.cz

        Odpovědět
       9. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na fenixovyslzy@post.cz

        Odpovědět
       10. Dobrý den,potřebuji sehnat Fénixovi slzy na léčbu rakoviny kůže,maligní melanom.Prosím,pište na :danlinkap@seznam.cz

        Odpovědět
       11. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       12. Prosím kde zohnať fenixovy slzy, som na tom špatne, karcinom konečníka a metastazy. Prosím o pomoc. zlatkoprotector@gmail.com

        Odpovědět
       13. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       14. Dobrý den, prosím, můžete mi také poslat kontakt na ověřeného prodejce fénixových slz? Děkuji. Marievolavkova@email.cz

        Odpovědět
       15. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       16. Dobrý den, můžete mi poslat kontakt na prodej kvaliní
        FS?

        Odpovědět
       17. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       18. Prosim také o kontakt

        Odpovědět
       19. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       20. mam zajem jaka je cena lubos lubomaschiner2@seznam.cz 773280813hermanuv městec

        Odpovědět
       21. Dobrý den.
        Prosím,kde možno sehnat Fenixovy slzy a jaká cena?

        Odpovědět
       22. Ahoj, poprosil by som ta o kontakt na overeneho predajcu. Moj email - oravec.mato@gmail.com. Dakujem.

        Odpovědět
       23. Dobrý deň, mohol by ste mi prosím napísať nejakého overeného predajcu fenixovych slz? Za odpoveď vopred ďakujem. pelov@centrum.sk

        Odpovědět
       24. Prosím o kontakt na ověřeného prodejce. Konopí není problém sehnat a uvařit si to, ale od prodejce nevím co je to za druh co mi prodá a potřebuji to nejkvalitnější co se dá sehnat!!! Velice děkuji za jakýkoli kontakt.

        Odpovědět
       25. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na fenixovyslzy@post.cz

        Odpovědět
       26. Zdravim. Reaguji sice na stary clanek ale doufam ze dostanu jeste odpoved. Mohl bych taky dostat kontakt na nejakeho overeneho prodejce? Mamca ma rakovinu a myslim ze toto by ji velmi pomohlo. Zkousel jsem to ale asi neco delam spatne.
        Budu rad za odpoved. Dekuji

        Odpovědět
       27. Nabízím fs z rostlin od mudr. Budařové, užívala moje manželka, nyní už nevyužijeme.

        Odpovědět
       28. Dobry den,zhanam FS. Poprosim ak viete,poslite mi kontakt na mail.vdaka

        Odpovědět
       29. dobrý den, máte ještě FS?Nebo aspoň kontakt na prodavající? Děkuji, email.:chudoba.j@seznam.cz

        Odpovědět
       30. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       31. Dobry den, mate prosim este kontakt na overeneho predajcu fenix. slz? Chcem ich pre svoju mamu ktora ma nador v prsniku.. Dakujem.. Moj email : alenicka90@gmail.com

        Odpovědět
       32. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       33. Zdravím Vás, je to ještě aktuální? Děkuji!

        Odpovědět
       34. Mohu poprosit konrakt na Mudr?

        Odpovědět
       35. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

        Odpovědět
       36. Dobrý den, můžete mi také prosím poslat email?
        tomas.kutina@seznam.cz

        Děkuji

        Odpovědět
       37. kontakt odeslan

        Odpovědět
       38. Aj ja by som poprosila

        Odpovědět
       39. Dobrý den,mohla bych také poprosit o kontakt. kittenl@centrum.cz

        Odpovědět
       40. Dobry mohli by ste poslat aj mne? Dakujem ! zabkalenkova.zabkova@gmail.com

        Odpovědět
       41. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       42. Dobrý den, prosím o kontakt na prodejce FS. Děkuji.

        Odpovědět
       43. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       44. Dobrý den, prosím potřebovala bych ověřeného prodejce slz.
        Děkuji mnohokrát.

        Odpovědět
       45. Potřebuji pro pejska. Labradorský retrivr. Diagnoza: nador na slezine.

        Odpovědět
       46. Dobrý den, mam podobný problém s pejskem a chtěl bych se zeptat jak vám to zafungovalo. mam možnost si tento extrakt vyrobit a rád bych nějakou zkušenost. děkuji

        Odpovědět
       47. Dobrý den

        návod na výrobu extraktu z konopí je zde v tomto odkaze : http://growmart.cz/postup-navod-jak-vyrobit-extrakt-z-konopi-kapky-fenixovy-slzy-vytazku/

        Odpovědět
       48. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       49. Prosim slo by taky kontakt na prodejce?

        Odpovědět
       50. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       51. Kontakt odeslán

        Odpovědět
       52. Dobry den,mohla bych take dostat kontak na prodejce kvalitnich FS?

        Odpovědět
       53. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       54. Dobry den, prosím o kontakt na prodejce kvalitnich FS? Děkuji

        Odpovědět
       55. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
     2. Dobrý den, mohl by jste mě dát kontakt na nějakého ověřeného dodavatele FS. Léčím se pro Crohnovu chorobu. Potřeboval bych to nutně mám bolesti. Odebíral bych dlouhodobě FS a masti.

      Odpovědět
      1. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

       Odpovědět
     3. Dobrý den, mohl by jste mě dát kontakt na nějakého ověřeného dodavatele FS. Léčím se pro Crohnovu chorobu. Potřeboval bych to nutně mám bolesti. Odebíral bych dlouhodobě FS a masti. Děkuji norjar@seznam.cz

      Odpovědět
    2. Dobrý den chtěla bych se zeptat jak poznám kvalitní Fenixovi oči? Že nejde o nějaký padělek? Děkuji
     Ernestakelinka@seznam.cz

     Odpovědět
   2. Mohu poskytnout kvalitní fenixovi slzy . Vyrobeno přesně dle

    návodu Ricka simpsna včetně dekarboxylace. Odrůda White russia. Pokud

    máte nějaký dotaz klidne se ptejte na: emblem@volny.cz

    Odpovědět
    1. dobrý večer-měl bych zájem o fenixovi slzy pro mého otce dejte mi prosím vědět na mobil jestli je možnost je u Vás koupit akam bych si měl pro ně přijet -moc děkuji mobil. 608 722 622

     Odpovědět
   3. Dobry mohol by mi niekto doporucit niekoho kto predava naozaj kvalitne fenixove slzy prosim dakuje

    Odpovědět
    1. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

     Odpovědět
   4. nabízím fs extrakce lihem,white russia.viktor6291@seznam.cz

    Odpovědět
   5. Rad bych znal vase nazory a zkusenosti s lecbou posilejte na obchod@growmart.cz Diky

    Odpovědět
    1. Dobrý den,můžete mi prosím Vás poslat kontakt na ověřeného prodejce,který vyrábí kvalitní silné fénixovy slzy?E-mail: lucik180@seznam.cz Děkuji D

     Odpovědět
    2. Mohu poprosit také o radu,kde koupit kvalitní fenixovi slzy? Slyšela jsem o cbd oil,ale nejsem si jistá,zda je to opravdu kvalitní. Děkuji katka katisek@email.cz

     Odpovědět
     1. Dobrý den, mohu také poprosit o kontakt na prodejce kvalitních FS?Moc děkuji. klaudia.v@seznam.cz

      Odpovědět
   6. Dobrý den, můžete mi prosím zaslat kontakt na ověřeného prodejce Fénixových slz. Potřebuji na rakovinu.
    Děkuji

    Odpovědět
   7. Dobrý den, Mé kamarádce se vrátila rakovina po 4 létech. Jezdila jsem s ni na vyšetření, na všechny chemky. Když jsem viděla že se nic nelepsi ba naopak je to den ze dne horší, tak jsem se domluvila s lékařem na schůzce, abych zjistila co s tim budou dělat. Kdyz mi doktor řekl, že se s tim už nedá nic dělat a že neví jestli prezije 6tydnu, tak se mi podlomili kolena a nevěděla jsem co mám udělat. Slyšela jsem o fenifovych slzách a tak jsem obvolala všechny z rodiny. Během pár dni se sehnal materiál a udělali jsme ty kapky. Zatím je dávam 3 den a musím říct že se její stav o trochu zlepšil a myslím že zítra už nebudeme pichat morfin .Modlíme se aby kapky zabrali a ona byla zdrava. Vím že to nebude otázka 5 dni, ale beh na dlouhou trať.Trochu me mrzí že jsme věřili doktorům a že jsme ty kapky neudělali dřív.Vyroba není tezka a myslím že lidé s rakovinou by neměli čekat a hned si ty kapky udělat. Přeji všem hodně zdraví.

