jak obelhat testy na drogy a thc

Jak dlouho se dá zjistit THC v těle?

THC se dá v těle detekovat poměrně dlouho, nicméně doba detekce se různí podle toho, z jakého vzorku (míněno tělní tekutiny – krve, moči) se test provádí. THC /resp. jeho metabolity/ se dá detekovat cca týden až čtrnáct dní ze vzorku krve, cca 1 až 30 dní ze vzorku moči (výjimečně déle). THC se dá detekovat i ze slin a potu. Z vlasů je detekce možná ještě déle, až několik měsíců („záznam“ o užití THC je v odrůstajících vlasech – pokud je ostříháte na minimum, těžko se po pár dnech či týdnech něco zjistí).

Jak policie testuje přítomnost marihuany?

Policie používá pro zjištění intoxikace drogou u řidičů slinné testy. Ovšem pokud jsou pozitivní, je potřeba ještě udělat konfirmační test, aby bylo prokázáno, že byl řidič v době zadržení akutně intoxikován (tedy je přítomen aktivní THC) a ne že jsou to pouze metabolity THC, které znamenají, že někdy v minulých dvou týdnech řidič marihuanu kouřil, ale není akutně pod vlivem drogy. Doba, po kterou se dá THC zjistit, závisí především na předchozí intenzitě a délce užívání. Obecně platí, že pokud se jedná o denní pravidelné užívání, budou se doby detekce blížit horní hranici, pokud jde o jednorázové užití, tak spíše té spodní. U člověka, který „hulil“ trávu denně po několik měsíců, budou testy z krve pozitivní 14 dní a testy z moči cca měsíc. U příležitostného kuřáka budou testy pozitivní cca týden (krev) a cca 14 dní (moč) po posledním užití. Pokud si někdo dal jen jediný experiment s trávou, tak budou testy pozitivní několik dní. Zcela obecně se dá říct, že po cca měsíci až dvou by organismus měl být prost THC.

Testy slin

Testování slin je stále populárnější, protože se jedná o neinvazivní způsob získání vzorku a testování užití drog. Stačí odebrat vzorek slin a poté již jen vyčkat na výsledek. Protože se jedná o opravdu snadný způsob, jsou tyto testy velmi často používané nejen policií v terénu, ale i na pracovištích, ve školách a také v domácnostech.

Jak obelhat testy na marihuanu ze slin?

Testy ze slin na přítomnost THC používá zejména policie, jde o rychlý a celkem spolehlivý test, který odhalí kouření konopí do 12 hodin. Záleží však na množství a také na frekvenci užívání. Jde o to, že pokud kouříte trávu často a pravidelně, ani po 12, ba mnohdy ani po 24 hodinách nebudete čistí na tento test. Obejít a obelhat test policie na drogy je celkem snadný. Na trhu existuje celkem dost produktů, které odstraňují z těla stopy po drogách. V našem případě nejlépe proti silniční kontrole funguje řada passdrug testerů Kleaner, který je k dispozici v různých variantách. Funguje bezprostředně po aplikaci a dokáže celkem spolehlivě obelstít test policie na drogy ze slin a přítomnost THC. Nejběžnějším testem slin je Drugwipe.

Přípravky na oklamání testů ze slin

 • Kleaner jak obelstit testy na drogy
  Kleaner jak obelstit testy na drogy
  growmart-kleaner-30ml-spray
  🔥 TRHÁK 🔥
  TOP100

  Kleaner je ústní voda speciálně připravena na oklamání testů na drogy ze slin Nyní v podobě spreje Zničí jakékoliv stopy po konopí. Tento passdrug anti tester působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako…

 • Kleaner jak obelstit testy na drogy
  Kleaner jak obelstit testy na drogy

  Kleaner 100ml je sprej speciálně připraven na oklamání testů na drogy Zničí jakékoliv stopy po konopí. Kleaner působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako je tomu v německu, stačí mít u sebe…

Co testy moči na drogy?

Testy moči na přítomnost THC policie nepraktikuje, nicméně tyto zkoušky bývají běžné například ve školách a na pracovištích. Přítomnost drogy v tomto případě THC se dá zjistit v horizontu cca cca 14 dnů až 1 měsíce !! Soudě podle doporučení zkušených harcovníků, kterým test mhohokrát prošel bez ztráty kytičky je nejlepší před testem urychlit metabolismus a doslova ho prolít. Kupte kilo citrónu a každý z nich si vymačkejte do pul litru vody. Toto opakujte v průběhu dne tolikrát, kolikrát to zvládnete, ideálně 10x. Tedy prolijete se 5 litry citrónové šťávy. Jednu hodinu před testem pak prolijete další litr a měli by jste být v pohodě.

