Zařadili jsme do naší nabídky seedbanku Nirvana seeds

nirvana seminka konopiUvažujete o koupi konopných semen nejvyšší kvality? Prohlédněte si semena od Nirvana Seeds a vyberte si z široké nabídky čerstvých a životaschopných semen marihuany! Narozdíl od většiny semenných bank je Nirvana Seed Bank na trhu již téměř 20 let a stále se jí daří.

Jejich semínka jsou velmi oblíbená. Nirvana se zaměřuje na kvalitní hybridní modely, které v průběhu jejich existence získaly nejedno ocenění v prestižních soutěžích.

Semínka Nirvana

  • Nirvana – Misty Kush

    Od: 485 Kč

    Název Misty Kush je pocta legendě minulosti Nirvana Seeds. Je stvořena s krasné a vysoce produktivní Medusy a na pryskyřici bohatého Master Kushe. Tento elitní kmen připomíná stavbu Misty. Má huňatou strukturu s velkými oválnými listy připomínající lopatky ventilátoru :). Kvete rychle a dorůstá do střední výšky. Je velice vhodný pro SOG a SCROG techniky kde dosahuje…

  • Nově vytvořený model Mango Skunk od frajerů z Nirvana Seeds je důkazem toho že nespí a osvěžují svého teamového ducha. Jeho rodiče jsou Mango a Venus Flytrap s dominantním kmenem Skunku. I když jsou tyto semínka konopí převážně Indika tak kvetou delší dobu a proto nejsou příliš vhodné na outdoorové pěstování. Nicméně nemusíte zoufat delší…

  • Jméno modelu Lithium OG Kush je poctou jmenovci Seedbanky Nirvana epické kapele ze Seattlu. Kromě toho je OG Kush znám pro své anti depresivní léčebné účinky. Vhodné semínka konopí OG Kush hledali delší dobu a vytvořili z nich matku pro Lithium OG Kush který poté zkřížili se stabilním Master Kushem. Tato kombinace se k sobě…

Historie Nirvany se začala psát koncem osmdesátých let, kdy její zakladatel pracoval v Positronics, velice známém amsterdamským growshopu. Tady načerpal dostatek znalostí a inspirace.

semena marihuany nirvanaRoku 1995 byla Nirvana oficiálně založená. Ze svých začátku jako odborník na semínka se firma vyvinula do inovačního obchodního konceptu. Jedinečná a unikátní nabídka pečlivě vyrobených konopných produktů, rozšiřuje použití této zázračné rostliny více než nikdy předtím.

Při stálém zlepšování a rozšiřování nabídky prvotřídních semen, Nirvana vytvořila řadu jedinečných konopných produktů. mimo jiné i vlastnoručně vyrobeného konopného vína a piva.

Hlavní pobočka Nirvany se nachází přímo v srdci Amstrdamu a přináší do celého okolí radost a uvolnění.

Semena konopi Barneys Farm v akci

Napiš komentář