    Odpovědět
    1. Dobry den,Mam 30r.a mam nador na plucach,nedavno som sa dozvedel o fenixovych slzach tak sme si ich nasli na nete a objednali z CR od mastickara a vcera mi prisli,bolo to dost drahe,6ml za 240e.Chcel by som Vas velmi pekne poprosit o radu ako sa to da vyrobit doma a kde ste zohnali na to material,velmi pekne dakujem za radu

     Odpovědět
     1. Ahoj, mojej mamke tiez diagnostikovali rakovinu, zacala uzivat fs, zatial ich berie asi5 den a zmenu neregistrujem, tebe to ako pomohlo?

      Odpovědět
      1. Měla by pociťovat psychoakt. účinek, spavost, chuť k jídlu atd...pokud ne, máte špatný výrobek a taky je třeba tuto léčbu podpořit i jinak - strava, detox...

       Odpovědět
     2. Ahoj - nemyslím, že 240 eur je za 6 ml dobrých Fénixových slz moc. K výrobě tohoto množství potřebuješ cca 60 gramů květů konopí indica a to se na černém trhu u nás prodává za cca 100 Kč za gram. Takže 60 gramů za cca 6000 Kč. To je přibližně oněch 240 eur. Navíc je třeba započítat cenu rozpouštědel, práce a řekl bych, že je to opravdu režijní cena. Na menší se můžeš dostat jedině snad pokud si to konopí indické vypěstuješ sám. Ale to každý nemůže. I když i v bytě se dá, pokud si člověk nastuduje jak.

      Odpovědět
      1. Je to trochu jinak, ne?
       Z půl kila suchých palic (květů) konopí se obvykle vyrobí přibližně 60 gramů (55 – 60 ml) vysoce kvalitního výtažku (fénixovy slzy). Toto množství výtažku vyléčí i ty nejvážnější případy rakoviny. Průměrný člověk tuto dávku obvykle spotřebuje během přibližně tří měsíců. Výtažek je velmi silný, takže je nutno začínat s malými dávkami. Je dobré začínat malou kapkou FS, přibližně o velikosti rýžového zrnka, a užívat ji dvakrát až čtyřikrát denně. Po čtyřech až pěti dnech denní dávku začněte pomalu zvyšovat. Tělo si na fénixovy slzy postupně vytvoří toleranci a lze ho užívat více a častěji. V případech, kdy lidé trpí velkými bolestmi, doporučuji, aby dávku zvyšovali rychle, dokud neutiší bolest do přijatelných a snesitelných mezí. Vysoce kvalitní výtažek z konopí zastaví bolest i v případech, kdy nepomáhá morfin. Výtažek z konopí je také možno mazat na povrchová zranění – bolest obvykle mizí během několika minut.

       Odpovědět
    2. Ako to dopadlo? Kamartaka je zdrava?

     Odpovědět
    3. Dobry den. Mohla by jste mi prosim pislat telefon,trad bych seczeptal jedmou vetou jak vse dpsdlo ppr bych vhtelmpieadit jak toto vyrobit. Ma svagrova ma rakovinu rakovinu delozniho hrdla. Dekuji za odpoved . S pozdravem Ladislav Janda tel 734 743 124

     Odpovědět
    4. Dobry den, prosim vas, zhanam FS, otcovi neostava vela casu. Prosim napíšte mi na funnya@azet.sk, chcela by som.sa poradit pripadne kupit.dak uj em

     Odpovědět
   8. Je spousta lidí, kteří shánějí konopný výtažek – Fénixové
    slzy (FS) a nevědí co od nich očekávat. Jelikož už je delší dobu užívám, napíšu
    sem svoje osobní zkušenosti. Snad někomu tím pomůžu.

    1) FS
    není kouzelná pilulka ,
    kterou si nemocný vezme a vše je vyhráno. Není to tak jednoduché jak se, dle
    mého názoru, mnohdy píše na různých webech. Většinou je to zbožné přání
    pisatele bez jakýchkoli osobních zkušeností.

    Rakovina (většina lidí shání FS kvůli této nemoci)
    nevznikla v organismu přes noc, ale vyvíjí se několik let. Nádor nenarostl
    náhodou. Má jasnou příčinu vzniku a tou příčinou je špatný životní styl. Pokud
    chceme zvítězit na rakovinou, musíme tento špatný životní styl změnit. To je
    klíč k uzdravení. Nestačí si vzít zázračnou (považuji FS za zázračný, nikoli
    kouzelný) „pilulku“, ale je potřeba nejdříve odstranit příčinu nemoci.

    Když pominu nervozitu, neodpuštění, rozvody,
    deprese, strach atd., které mají přímý vliv na náš zdravotní stav, tak
    největším ničitelem našeho zdraví a původcem všech nemocí je NAŠE STRAVA!!!

    2) Lékař
    není bůh v bílém plášti .
    Při vší úctě k lékařům (zachránili mi život) apeluji všem. Nenechte rozhodovat
    za sebe někoho jiného. Vezměte zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou.
    Jen vy sami víte co vám schází nejlíp. Lékař může být vaším nejlepším rádcem,
    ale ne soudcem!

    Velmi rád bych zde podotkl, že každý lékař
    slibovat na svojí čest, že bude chránit zdraví pacienta, ALE. Je doba taková,
    že někteří, ZDŮRAZŇUJÍ, NĚKTEŘÍ lékaři chrání zdraví své peněženky a tučné
    konta farmaceutických firem.

    3)
    Není pravdou, jak si mnozí myslí, že chemoterapie je neúčinná. V mnohých
    akutních případech, kdy rakovina rozbujela natolik, že na přírodní léčbu je
    pozdě, je chemoterapie jedinou u nás dostupnou léčebnou metodou, kdy lékaři
    pacienta doslova „seberou hrobníkovi z lopaty“. ALE! Je vědecky, tedy ne
    laicky, ale vědecky dokázané, že první série chemoterapie je mnohdy účinná,
    avšak každá další série je nejenom neúčinná, ale způsobuje masivní metastáze.
    Myslíte, že toto váš onkolog neví? Mýlíte se, je to vzdělaný člověk, ví to moc
    dobře. Jen vám lže. A proč vám lže? Protože musí!!! Takový je u nás zákon!
    Studií ohledně škodlivosti opakované chemoterapie publikoval Dr. Peter Nelson v
    nejunavenějším medicínském periodiku „Nature Medicine". Nejedná se o žádné
    tajemství, ale o vědecky známou záležitost.

    Tady bych vám mohl vypsat případy, kdy onkologové
    doslova zavraždili pacienty jen proto, že nasadili chemo a radio terapií v době
    kdy se pacientovi pomocí FS natolik polepšilo, že "mohl" absolvovat
    další sérií chemoterapie. Nechápu jak můžou klidně spát.

    Co můžu udělat
    když uslyším nad sebou ortel – rakovina

    1) Změňte
    okamžitě vaše stravovací návyky. Začněte se stravovat VITARIÁNSKÝ!!!

    Vitariánský, znamená živou, nebo taky raw stravou.
    Živou na enzymy. Nechci se tady rozepisovat co to znamená. Je o této stravě
    spousta vynikajících knížek. Jsou volně dostupná v češtině na webech. Stačí do
    vyhledávače zadat: „Dr. Morse Zázračná detoxikace. Syrova strava pro
    regeneraci“, nebo Norma W. Walker – „Omládněte“, nebo „12 kroků k syrové stravě
    od Viktorie Butenko“.

    Na YouTube je spousta návodů a svědectví o této
    stravě. Hledejte, studujte, piďte se za pravdou. Začněte bojovat. Bez boje není
    vítězství!

    Začněte
    hned. Nemluvte, že to nejde. Jde to. Určitě to jde. Budete zdraví, lépe se
    budete cítit, budete mít spoustu energie. Nemoci jako rýma, chřipka, cukrovka
    atd, budou pro vás minulosti.

    Vím, váš lékař vám to nedoporučuje a má pravdu.
    Kdyby všichni lidé byli vitariání, lékaři by zkrachovali. Snad jen chirurgové
    by měli občas práci při úrazech, víc nic.

    Nevěříte mi? Zkuste to alespoň půl roku a sami se
    přesvědčíte. Já jsem taky pochyboval, až mě k tomu dohnala nemoc. Dnes vím, že
    jen živá strava je člověku prospěšná!

    Největší propagátor konopného výtažku Rick Simpson
    ve svém filmu „Útěk před lékem“ zdůrazňuje , že je třeba krom brání FS „změnit
    stravovací návyky.“ Změňte je!