Testy krve na přítomnost drog

Tady je to mnohem těžší, THC se ukládá v tukových buňkách a je velmi problematické ho odbourat rychle a beze stop. Jedinou výhodou je, že tyto testy jsou málo běžné. Většinou tě budou chtít prověřit formou testování slin, nebo moči. Díky funkci THC metabolitů a jejich ukládání do tukových buněk, je tímto testem také možné určit pasivní intoxikaci. Jinými slovy zjistí, že hulíte, ale jedná se o pasivní metabolity. V případě, že jste hulili krátce před testem krve (tkzv. akutní intoxikace) , doporučuje se postupovat stejně jako oklamat testy moči. Aktivní metabolity mizí z krve po 12-24 hodinách.

Je také dobré vědět, že pokud někdo krevní odběr a následný laboratorní test odmítne, bude se na něj hledět, jako by řídil pod vlivem omamné látky a bude mu na místě zabaven řidičský průkaz. Dále pak, že testy ze slin nebo moči, neslouží ve správním řízení jako průkazný důkaz.

Jak postupovat, když vás policie chytí a máte nález z testu slin na drogu

Na základě získaných informací lze říci, že v případě jakéhokoliv pozitivního nálezu při silniční kontrole pomocí slinných testů, je vhodné okamžitě se obrátit na svého ošetřujícího lékaře a požádat o kompletní screening s odesláním vzorku na soudní toxikologii. Slinné testy nejsou schopny rozlišit aktivní či neaktivní metabolity.

V žádném případě nepodporujeme a nedoporučujeme hulit před jízdou a toto chování odsuzujeme, jsou však případy, kdy je test pozitivní i přes velkou časovou prodlevu od posledního hulení.

Podcast Jak nepřijít o papíry

+ článek PhDr. Jiřího X. Doležala na dané téma

Tabulka testů na všechny drogy

Uvedené doby detekce je potřeba brát pouze jako orientační. Přesnou dobu detekce drog nelze přesně stanovit, protože velmi záleží na řadě faktorů. Především na intenzitě užívání (délce a pravidelnosti), na síle užívané látky a také na individuálních charakteristikách testované osoby (věk, váha, rychlost metabolismu pH moči, celkové zdraví, případná vyvinutá tolerance vůči užívané látce atp.)

Důležité je také rozdělení, zda se jedná o ORIENTAČNÍ TESTY nebo LABORATORNÍ TESTY

Orientační testy (ze slin nebo moči) se používají např. ve školách, v zaměstnání atd. a lze je zakoupit v lékárně nebo přes internet. Člověk si je tedy může na sobě vyzkoušet i sám. Nejsou ovšem 100% spolehlivé, může dojít k tzv. falešné pozitivitě.

Toxikologické testy v laboratoři (nejčastěji z krve nebo moči, méně často z vlasů) jsou oproti tomu spolehlivé a používají se např. pro potvrzení výsledku orientačních testů (např. policií, ale může si je u toxikologické laboratoře vyžádat a zaplatit kdokoli).

THC

vlasypodle délky vlasů až 90 dní
slinyjednorázové užitípravidelné užívání
12-48 hodinaž 7 dní, někdy i déle
krevjednorázové užitípravidelné užívání
2-3 dny2 týdny
močjednorázové užitíužívání cca týdněpravidelné každodenní užívání
1-6 dní3-9 dní7-30 dní

Pervitin (metamfetamin)

vlasypodle délky vlasů až 90 dní
slinycca 1-3 dny
krev1-3 dny
moč3-5 dní

Kokain

vlasypodle délky vlasů až 90 dní
slinydo cca 24 hodin
krevdo cca 24 hodin
močjednorázové užitípravidelné užívání
2-3 dnyi více než 3 dny

MDMA (extáze)

vlasypodle délky vlasů až 90 dní
slinycca 24 hodin
krevcca 24 hodin
močjednorázové užitípravidelné užívání
1-3 dny3-5 dní

Heroin (opiáty)

vlasypodle délky vlasů až 90 dní
sliny1-2 dny
krev1-2 dny
močopiumheroinmorfium
1-2 dny1-4 dny3-4 dny

Nikotin

vlasypodle délky vlasů až 90 dní
sliny7-10 dní
krev7-10 dní
močlevnější testynákladnější citlivější testy
2-5 dní7-10 dní

máte zkušenosti s kontrolami na drogy? máte nějaké rady nebo upřesnění, jak obelstít testy nebo doporučení? Napište do komentářů.

