Zařadili jsme do naší nabídky seedbanku Nirvana seeds

nirvana seminka konopiUvažujete o koupi konopných semen nejvyšší kvality? Prohlédněte si semena od Nirvana Seeds a vyberte si z široké nabídky čerstvých a životaschopných semen marihuany! Narozdíl od většiny semenných bank je Nirvana Seed Bank na trhu již téměř 20 let a stále se jí daří.

Jejich semínka jsou velmi oblíbená. Nirvana se zaměřuje na kvalitní hybridní modely, které v průběhu jejich existence získaly nejedno ocenění v prestižních soutěžích.

Semínka Nirvana

  • úžasná semínka konopí Blueberry Kush Auto
   úžasná semínka konopí Blueberry Kush Auto
   úžasná semínka konopí Blueberry Kush Auto
   úžasná semínka konopí Blueberry Kush Auto

   Blueberry Kush Auto je proslulá a samonakvétací konopná odrůda se silným dlouhotrvajícím efektem a perfektní borůvkovou příchutí. Její silný a dlouhotrvající efekt naplní vaši mysl šťastnými myšlenkami. Pokud si ji zakouříte těsně před spaním, navodí vám ten nejklidnější a nejlepší spánek ve vašem životě. Semínka konopí Blueberry Kush Auto můžete pěstovat venku i uvnitř, dorůstají výšky kolem…

  • growmart-nirvana-misty-kush
   growmart-nirvana-misty-kush

   Název Misty Kush je pocta legendě minulosti Nirvana Seeds. Je stvořena s krasné a vysoce produktivní Medusy a na pryskyřici bohatého Master Kushe. Tento elitní kmen připomíná stavbu Misty. Má huňatou strukturu s velkými oválnými listy připomínající lopatky ventilátoru :). Kvete rychle a dorůstá do střední výšky. Je velice vhodný pro SOG a SCROG techniky kde dosahuje…

  • growmart-nirvana-mango-skunk

   Nově vytvořený model Mango Skunk od frajerů z Nirvana Seeds je důkazem toho že nespí a osvěžují svého teamového ducha. Jeho rodiče jsou Mango a Venus Flytrap s dominantním kmenem Skunku. I když jsou tyto semínka konopí převážně Indika tak kvetou delší dobu a proto nejsou příliš vhodné na outdoorové pěstování. Nicméně nemusíte zoufat delší…

  Historie Nirvany se začala psát koncem osmdesátých let, kdy její zakladatel pracoval v Positronics, velice známém amsterdamským growshopu. Tady načerpal dostatek znalostí a inspirace.

  semena marihuany nirvanaRoku 1995 byla Nirvana oficiálně založená. Ze svých začátku jako odborník na semínka se firma vyvinula do inovačního obchodního konceptu. Jedinečná a unikátní nabídka pečlivě vyrobených konopných produktů, rozšiřuje použití této zázračné rostliny více než nikdy předtím.

  Při stálém zlepšování a rozšiřování nabídky prvotřídních semen, Nirvana vytvořila řadu jedinečných konopných produktů. mimo jiné i vlastnoručně vyrobeného konopného vína a piva.

  Hlavní pobočka Nirvany se nachází přímo v srdci Amstrdamu a přináší do celého okolí radost a uvolnění.

  Napiš komentář