    2) Sežeňte
    si kvalitní konopný výtěžek a
    neplaťte za něj horentní sumy. Někteří prodejci zneužívají vaší zoufalé situace
    a vydírají vás. Zjistěte si, jestli FS byly vyrobený z indoru, nebo z
    přirozeného venkovního prostředí. Indorové pěstování je zaměřené jen na získávání
    co nejvyšší THC. Léčebné konopí by mělo obsahovat víc CBD složky než THC.
    Zásadně kupujte výtažek z venkovního pěstování.

    3) Zaměřte
    se na očistu tlustého střeva. Pokud
    jste konzumovali celý život vařenou stravu, vaše střeva potřebují vyčistit. Nejrychlejší
    metodou je hydrocolon – střevní sprcha. Zadejte si do Google „hydrocolon
    terapie“ a vaše město. S největší pravděpodobností se vám objeví adresy
    nejbližších pracovišť. Pokud vám to váš zdravotní stav dovolí, zajděte si
    vyčisti střevo a to několikrát za sebou. Pokud přejdete na živou stravu, vaše
    tělo se začne detoxikovat. Největší část nečistot vyloučíme stolicí. Pokud
    budete mít tlusté střevo zanesené, toxiny se budou zpětně dostávat do těla, tím
    se vaše zotavení velmi znesnadní.

    Ještě
    pár slov k samotnému braní FS. Uvědomte si, že v jednom gramu výtažku je
    „vměstnána“ jedna celá (dle velikosti) a někdy více rostlin konopí. Kdybyste
    tuto dávku vzali najednou, s největší pravděpodobnosti byste skončili v
    nemocnici v hlubokém bezvědomí. Buďte proto velmi opatrní zvlášť na začátku
    léčby, než si tělo zvykne na účinky výtažku. Proto doporučují brát malou dávku
    co tři hodiny klidně i v noci pokud se probudíte. Dávky můžete klidně vynechat,
    kdykoli je potřeba. Pokud berete ještě nějaké farmaka počítejte, že FS zvyšuje
    jejich účinek.

    Co můžete
    očekávat? (píši jen to, co mám ověřené)

    FS léčí nespavost, stabilizuje hormonální
    rovnováhu, zvyšuje chuť k jídlu, způsobuje mírné hubnutí, léčí roztroušenou
    sklerózu, regeneruje mozek u degenerativních onemocnění – různé mozkové
    příhody, Alzheimer atd. Účinně léčí rakovinu a její metastáze včetně r.
    slinivky. Velmi pomáhá utišit bolest. Vynikající je na léčbu popálenin a
    ostatních zranění.

    ZDŮRAZŇUJI: Přírodní léčba FS nemá žádné trvalé
    vedlejší účinky, ale neléčí „přes noc“. Léčba rakoviny může trvat půl roku i
    déle. U léčby degenerativní nemoci je třeba brát malou dávku trvale! Pokud
    máte dotazy, pište na slzyfenixove@email.cz.
    Rád pomůžu i se sháněním FS.

    Odpovědět
    1. Dobrý den Pavle, Vaše zkušenosti mě velmi zaujaly. Mám nemocnou maminku, mám pro ni i výtažek a zahájili jsme léčbu. Moc ráda bych si popovídala s někým kdo má vlastní zkušenost, abych pro ni mohla být v průběhu léčby dobrou oporou a nedělala chyby. Byl byste prosím ochoten si se mnou o celé problematice popovídat? Předem Vám děkuji i kdyby to nebylo možné. Jana

     Odpovědět
    2. Dobrý večer, slyšela jsem že se dá sehnat i dávkované v kapslích. Je to tak?
     Děkuji

     Odpovědět
    3. Mily pavle mam choru maminku ma velmi silnu reumaticku artritidu stale chodi do nemocnice a nic sa nelepsi prosim pomozte chcem pre nu fs je to nasa jedina sanca

     Odpovědět
     1. slzyfenixove@email.cz

      Odpovědět
      1. Dobrý den, prosím o kontakt kde můžu koupit FS, manžel má rakovinu plic ve 4.st. a lékaři už nic nenabízejí.

       Odpovědět
       1. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

        Odpovědět
    4. prosím a kde zoženiem tie pravé fénixove slzy?

     Odpovědět
    5. Dobrý den, můžete mi prosím zaslat kontakt, kde bych mohla sehnat FS. Děkuji
     mardob1@seznam.cz

     Odpovědět
     1. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na fenixovyslzy@post.cz

      Odpovědět
    6. Dobry den, potrebujem FS pre syna, ma agresivny tip raka lymfatickych uzlin. Dakujem. igosim@airwave.sk

     Odpovědět
     1. kontakt odeslan

      Odpovědět
      1. mohu poprosit o kontakt na dobrého prodejce? děkuji

       Odpovědět
       1. jeff@email.cz

        Odpovědět
    7. Dobry den,potrebovala bych nutne Od vas pomoc,sehnat kvalitni FS.Dekuji ,Specht-Martinaschraml@seznam.cz

     Odpovědět
     1. Kontakt byl odeslán na váš email.

      Odpovědět
    8. Dobrý deň,

     mal by som otázku na Vás. Jedná sa o atopický ekzém na rukách u mojej priateľky. Teda hlavne na rukách. Okrem iného ju trápia aj problémy s trávením typu nadúvania a pod. a má problém pribrať (pritom sa stravuje zdravo a porcie prijíma dostatočne veľké a hodnotné). Máte skúsenosť so zamiešaním FS do nejakého krému na ruky ohľadom toho ekzému? Prípadne by ste mi nevedeli pomôcť zohnať krém s FS, alebo mi poradi´t postup zmiešania vrátane aplikácie na ruky. Ďakujem veľmi pekne za akúkoľvek pomoc.

     Odpovědět
     1. Dobrý den

      na atopický ekzém je super mast ovšem je lepší ji vyrobit s nějakého kvalitního tuku (kokosový olej). Dá se vyrobit i s pomocí FS ovšem nesmí se to s nimi přehnat. Dávkováni na 1 kg tuku je tak 1-2 gramy FS. Co se týče nechutenství tak vám pošleme na email kontakt kde se můžete zeptat.

      Odpovědět
    9. Dobrý večer, můžete mi prosím poradit kde seženu kvalitni FS?

     Odpovědět
     1. Kontakt vám byl odeslán.

      Odpovědět
      1. Dobrý den mohla bych poprosit o kontakt kde sehnat kvalitní FS, přítel má roztroušenou sklerózu, děkuji.

       Odpovědět
   9. Dobrý den, prosím o kontakt na nějakého ověřeného prodejce Fénixových slz nebo někoho, kdo by mi poradil s výrobou. Moc děkuji. e-mail: ivushe@post.cz

    Odpovědět
    1. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

     Odpovědět
   10. fenixovy slzy pro léčebné užití, vysoká kvalita, diskrétní jednání zaručeno, více info na vyžádání slzyfenixovy@seznam.cz

    Odpovědět
    1. dobry den,mam diagnosu rakovina prave plice ve stadiu 3B,kde muzu sehnat fenixovy slzy a jak se uzivaji.Mela bych zacit chemoterapii pristi tyden.Dekuji za odpoved

     Odpovědět
     1. Kontaktujte fenixovyslzy@post.cz
      Mě pomohl.

      Odpovědět
     2. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

      Odpovědět
   11. Ahoj, prosím, která semínka koupit pro FS na léčbu rakoviny? nevyznám se v tom!!!

    Odpovědět
   12. Za účelom liečby Vás alebo Vašich blízkych Vám pomôžem pri príprave Fénixových sĺz. Rastlinný materiál nemám k dispozícii!
    Darmo ma však uctievajú, keď ľudským rozkazom učia ako učeniam Božím“ (Mt 15,9)

    Odpovědět
   13. Kontakt: slzyfenixa@gmail.com

    Odpovědět
   14. Prosim vas nikde jsem nenašla vliv Thc na hustotu krve. Jde o to zda je léčba vhodna u člověka ktery bere leky na ředění krve. Dekuji.

    Odpovědět
    1. Dobrý den. Na hustotu krve by thc nemělo mít vliv.

     Odpovědět
   15. V bodě 17 máte chybu, zřejmě bezmyšlenkovitě opsanou z chybných titulků videa:

    "17 – Pokračujte v kroužení hrncem a víření jeho obsahu,
    dokud se rozpouštědlo neodpaří. Těch pár kapek vody pomáhá uvolnit
    zbytky rozpouštědla a do jisté míry chrání výtažek před přehřátím.
    Jakmile se rozpouštědlo odpaří, můj hrnec se automaticky přepne na
    nízkou teplotu. Tím se eliminují rizika přehřátí výtažku. Teplota
    výtažku by nikdy neměla přesáhnout 140 stupňů Celsia."