Rozhodli jsme se vám pod stromeček tento rok nadělit ke každé objednávce dárek. Dárky jsou husté a budou postupně přibývat další s velikostí objednávky!

46 komentářů

 1. Zdar bando, super věc tento prostředek, jen by mě zajímalo jestli s tím má někdo praktickou zkušenost a na jakém principu to funguje. Obyčejná změna ph v ústech samozřejmě nijak nepomáhá. Pro řidiče skvělé, pokud to funguje. Ať se daři, piss.

  Odpovědět
  1. ahoj, rozhodli jsme se kleaner vyzkouset "nazivo", tedy opatrime test drugwipe a budem simulovat prubeh. S vysledky vas pak obeznamime clankem a mozna i videem. V kazdem pripade muzu rici, ze kleaner vypada duveryhodne i na zaklade mnozstvi realnych zkusenosti, ktere jsem zatim cetl

   Odpovědět
   1. Zdravím. Došlo na reálné testování? A výsledky? Děkuji Lukáš

    Odpovědět
  2. Zkousel jsem a vysledek je takovy nejisty. Zvlastni je, ze jednou jsem zkousel asi 4 hodiny po brku a bylo to pozitivni. Pak jsem to zkoušel cca 10 minut po špeku, aplikoval kleaner pořádně a bylo to cajk. Po nějaké době se tam ale něco málo ukázalo, ale do těch 10ti minut nic. btw. o papíry jsem přišel, cca 14 hodin po brku (ne jednom teda) jsem měl v krvi 9,4 ng/ml THC. Hranice trestného činu je 10. Jsem pravidelný uživatel cca 15 let.

   Odpovědět
 2. pri slinných testoch stačí bezprostredne pred ním spapať jablko :)

  Odpovědět
 3. Nemůžu si pomoct, ale podle různých dostupných informací, tedy funkčnost citronky, listerinu, coca-coly, dokonce tu čtu jablko, mám pocit, že ten test jde oklamat čímkoliv co mění Ph v ústech...čili by měla fungovat i obyčejná orbitka...leč odzkoušeno nemám. Výše zmíněný Kleaner krom jedné složky (zederach hladký-Melia azedarach) neskrývá nic převratného. Jedná se o přírodní dezinfekci působící proti parazitům, má antimykotické, antibakteriální, antivirové, antiseptické a mírně sedativní účinky. Silné využití nachází při kožních onemocněních (ekzém, lupénka, dermatitida, plísně a další). Zmírňuje pocit svědění. Má hojivé účinky na menší ranky, popáleniny i akné. Také pomáhá při bradavicích. Pokožku regeneruje, zvláčňuje, zjemňuje, podporuje tvorbu kolagenu a zvyšuje pružnost pokožky. Může ulevit od bolesti při artritidě a revmatismu. V ústní hygieně bojuje proti parodontóze, oparům, aftům, zánětům dásní a zamezuje růstu bakterií. Při vnitřním užití podporuje funkci jater, detoxikuje krev, vyrovnává hladinu cukru v krvi, mírní horečky a léčí infekce močových cest.

  Odpovědět
  1. Chtěl jsem se zeptat pomáhá teda citron a nebo žvýkačky paleve

   Odpovědět
  2. No orbitka rozhodně nefunguje...mám odzkoušeno :D

   Odpovědět
 4. Chtěl bych to vidět v praxi, doufám že uděláte video k testu .)

  Odpovědět
 5. Pomáhá citron na thc

  Odpovědět
 6. Moje zkušenost. Koupil jsem v lékárně 3 slinné testy na THC. Několik minut po kouření Marihuany jsem otestoval. První testování bez čehokoliv. Tím pádem samozřejmě pozitivní. Druhý pokus probíhal s citronem. Citronovou šťávu jsem poválel v ústech a následně polkl. Poté jsem udělal test. Test neukázal nic. Ani že jsem pozitivní ani negativní. Z toho my plyne, že jsem byl neměřitelný. Zatím nevyzkoušeno při silniční kontrole (díky bohu). Je možné, že pokud se výsledek jeví jako neměřitelný, bude policie opakovat test znovu.