    Pokud byste pořádně poslouchali, zjistíte, že Rick Simpson neříká 140 stupňů Celsia, nýbrž 140 stupňů Fahrenheita, čili asi 60 stupňů Celsia. Je to ostatně logické, ani při výrobě konopné masti by teplota neměla příliš přesáhnout zmíněných šedesát stupňů Celsiovy stupnice.

    Odpovědět
    1. Dobrý den,
     vyrábíte také slzy?
     Jaký je na vás prosím kontakt?
     Předem děkuji a jsem s pozdravem,

     skodova.katerina@seznam.cz

     Odpovědět
     1. Zdravím Vás,
      bohužel slzy nevyrábím, jen jsem upozornil na chybu v titulcích videa která byla následně bezmyšlenkovitě opsána do návodu.

      Odpovědět
    2. Vazeny, nezlobte se, jen jsem sledovala video a procitala vzkazy lidi a zaznamenala jsem vas komentar, kde upozornujete na chybu. Ano, pan Rick mluvi ve videu o stupnich Fahrenheita, ale mluvi tam o cisle "two hundred and ninety" F. Bod varu u rozpoustedel je rozhodne nizsi nez u vody, to je pravda, ale jde opravdu o to, aby kdyz dochazi k delsimu varu a bublani, aby opravdu neprestoupila teplota 140 C, coz by se lehce mohlo stat. Jinak se ale samozrejme rozpoustedlo jiz bude varit pri nizsich stupnich. Tech 290F odpovida asi tem 140C. Preji krasny den a pevne zdravi.

     Odpovědět
   16. Dobry,mohli by ste mi odporucit kontakt na overeneho predajcu fenixovych slz pre otca,ma rakovinu.dakujem.sas1977@azet.sk

    Odpovědět
    1. Dobrý den, take bych poprosila o ověřeného prodjejce FS pro tatínka, má rakovinu plic. Předem děkuji marikasevcikova67@gmail.com

     Odpovědět
   17. Dobrý den, chci se zeptat jak je to s testy na konopí při silniční kontrole při užívání FS? Bude test pozitivní?

    Odpovědět
   18. A jak je to s léčbou vysokého krevního tlaku? Je potřeba dostat se na dávku 1gram, či stačí menší množství?

    Odpovědět
   19. Prosím o ověřeného prodejce FS pro tatínka, má rakovinu plic. Děkuji marikasevcikova67@gmail.com

    Odpovědět
   20. Dobrý den,
    jmenuji se Martin je mi 28 a již třetím rokem trpím Crohnovou chorobou s malabsorčním syndromem. Rád bych někoho z Vás poprosil o pomoc zda-li je to ještě aktuální o kontakt na ověřeného prodejce fenixoých slz. Budu rád za každou pomoc s pozdravem Martin. e-mail: martin.pajma.87@gmail.com

    Odpovědět
   21. Mohu poskytnout k léčbě kvalitní fenixovi slzy a nasti které jsou vyrobeny přesně dle návodu Ricka Simpsona včetně dekarboxilace.odruda je White rusia. pokud máte zájem pište na : krutas.jk@gmail.com

    Odpovědět
   22. Dobrý den, prosím o zaslání ověřeného prodejce s kvalitními výrobky fénixových slz. Email: petrafojtikova@seznam.cz
    Předem, moc děkuji

    Odpovědět
   23. Dobrý den, je možné používat fenixovy slzy i na otevřené rány ? Bercovy vřed a podobně? Prosím o pomoc pro svoji maminku. Hrozí ji amputace. Děkuji

    Odpovědět
    1. Prosím o ověřeného prodejce FS pro tatínka, má rakovinu pankreasu. Email: leankab@gmail.com. Děkuji

     Odpovědět
   24. Mohu také poprosit o ověřeneho prodejce FS dik moc HaHv@seznam.cz

    Odpovědět
   25. Dobry den. Mohli by ste mi doporučiť overeného predajcu FS.
    Ďakujem

    Odpovědět
   26. Dobry den. Mohli by ste mi prosím doporučiť overeného predajcu FS. Ďakujem
    sandyx@post.sk

    Odpovědět
   27. Fenixové SLzy pouze pro nemocné info@fenixoveslzy.cz

    Odpovědět
   28. Dobry den. Mohli by ste mi prosím doporučiť overeného predajcu FS. Ďakujem

    Odpovědět
    1. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

     Odpovědět
   29. Mohu poskytnout k léčbě kvalitní fenixovi slzy a masti... Mámi cbs extrakt s nízkým obsahem thc i ss venkovních odrůd indického konopí i z indoor...více informacím přes email... krutas.jk@gmail.com

    Odpovědět
   30. Dobrý den,mám jedinou prozbu.Kde se dají objednat ty čípky.Dekuji

    Odpovědět
   31. MAM ZAUJEM O KVALITNE FS .CHCEM SA PORADIT Z AKEJ ODRODY JE NAJVHODNEJSIE VYROBIT.VHODNA JE Pineapple Chunk.
    DAKUJEM

    Odpovědět
    1. Ahoj, je vědecky dokázáno, že nejlepší léčebné výsledky jsou, pokud se použije rostlina s vysokým obsahem cbd a to až 1:1 cbd:thc.

     Odpovědět
   32. Dobry,mohli by ste mi odporucit kontakt na overeneho predajcu fenixovych slz pre mamku ,ma rakovinu pľuc (77rokov).Dakujem

    Odpovědět
    1. V případě zájmu o fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na fenixovyslzy@post.cz

     Odpovědět
    2. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

     Odpovědět
   33. Dobrý den, můžete mi prosím napsat jestli zmíněné rozpouštědlo Isopropylalkohol je právě tohle: http://www.prolo.cz/isopropylalkohol-99-9-cisty-baleni-5-litru.htm Děkuji.

    Odpovědět
   34. Dají se Fénixovy slzy použít do e-cigarety ?

    Odpovědět
   35. Ponúkam kvalitne domace fenixovy slzy (konopny vytazok) pre liecebne ucely z nadprodukcie. Vyrobene z outdor bio konope z najlepsich lekarskych odrod (aj bez psychotropnych ucinkov). Mozem namiesat rozny pomer THC/CBD podla druhu choroby. Extrakcia podla vylepsenej metody Ricka Simsona pomocou lekarskeho benzinu (bez rezidua) v laboratornom skle. Taktiez na predaj silne liecive masti..

    Info: fenixoveslzy@email.cz

    Odpovědět
   36. Nabízím čípky s obsahem FS, které nemají psychotropní účinky a je možno tudíž brát i vysoké dávky potřebné u léčby rakoviny.
    Účinné a prověřené. Pište prosím přímo na email.

    Odpovědět
    1. Doplnění: slzyfenixove@email.cz

     Odpovědět
   37. Dobrý den, píšete na různé nemoci ...nechutenství...obezita.
    Nevylučuje se to?
    Nejsem právě hubená, mazala jsem se konopnou mastí a takovou nenažranost jsem ještě nezažila. A to jsou FS daleko koncentrovanější. Asi namítnete, že jdeli o život, tak se na toto nehledí, ale doporučuje se to i jako restart těla.

    Odpovědět
   38. lze prosím použit technicky lih ?

    Odpovědět
    1. Ne. Je denaturován Bitrexem. Ten se neodpaří a zůstane v slzách.

     Odpovědět
   39. Dobrý den potřeboval bych ověřeného prodejce fénixových slz pro otce praská mu kůže na rukou. Nejlépe z plzně a okolí

    Odpovědět
    1. napište email na bylinkovyvnuk@gmail.com

     Odpovědět
   40. Moja matka bola diagnostikovaná rakovina prsníka, potom som zbytočne veľa peňazí za roky pre liečbu, kým som počul o konopného oleja môže vyliečiť všetky rakovinu, som sa snažil hľadať spôsob, ako dostať olej a nakoniec jeden môj priateľ mi povedal, ako sa k nemu dostať a získať olej, bol som schopný ho e-mailu a kúpil olej, moja matka začala brať to na 12. januára a sláva Bohu by bola uzdravená v apríli po tom, čo jej posledný skenovanie bol negatívny, by som chcel poďakovať Dr.Eric Mark po dobu strávil v získavaní tento olej k záchrane ľudských životov, môžete mu e-mail, ak budete potrebovať pomoc a vyliečenie (Ericmarkcancercure@gmail.com) olej funguje pre všetky typy rakoviny a stojí za to. modlí za vás

    Odpovědět
   41. CHTĚLA bych vědět cenu fénixovích slz které nabízíte .Mám velké bolesti a problémy-bolerioza.Jestli je možné si je koupit ozvěte se.

    Odpovědět
    1. Zdravim, fenixovy slzy se nesmi oficialne prodavat, kvuli obsahu THC. V nabidce jsou ovsem extrakty CBD http://growmart.cz/zbozi/cibdol-vytazek-konopi/

     Odpovědět
    2. napište email na bylinkovyvnuk@gmail.com

     Odpovědět
    3. kdyby jstetu dala email hned by byla komunikace snažší. napište prosím na bylinkovyvnuk@gmail.com

     Odpovědět
    4. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

     Odpovědět
   42. Dobrý den, Mamka trpí rakovinou, konkrétně Lymfatickým onemocněním, mohl by jste nám prosím vás někdo poskytnout kontakt na ověřeného prodejce Félixových Slz, moc vám děkuji, Lukáš.

    Odpovědět
    1. Hello, I'm looking also for Fenixove slzy for my husband who is diagnosed with glioma, maybe some of you have already checked and good contact of the person who is selling it? Please, share the information with me, the case is very urgent! my e-mail is chasinta@gmail.com

     Odpovědět
    2. Dobrý den,
     mám nějaké přebytky Fenixových slz.Jsou dělané z léčivé odrůdy CBD Blue Shark,velice silný výtažek.Máme tatínka,který chodí na chemoterapii a jeho stav se rapidně lepší.Pokud ještě sháníte FS ozvěte se.

     Odpovědět
     1. Mozte sa mi ozvat na email

      Odpovědět
     2. prague.nuts@gmail.com

      Odpovědět
   43. Horacio1234567890

    Odpovědět
   44. Mám přebytek FS po léčebné účely, vyrobeno přesně dle receptury Ricka Simpsona z odrudy White rusia (indica pěstováno venku ).

    Odpovědět
    1. prosím info , díky dohnalová

     Odpovědět
    2. Prosím info na lenora63@email.cz

     Odpovědět
    3. Dobrý den, mám zájem o nákup nabízených FS. Sdělte mi prosím, zda mi tento přípravek můžete zaslat.
     Děkuji za Vaši zprávu,
     Marie

     Odpovědět
    4. prosim info na p.tabacek55@gmail.com

     Odpovědět
   45. Prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS pro pacienta s rakovinou na: lenora63@email.cz Děkuji

    Odpovědět
   46. Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli FS mají také pozitivní léčbu Parkinsonovi choroby?Děkuji Filda

    Odpovědět
    1. Zdravim, na lecbu parkinsona je to uplne to nejlepsi, nebot Fenixovy slzy upravuji a doplnuji hladinu dopaminu. Leba Levodopou apod. je problematicka prave kvuli malemu pruniku do mozku

     Odpovědět
   47. Dobry den.pozreboval bych pro svoji maminku ktwra ma behem dvou let uz deuhou rakovinu. Budu moc vdecny za odpoved.dekuji

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan. Preji at se maminka uzdravi.

     Odpovědět
     1. dobrý deň, potreboval by som kontakt na výrobcu kvalitných FS, dakujem velmi pekne

      Odpovědět
      1. odeslano

       Odpovědět
      2. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na fenixovyslzy@post.cz

       Odpovědět
       1. Dobrý den potřeboval bych koupit FS díky

        Odpovědět
      3. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

       Odpovědět
     2. Tomáši,
      také moc prosím o kontakt...ráda bych zkusila pomoci otci s pokročilým ca žlučníku.
      Předem děkuji - Alena.

      Odpovědět
      1. kontakt odeslan

       Odpovědět
       1. Mozem aj ja poprosit o kontakt na overene fs? Dakujem

        Odpovědět
       2. Kontakt odeslán.

        Odpovědět
       3. Dobrý den,

        moc prosím o kontakt na ověřeného prodejce. Je to naše poslední naděje, jak pomoci tatínkovi. Email: ancka.roz@seznam.cz Moc Vám děkuju!

        Odpovědět
       4. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
       5. Dobrej den prosim muzete mi poslat email ? lyzly1991@gmail.com ....mam vaznu spravu a vg muxete pomoct a tez mam malo casu dekuju

        Odpovědět
       6. Kontakt vám byl odeslán.

        Odpovědět
      2. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

       Odpovědět
      3. Dobrý den
       Prosila bych o kontakt na kvalitní Fénixovy slzy pro svoji matku trpící rakovinou. Předem moc děkuji Monika

       Odpovědět
   48. Ahoj právě jsem mi podařilo vyrobit nejspíš něco jako fenixovy kapky,, postupoval jsem podle výrobního postupu.
    Uchutnal jsem větší kapku a potřebuji vědět jak by měly chutnat. Můj výtvor mám ve stříkačka 💉 cca.50g hnědý hustý konzistence, chutná to velmi hořko, mohu říct že tu hořkost mám v ústech i po půl hodině.
    Možná že jsem i lehounce v rauši.
    Je tato chuť ta správná, díky za info.

    Odpovědět
    1. Ano. Hořké to je.

     Odpovědět
   49. Dobrý den, má někdo zkušenosti s léčením reumatických artritid? A též užíváním FS v normálním životě při práci? Jsem denně v autě, vysoký obsah thc nebude asi úplně košer?
    Díky za info i popřípadě kdo je schopen doporučit destilovanou bio kvalitu.

    Odpovědět
   50. FS pro léčebné účely. viktor6291@seznam.cz

    Odpovědět
   51. Dobrý den, mohl bych prosím požádat o kontakt na ověřeného prodejce FS. Děkuji

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan

     Odpovědět
     1. Dobrý den, mohl bych prosím požádat o kontakt na ověřeného prodejce FS. Děkuji. Důvod: Rakovina Mozku a Plic st. IV.

      Odpovědět
      1. kontakt odeslan

       Odpovědět
     2. Dobrý den, mohla bych Vás také poprosit o kontakt na ověřeného prodejce FS? Děkuji moc, velmi akutní!!!!

      Odpovědět
      1. kontakt odeslan

       Odpovědět
       1. tiez prosim o kontakt.dakujem

        Odpovědět
       2. prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS, moc děkuji

        Odpovědět
     3. Dobry den, mohla bych poprosit o kontakt na overeneho prodejce FS. Dekuji

      Odpovědět
   52. Dobry den, mohla by som poprosit o kontakt na overeneho predajcu FS. Dakujem

    Odpovědět
    1. V případě zájmu o kvalitní Fénixovy slzy pro léčebné účely mne můžete kontaktovat na Fénixovyslzy@post.cz

     Odpovědět
    2. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

     Odpovědět
   53. dobrý den.jakou odrudu konopí na cukrovku a zelený zákal.děkuji za odpověd

    Odpovědět
   54. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy pro léčebné účely mne můžete kontaktovat na fenixovyslzy@post.cz

    Odpovědět
   55. DObrý deň , prosím Vás, trpím Chronovou chorobou dá sa to s FS vyliečiť ? Ďakujem .

    Odpovědět
    1. Na Chronovu chorobu ucinkuji fenixovy slzy velice dobre! Aplikace zmirnuje zanet a prichazi do primeho styku s ucinnou latkou. Mohu doporucit.

     Odpovědět
   56. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy pro léčebné účely mne můžete kontaktovat ,,fenixovyslzy@post.cz

    Odpovědět
   57. Zdravím, mám dotaz. FS musí být celou dobu v lednici nebo můžou být skladované při pokojové teplotě?
    Děkuji za odpověď :-)

    Odpovědět
   58. V případě zájmu o kvalitní fenixovy slzy mne můžete kontaktovat na yanco2203@gmail.com

    Odpovědět
   59. Dobrý den, mohla bych prosím požádat o kontakt na ověřeného prodejce FS moc vám děkuji, Johana , jeliel22@o2.pl

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan

     Odpovědět
   60. Dobrý deň, poprosil by som o kontakt na predajcu FS...email: pomec@centrum.sk
    Ďakujem

    Odpovědět
   61. Dobrý den, mohla bych prosím požádat o kontakt na ověřeného prodejce FS? Rozsáhlý melanom. Děkuji. email: blanka@matteo.cz

    Odpovědět
   62. Dobrý večer, když se mi podaří vyrobit podle Vašeho návodu FS, může je užívat můj muž? Je řidič s vysokým tlakem

    Odpovědět
   63. Dobry den, mozem poprosit o kontakt na overeneho predajcu kvalitnych FS pre sestru - nadory na mozgu, uz neoperovatelne. Dakujem.