  Odpovědět
 7. dobrý den, dnes me po pulnoci už ve středu zastavili a dostal sem nejen dýchnout ale i líznout, do ted sem myslel že si policisté mohou teda vybrat jen jeden test, ale budíš, jsem hulič 15 let s nějakými pauzami, prostě když nemohu spát tak s zahulím než abych se opíjel, no každopádně test se ukázal pozitivní jak na THC tak na kokain. s tím že kokain určitě neužívám. poslední brko sem měl v pondělí večer tudíš minimálně 25 hodin. odvezli mě na moč, (shodou okolností sem celý den bohužel nestihl jíst ani pít že jsem byl v pracovním tempu. tudíš si myslím moč byla díky tomu koncentrovanější s tím že si nevybavuji že bych byl vubec ten den na záchodě) no našli v moči už jen THC a tím sem si nechal odebrat krev s tím že sem se přímo sestry a před policisty ptal jestli se mi tedy budou dělat aktivní a pasivní látky že jsem určitě minimálně tech 25 hodin nic neměl, v tu chvíli než me tam dovezli to bylo již více hodin, bylo mi řečeno že samozřejmě se to určuje a spíše řečičky kolem na mé otázky, proto jsem nalezl vaše stránky a začal bádat, kamarád mi poradil že si musím vysloveně zažádat do protokolu na speciální test plynové chromatografie, a tak jsem zjištoval a volal i na bulovku na toxikologické oddělení s otázkami na tuto metodu, paní mi řekla že o toto muže požádat jen policie a nebo já musím dát do protokolu s tím že si tento test zaplatím, a že tyto testy normálně nedělají že skoumají prostě co v krvi je, tudíž všeljaké řeči policistu o aktivních pasivních látkách jsou fake a jen okecávačka, sama mi řekla že normálně se toto nedělá prostě, nedalo mi to a volal sem tam znovu zda li by mi tento test pomohl s tím že si sem jistej že sem nehulil 25 hodin a paní mi řekla že by tento test mel být přesnější a mel by určit teoreticky to jestli v danou chvíli byli látky aktivní, s tím že normálně by to melo 12-24 hodin se usadit dle váhy výšky a podobné.... skusím prostě zajít na policii a vyžádat si tento test přez to že ho hold zaplatím. otázkou je proč tento test nedělají normálně aby to bylo objektivní, nebo proč je toto tak neobjektivní oproti alkoholu, asi není normální když mi policista řekne at sem radši alkoholik, osobne si dám 4 piva a druhý den mi je huř než večer ba kocovina se mě drží pocitově i dva dny někdy. a ještě otázka je reálné toto tvrzení a plynové chromatografii a proč se toto případně nevyužívá v praxi normálně?

  Odpovědět
  1. Ahoj, diky za zkusenosti. Pokud ti to nebude vadit, radi bychom pak vedeli jak jsi dopadl a drzime palce. Celkem me odpalila ta falesna pozitivita na kokain, opravdu divne

   Odpovědět
   1. já to měl taky tak, na lízačku nalezen kokain amfetamin a THC, krev potvrdila jen THC

    Odpovědět
    1. tak to je hodne velky ulet a jen to dokazuje naprostou nespolehlivost tech testu

     Odpovědět
  2. Michale,ty chromatografický rozbory dělají fakt jen na vyžádání PČR,anebo si ho můžeš za 5000 Kč nechat udělat,ale výsledek je nejistý a hlavně už tě neřeší jako přestupkáře,ale jako trestný čin!!! Po tom co ti odeberou krev tak udělaj,takovou osekanou analýzu a chemik od nich řekne na kolik procent jsi u těch 10ti nano na litr.Pokud řekne víc jak 50%,tak si ten chromatorozbor nedělej,protože je jasný,že to projedeš a bude tě to stát o 5000 Kč navíc.Pokud řekne,že je to pod 50% tak má cenu do toho jít,ale rozhodně s právníkem co v tom umí chodit.To je moje vlastní zkušenost a pár rad od známé na dopravním inspektorátu.Takže asi tak.
   Hezký den MajkTheLord

   Odpovědět
   1. Diky za komentar Majku, klidne sem muzes hodit kontakt na toho pravnika, nebot pro nekoho, muzou byt 3 mesice bez RP likvidacni zalezitost a pritom v tom muze byt nevinne, kdyz hulil 24 hodin pred jizdou.

    Odpovědět
  3. Konečně nějaký normální popis situace, ale zase ne celý.....