    Odpovědět
   64. Dobry den, mozem Vas poprosit o kontakt na overeneho predajcu fs? Cas sa krati....dakujem... bright.cad@gmail.com

    Odpovědět
   65. Dobrý den, pro svého taťku sháním kvalitní FS od gar. prodejce - léčba rakoviny, kardiak - není možno aplikovat chemoterapii.......spěchá - nabídněte prosím na : rejsek@rybnik-ceskyles.cz Moc děkuji.

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan, drzime palce

     Odpovědět
     1. Dobry den,
      prosim o kontakt na overeneho predajcu v CR pre moju sestru.
      slavoeet@gmail.com

      Odpovědět
      1. Dobry den, kontakt odeslan

       Odpovědět
   66. Prosím urgentně o kontakt na opravdu overeného prodejce FS. Jednou jsem již naletěl a stálo mně to hodně peněz. Pozn.: Neúspěšná léčba Rakoviny prostaty.

    Odpovědět
    1. Dobry den, kontakt + nejake info odeslan, preji uzdraveni a drzime palce.

     Odpovědět
   67. Dobry den chcel by som Vas poziadať o kontakt na liek Fenixove slzy. Dakujem za pomoc. moj email je nowonder@azet.sk

    Odpovědět
    1. Dobry den kontakt byl odeslan, preji hodne stesti

     Odpovědět
    2. Dobry den kontakt byl odeslan

     Odpovědět
     1. Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt na prodej FS - pro mamku. Moc děkuji

      Odpovědět
      1. kontakt odeslan na autoimunitni zanety funguje fs velmi dobre

       Odpovědět
   68. Dobrý deň, aj ja by som poprosil kontakt na overeneho predajcu FS. Veľmi ďakujem

    Odpovědět
   69. Dobry den,
    prosim o kontakt na overeneho predajcu v CR pre mého bratra. pohoda007@seznam.cz
    Děkuji Milan

    Odpovědět
    1. Dobry den kontakt byl odeslan.

     Odpovědět
     1. Dobrý den, mohla bych take poprosit o kontakt na overeneho prodejce FS? Dekuji

      Odpovědět
      1. Kontakt vám byl odeslán na váš email.

       Odpovědět
   70. Dobrý den, prosím o kontakt na ověřeného prodejce kvalitních FS.
    Prosím o radu jak mám dále pokračovat v léčbě. Před dvěma roky jsem měl rakovinu tl. střeva- odstraněno operativně, poté chemoterapie. Po dvou dalších letech opět nález na plicích- metastázy- odstraněno opět operativně - odstraněna část plic. laloku. Nyní jsem před chemoterapií. Poraďte prosím co vše a hlavně jak změnit, myslím tím stravu, životní styl. Doporučil by jste chemo, pak následně FS , nebo rovnou FS.
    Děkuji Zbyněk.

    Odpovědět
    1. Dobry info+kontakt byly odeslany, drzime palce

     Odpovědět
     1. Dobrý den, prosím také o kontakt na ověřeného prodejce FS, tumor ledviny a metastázy na plicích a na páteři..
      Moc děkuji ivie@seznam.cz

      Odpovědět
   71. doplnění emailu: komos007@centrum.cz
    Zbyněk

    Odpovědět
   72. Dobry večer môj svokor je kritickom stave a potrebujeme vyskúšať fenixove.slzi naša posledná nadej ..problém je nevjeme zohnať prosim o pomoc finacia není problém prosím odpísať na číslo 0940270397 dakujem

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan na mail. Drzime palce at fenixovy slzy zaberou

     Odpovědět
   73. Prosím o kontakt na prodejce fenixových slz,máme nemocnou babičku.

    Odpovědět
    1. kontakt byl odeslan

     Odpovědět
   74. Aj ja by som potreboval kontakt-

    Odpovědět
   75. Nabizím nasměrování při shánení FS. onotoleci@email.cz

    Odpovědět
   76. Dobrý den, prosím o kontakt na ověřeného prodejce fenixových slz pro mého otce. Moc děkuji. Martina

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan

     Odpovědět
     1. Dobrý den, mohl bych také poprosit o kontakt? Teta má rakovinu a chtěl bych ji zkusit pomoci. Lékaři řekli, že už ani chemo nemá cenu. Děkuji

      Odpovědět
      1. kontakt odeslan

       Odpovědět
   77. Má někdo konkrétní případ, kdy došlo k vyléčení FS?

    Odpovědět
    1. Mnoho, staci vygooglovat Phoenix tears success stories. Napriklad zde http://www.chrisbeatcancer.com/ed-crushing-stage-four-liver-cancer-with-cannabis-oil/

     Odpovědět
   78. Zdravim, muzu take poprosit o overeny kontakt na FS? Take rakovina - chceme zkusit co je jen mozne. Prosim pokud mozno rychle. Predem diky za info!

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan

     Odpovědět
     1. Dobrý deň, možem poprosit aj ja o kontakt na FS? Ďakujem a prajem pekný deň. aagenst@icloud.com

      Odpovědět
   79. Dobrý den, moihla bych poprosit o kontakt na kvalitní FS - pro mamku-zanět v celém těle, nemůžou zjistit příčinu, silné bolesti. Děkuji moc

    Odpovědět
    1. odeslano

     Odpovědět
   80. Dobrý den,
    nabízím pomoc nemocným lidem při léčbě pomocí FS.
    aurorall@gmx.com

    Odpovědět
   81. Dobrý den, ráda bych se podělila o negativní zkušenost s Fenixovými slzami, které byly zakoupeny od jogin@email.cz, dotyčný postupoval při užití přesně dle návodu, jak F.slzy vzít a po několika hodinách ho musela odvézt záchranka, měl namále, není to tak bezpečné jak by se mohlo zdát, ale o těchto případech se mlčí.. Věřím, že se najdou jedinci, kterým F.slzy pomohly, ale každý před užitím by měl vědět, že jde o lékařsky neprověřenou substanci a není bez rizika, lékařské studie léků nejsou pro srandu králíkům, tam aspoň víte, jak vám to může ublížit..

    Odpovědět
    1. Dobry den, skoda ze se o tuto zkusenost dotycny nepodelil semnou. Nicmene to vidim tak, ze pan uzil vetsi davku z cehoz se mu napr. rozbusilo srdce, snizil tlak, nebo citil nejaky jiny pocit ze ktereho se polekal, dostal panicky zachvat a zavolal si zachranku. FS uzivaji jak starsi lide tak i deti a snasi to bez problemu. Zdravi yogin

     Odpovědět
     1. ano to bude pravdepodobne tento priklad. Zmena vnimani/vedomi miva tento efekt velmi casto.

      Odpovědět
   82. Dobrý deň prajem, mala by som záujem o fenixove slzy pre moju svokru. Diagnostikovali jej rakovinu prsníka a odmieta chemoterapie, snaží sa liečiť imunoterapiou. vyzerá že jej to pomáha. chceli sme si spraviť vlastné fénixové slzy, ale žiaľ neviem zohnať vhodnú odrodu. Zároveň aj môj ocino trpí cukrovkou a má nábeh na parkinsona.

    Mohla by som admina poprosiť o kontakt na kvalitného výrobcu fenixových sĺz? Vopred krásne ďakujem.

    Odpovědět
   83. Zdravím, ujo má rakovinu pľúc, je to možné tiež vyliečiť s FS? Môžete mi pros´´im poslať kontakt na overeného predajcu? Ďakujem src@pobox.sk

    Odpovědět
   84. Mozem poprosit kontakt kde zakupim kvalitne FS?

    Odpovědět
   85. Dobry den, prosim @Tim o zaslani overeneho kontaktu na kvalitni FS, pro dcerku na Crohnovu chorobu. Dekuji Max.

    Odpovědět
    1. Zdravim, kontakt odeslan, dceri to jiste pomuze na leceni autoimunitnich zanetu, zejmena zazivaciho ustroji jesou fenixovy slzy velmi ucinne.

     Odpovědět
     1. Ahoj, prosím také o zaslání ověřeného kontaktu na kvalitní FS, na léčbu rakoviny slinivky. Děkuji

      Odpovědět
      1. Kontakt vám byl odeslán.

       Odpovědět
   86. Dobry den, prosím o zaslani oveřeneho kontaktu na Fs, maminka ma rakovinu plic. Děkuji Markéta

    Odpovědět
   87. Dobrý den, prosím o zaslání ověřeného kontaktu na prodejce FS. Táta má rakovinu mízních uzlin, už jsme vyzkoušeli vše - chemoterapie, ozařování, bioléčba, dokonce i klinické testování nových léků z USA prostřednictvím programu v nemocnici. Nádory však stále rostou a lékaři už jej nehodlají dále léčit, že pro něj udělali vše. Prosím o zaslání na mail:petkaoskerova@gmail.com.

    Předem velmi děkuji
    Petra

    Odpovědět
    1. fenixovaporadna@gmail.com ozvete se zde

     Odpovědět
   88. Dobrý den, prosím o kontakt na prodejce kvalitního produktu FS a masti. Matka ateroskleroza, bolesti kostí a jiné. Děkuji Marcela

    Odpovědět
    1. kontakt odeslan, na neinfekcni zanety jsou fenixovy slzy paradni

     Odpovědět
   89. Kvalitní fs.vzorek na odzkouseni. Kplodejqq@seznam.cz

    Odpovědět
    1. napsal jsem ti mail.

     Odpovědět
   90. Dobrý den, moc prosím o kontrakt na kvalitní FS pro mé drahé rodiče - máma revmatioidní artritida velmi pokročilá, táta rakovina žlučníku. Děkuji Eva

    Odpovědět
    1. odeslano, na autoimunitni onemocneni jsou fenixovy slzy velmi ucinne. Zlucnik uvidite, dejte vedet, jak zabraly.

     Odpovědět
     1. Dobrý den, prosím o kontakt na kvalitní fenixovy slzy s návodem na užívání pro kamarádku, vrátila se jí rakovina prsu, chemo nezabírá...Děkuji mnohokrát, Monika.

      Odpovědět
      1. Kontakt vám byl odeslán.

       Odpovědět
      2. fenixovaporadna@gmail.com

       Odpovědět
      3. fenixovaporadna@gmail.com ..... ozvete se tady

       Odpovědět
    2. fenixovaporadna@gmail.com... ozvete se zde

     Odpovědět
   91. Dobrý den, mohl bych taky poprosit o kontakt, kde bych se pro ni dal sehnat kvalitní vzorek FS pro moji přítelkyni?

    Presem moc děkuji za pomoc, Dan.

    Odpovědět
    1. Moc se omlouvám za gramatické chyby. Chtěl jsem jen poprosit o kontakt na kvalitní vzorek FS pro moji přítelkyni. Předem děkuji za odpověď.

     Odpovědět
    2. Kontakt na výrobce odeslán.

     Odpovědět
    3. fenixovaporadna@gmail.com

     Odpovědět
   92. Dobry den chcem Vas poprosit o kontakt na FS nakolko mi diagnostikovali rakovinu zaludka (dva mesiace spat) a skusam vsetko co je dostupne ako podporna liecba. dakujem

    Odpovědět
   93. Dobrý den, můžete mi zdělit cenu za kúru. Děkuji Luděk

    Odpovědět
   94. Dobrý den, prosím autora Tima o zaslání kontaktu na prodejce FS, jedná se o léčbu rakoviny slinivky. Meil : bretahorsak@gmail.com . Děkuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   95. Dobrý deň, tiež Vás prosím o kontakt na overeného predajcu, ďakujem pekne.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   96. Prosím o kontakt na opravdu kvalitní FS , rakovina plic a metastázy na mozku. Velice akutní stav... Děkuji.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   97. Dobrý večer. Prosím o kontakt na opravdu kvalitní FS, rakovina slinivky, metastáze v nadledvince, plicích. Velmi spěchá... zlínský kraj. Děkuji Vám.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
     1. můžu poprosit také o kontakt?

      Odpovědět
   98. Dobrý den, prosím o kontakt na fénixovy slzy děkuji.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   99. Dobrý den, našla jsem tento článek, je to opak toho co se o konopí píše :DD. Co mi k tomu řeknete?
    https://relax.lidovky.cz/marihuana-zvysuje-riziko-umrti-na-hypertenzi-f45-/veda.aspx?c=A170920_110656_ln_veda_ape

    Odpovědět
   100. Dobrý večer, prosím o kontakt na fénixovy slzy děkuji. Mám syndrom neklidných nohou. Děkuji.

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     na vaše obtíže by vám měl stačit Meladol. Zde je odkaz: http://growmart.cz/zbozi/meladol-poruchy-spanku/

     Odpovědět
   101. prosím o kontakt na overeneho prodejce FS ...rakovina slinivky, zatím ještě nezačala chemoterapie. děkuji Martina, email: mamani@post.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   102. Poprosil bych také email , budu rád :))

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   103. Dobrý den, prosím do emailu o kontakt na výrobce FS. moc děkuji!

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
    2. Výroba FS email: o.33@seznam.cz

     Odpovědět
   104. Dobry den,nabizim Fs pro lecebne ucely . Vice info na fenixovaporadna@gmail.com

    Odpovědět
   105. ...dobrý den, víte prosím o výrobci , kam bych mohla dojet dnes osobně , jsem z Pardubic, tak čím blíž, tím líp .....
    děkuji.

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     bohužel nemáme kontakt na výrobce z okolí Pardubic.

     Odpovědět
   106. Krásný den..moc prosím o kontakt na kvalitní FS..mám rakovinu slinivky..předem děkuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
    2. Dobry den..napiste na mudr.fenix@gmail.com....jen pro opravdu nemocne...zadne prekupniky a smelinare co chteji bez prace zbohatnout na ukor nemocnych!!!

     Odpovědět
   107. Dobrý den, také moc prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS, moje maminka má rakovinu v pokročilém stadiu...Děkuji moc

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
    2. Fenixovaporadna@gmail.com

     Odpovědět
   108. Dobrý den, prosim o kontakt na osobu která FS dodá. Velice mi to pomuže při léčbě rakoviny. Dekuji moc pompyro@email.cz

    Odpovědět
   109. Dobry den kde mozem zohnat FS a za aku cenu? antalmarcel@gmail.com

    Odpovědět
   110. Dobrý deň, prosím o kontakt na spoľahlivého výrobcu FS alebo na pestovateľa liečebných odrôd v biokvalite na liečbu mozgového nádoru.
    Ďakujem.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   111. Dobrý den, prosím o kontakt na výrobce kvalitních FS pro dceru trpící silnými migrénami.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   112. Poprosim kontakt na FS Diabetes 1 typu.Ďakujem

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   113. Dobry den, kvalitni Fs , vice info Fenixovaporadna@gmail.com

    Odpovědět
   114. Zháňam nejaký kontakt na predajcu.Vďaka

    Odpovědět
    1. Zabudol som napisat mail:deweler@mail.com

     Odpovědět
    2. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   115. Dobry den,
    kvalitni Fs na lekarske ucely vice info na Fenixovaporadna@gmail.com

    Odpovědět
   116. ahoj, mohla bych taky poprosit o kontakt na spolehlivého prodejce FS. děkuji Jana

    Odpovědět
    1. Fenivovaporadna@gmail.com

     Odpovědět
    2. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   117. Dobry den,
    Mohu poprosit kontakt na FS??
    fs-gabina@seznam.cz Moc děkuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   118. Prysel jsem na velice jednoduchy zpusob vyrobe FS. Pouzil jsem plastovou lahvicku jako treba z vitaminu, do vicka jsem jehlou udelal nekolik der jako solnicku,z druhe strane jsem udelal jeden trochu vetsi otvor, naplnil jsem ji drcenim konopim a prez vetsim otvorem cele jsem to proplachnul plynem do zapalovace tak jako kdyby nadobka byla zapalovac a ja ho chci naplnit. Behem par vterin na talire nad kterim jsem to delal zacal odkapavat ten plyn co se jhned odparil a zustala nazloutla hmota podobna karamelu-FS. Je to treba delat v rukavice protoze to strasne mrzne, ale trva to jen chvile a nemusim odparovat zadne redidla. P.S. Za gramatiku se omlouvam, jsem cizinec, ale za to co pisu rucim a delam to protoze chci pomoct, dobre znam co to je bolest a jake utrpeni je rakovina. Je to strasne jednoduchy a neni treba za to nekomu platit, staci jen trochu konopi, 1x plyn do zapalovace, 1x plastovou lahvicku, jedna rukavice co ma kazdy v kufru auta kdyby musel menit pneumatiku, par minut casu a kazdy si to dokaze vyrobit sam.

    Odpovědět
   119. Dobry den, poprosim kontakt na predajcu FS. Dakujem.
    Lefrog0077@gmail.com

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   120. Prosím o kontakt na seriozního prodejce FS. Mám nádor v tlustém střevě a konečníku. Děkuji mnohokrát

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   121. Dobrý den ... mohu poprosit poprosit o kontak na koupi fs..? Díky Nejedlý
    domek.hlavenec@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   122. Pěkný den.
    Mohla bych poprosit o kontakt, kde koupit fenixovy slzy, sama se něco takového bojím vyrobit. Velice děkuji Macková
    picture.story@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   123. dobry den, prosim o overeny kontakt na fs. diky moc. Lukas.
    bez.napovedy@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   124. Dobry den, chtela bych poprosit o kontakt na fs, dekuji Vladka (iravd@seznam.cz)

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   125. ahoj, mohl bych taky poprosit o kontakt na spolehlivého prodejce FS. děkuji
    jozunost@seznam.cz

    Odpovědět
    1. prosim kontakt na seriozneho prenajmu fs.mam problem s klbami a vysoky kevny tlak. zvyseny cukor.

     Odpovědět
     1. Kontakt vám byl odeslán.

      Odpovědět
    2. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   126. Dobrý deň mohol by som Vás poprosiť taktiež o kontakt na predajcu??

    Odpovědět
   127. Poskytnu lecebne FS a informace.
    lecebneFS@centrum.cz

    Odpovědět
   128. Ahoj, mate prosim nekdo zkusenosti s FS od nekoho z lidi, kteri je tu v diskuzi nabizi? Napriklad od yogin@email.cz, krutas.jk@gmail.com, emblem@volny.cz, slzyfenixove@email.cz a dalsich?
    Diky moc.

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     mi doporučujeme pouze jednoho výrobce FS a to je yogin. S dalšíma nemáme žádné zkušenosti.

     Odpovědět
   129. Dobrý deň, mohol by som aj ja dostať overený kontakt na kvaltitné FS?

    Máte nejaké recenzie, správy, či Vám FS pomohli?

    mail: richard.macejka@centrum.sk

    Ďakujem

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   130. Dobrý den,
    mohu Vás poprosit o kontakty na prodejce FS kteří jsou již ověření? děkuji
    email: monika066@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   131. Dobrý den,
    mohu Vás poprosit o kontakty na prodejce FS kteří jsou již ověření? děkuji
    email: deli75@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   132. pokud mám v plánu u FS použít jako rozpouštědlo technický benzín - jaký by to měl byt, nebo ho vůbec neradíte?

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     pokud chcete použít Benzín tak jedině čistý lékařský který se dá koupit v lékárně. Ovšem nejlepší je líh.

     Odpovědět
   133. Dobrý den, již nějakou dobu čtu o Fénixových slzách a již jsem i psala na pár mailů zde v komentářích uvedených. Bez odezvy. Prosím i kontakt na kvalitního prodejce FS. Maminka přítele má rakovinu prsu. Má zčerstva po operaci, odebrali ji prs, ale bohužel se jim nepodařilo odebrat vše a bylo jí sděleno, že má čekat, jak si tělo poradí. Prosím o pomoc a kontakt. Již nevíme, kam se obrátit. Chtěla jsem se ještě zeptat, jak FS působí na silnou srdeční aritmii a s tím související špatnou funkcí srdeční chlopně... Tou trpí má maminka. Budu vám moc vděčná za reakci. Tady je můj mail... szeligova.si@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   134. Dobrý den.
    Mohu Vás poprosit o kontakty na ověřeného dodavatele FS ? Děkuji
    email : olin551@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   135. fsprolecebneucely@gmail.com pokud chcete ověřený výtažek ,možnost osobního předání a recenze od 10 uživatelů před vámi,pište na danný email

    Odpovědět
   136. Dobrý deň,
    môžem vás poprosiť o kontakt na overeného dodávateľa FS? Ďakujem.

    Odpovědět
    1. mailova adresa: krahulec@atlas.sk

     Odpovědět
   137. Dobrý deň, veľmi pekne Vás chcem poprosiť o kontakt na overeného dodávateľa kvalitných FS.
    maria.benkova@post.sk

    Odpovědět
    1. Prepačte, dala som zlý mail. Správne maria_benkova@post.sk

     Odpovědět
    2. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   138. Dobrý den,
    sháním pro tatínka kvalitní FS - diagnostikována rakovina ledviny - ráda bych mu pomohla, prosím o zaslání kontaktu.
    Moc děkuji za pomoc.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   139. Dobrý večer. Hledam kontakt na anděla co vyrábí kvalitní FS z kvalitní venkovní odrůdy. Moc prosím o kontakt. Děkuji. Tomáš snil@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   140. Schanim FS pro manžela s dg. ALS, už je bral a co došli, horší se. Zdroj už nemám a i když výrobu sama plánuji, trochu se bojím. Přidávám se tedy s prosbou zda mi někdo kdo už od někoho bere někoho doporučí, napíše bližší info, zda cena, jednání,.. vše ok? ať nenaletim. Děkuji PAVLAHANUS@SEZNAM.CZ

    Odpovědět
    1. jeff@email.cz

     Odpovědět
    2. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   141. Dobrý deň prosím vás o kontakt Ďakujem

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   142. Prosím o kontakt na ověřeného dodavatele FS. Oblast: Severomoravský kraj. Děkuji.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   143. Vyléčil jsem si rakovinu prostaty - mám přebytky velmi kvailtních FS,kdo má zájem?Pouze solidně !!! Napište a domluvíme se,ano?

    Odpovědět
    1. Jeff, prosim o konktatovanie na dejdisko@gmail.com. Mam v rodine podobny problem a potrebujeme pomoc. Dakujem

     Odpovědět
   144. Dobrý den. Mám Fibromyalgii. Hnusná choroba-stálé bolesti celého těla, únava, nespavost a spousta dalších projevů. Dle lékařů neléčitelné, nic na to není. Léky na bolesti napomáhají buďˇ vůbec a nebo omezeně. Také prosím o zaslání kontaktu na výrobce FS. Děkuji. cernavdova66@seznam.cz

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     na léčbu této nemoci je lepší zvolit spíše CBD olej a pokud chcete koncentrát tak FS s vysokým obsahem CBD. Kontakt vám odešleme na váš email.

     Odpovědět
   145. Dobrý den ,mám hluboké akné a dodnes mi zadne masticky ani leky nepomohly. O doktorech radeji ani nemluvím, jen mi napsaly antibiotika a vice se nestaraly.. Prosím o kontakt na kvalitní FS.
    Popř. Jaký zbusob uživani by jste na akne doporučily?
    Mejte se hezky

    Odpovědět
    1. Dobrý den,
     mám opravdu kvalitní FS,sám jsem je na sobě vyzkoušel a vyléčil jsem si rakovinu.Je to na Vás
     Jeff

     Odpovědět
    2. Napište mi na e-mail : jeff@email.cz - poradím

     Odpovědět
   146. Zdravíčko, přátelé, také prosím o kontakt na Vámi ověřeného prodejce opravdu kvalitního cebédéčka. Děkuji krásně!

    Odpovědět
   147. Dobrý den,potřebuji sehnat Fénixovi slzy na léčbu rakoviny mekych tkáni Prosím,pište na haasik12@seznam.cz

    Děkuji

    Odpovědět
   148. Dobrý večer, moc prosím o kontakt na ověřeného prodejce Fénixových slz.Děkuji Ondřej

    Odpovědět
    1. Dobrý den,
     napište mi na e-mail : jeff@email.cz a domluvíme se.

     Odpovědět
   149. Môžem vedieť, kde zoženiem kvalitné fénixové slzy? Ďakujem za kontakt.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   150. Prosim o kontakt na overeneho prodejce fs, dekuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   151. Bacha na Jeffa je to podvodník

    Odpovědět
   152. Prosim Vas o kontakt overeneho predajcu FS, dakujem

    Odpovědět
   153. Prosím o kontakt na ověřeného prodejce, moc děkují

    Odpovědět
   154. Dobrý den prosím o kontakt na ověřeného prodejce.Děkuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   155. Dobrý den prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS. Mockrát děkuji.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   156. Zdravím ,chcem sa spýtať aky druh regularneho semena mi viete doporučiť na výrobu fs,ďakujem .

    Odpovědět
    1. Dobrý den

     s regulární semen by jsme vám doporučily některé od CBD Crew.

     http://growmart.cz/grow-shop/seminka-konopi/seed-banka/cbd-crew-semena/

     Odpovědět
   157. Dobrý den prosím o kontakt na ověreneho prodejce FS. Mám vyoperovany nádor vaječníku ale metastazy v uzlinách momentálně jsem na chemosce . Moc děkuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   158. poprosil by som vas o seriozny kontakt na FS. dakujem

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
   159. Dobrý den. I já prosím o kontakt na kvalitní fénixovy slzy. Děkuji

    Odpovědět

   Napiš komentář