   Odpovědět
 8. A nebylo by lepsi,vy hlavy vyhulene :-) (berte s nadhledem) prestat hulit?Anebo si vyhulujte a vratte ridicaky a nemusite resit otazku,jak obejit testy.
  Preji Vam pekny den.

  Odpovědět
  1. Ty jsi ale idiot.... Proc bychom meli vracet ridicaky... Mariuhuana leci i alzhaimera a spoutu dalsich veci... Tyto testy by meli vahu pokud by nasledny rozbor analyzovala opravdu radne casovy horizont uziti.. A ucinne latky v danou kontrolu... Je tu policejni stat... A melo by se s tim neco delat... Mame prava mensi nez kocky a psy...a vy kteri si myslite ze alkohol a cigarety jsou lepsi nezli trava mate urcite stejne omezeny nazor i na zpousty dalsich veci v zivote... Aktivne za volantem trava ne! ..ale po 12h proc ne????... Ale jak docilit objektovniho jednani pri reseni teto situace?...tod otazka k reseni!... Radsi se zamyslete nad tim jake to je kdyz nekdo zemre ci umira... Jake jsou otazky hodne k pozastaveni v prozivani zivota!?!?... A ktere jsou naopak stupidni jako ty tvoje ci zastupu ovecek co jeste ospravedlnuji policii ci ba dokonce Babise... !!!!kteri jen krafou a buzerujou cao Lucifer

   Odpovědět
   1. Lucifere, napsal si to přesně, jak to je. Cítím to stejně. Dočkala jsem se plné legalizace v roce 2012 v Seattlu, WA. Tady to snad přijde a s tím vzdělání, pro-statistiky atd. Všichni víme, že démonizace této úchvatné rostliny, která má obrovskou škálu využití, má zcela jiné pozadí, nežli nás všechny chránit před jejími "neblahými a pro nás přeci straně nebezpečnými účinky". Je potřeba řádné osvěty.

    Odpovědět
 9. Ahoj
  Taky jsem před lety přišel o papíry a opávněně,ale podruhé už jsem se cítil nevinný,protože jsem prostě hulil víc jak před 24ti hodinama.To snad každý uzná ,že člověk rozhodně pod vlivem není.Bohužel mě brali jako sjetýho a přišel sem o ŘP na 3 měsíce a stálo to 7000 Kč.Podle mě je jediná cesta (žádný antitesty),jedině něco změnit politicky.Upravit zákon a to jdeleda přes politiky,bohužel.Pokud nás ale bude dostatek,tak si myslím,že nějáká šance změnit legislativu tu je.Myslím si,že člověk s kocovinou (ikdyž nenadýchá) je daleko větší riziko na silnici,než člověk co si v pondělí zahulí a v úterý ho čapnou a nalíže.Takže pokud se nás spojí víc a začnem tlačit na své poslance,co jsme si zvolili,tak by se mohlo něco změnit.
  Ještě k tomu antitestu,nevěřím ničemu,ale citronku v auě vozím a pokud má někdo možnost,tak doporučuji vozit malou lahvičku čistý moči.Ten policajt s váma na tom záchodě není pořád a pokud máte moč čistou,tak se krev nedělá a poldové vás musí odvézt zpět k vašemu autu a nechat vás jet.Aspoň na Bulovce to takto funguje.

  Odpovědět
  1. S tou moci celkem zajimave reseni, ale horsi to bude s "konzervaci", nebo to obmenovat kazde 2-3 dny je neprakticke. Bohuzel prave kvuli tvemu druhemu pripadu se prodaji veci jako kleaner atd.

   Odpovědět
  2. Spojme se

   Odpovědět
 10. mne sa stalo prave nedavno ze som nalizal po cca 12h od brka a vzali ma rovno na krv. moc som nedaval. problem ale bol ze mi vzali papiere s tym, ze kym nebudu vysledky tak mi ich nevratia. mesiac a pol to trvalo...na tie testy maju mesiac casu + bezna byrokracia. po tomto case mi zavolal chlapik z uradu ze si mozem prist po papiere, ze tam nic nenasli (teda len rozpadajuce sa latky z THC co dokazuje ze som nebol pod vplyvom). vypytoval som sa a vraj policajti postupovali spravne, ze mi takto mozu odobrat papiere aj ked som v tom bol vlastne nevinny.. masaker. alternativa je poprosit o inu cestu testu ak si niesom isty ci nenalizem a ist rovno na krv/moc. vtedy vam nemaju na zaklade coho vziat papiere. jedine ze vyjde test pozitivne.

  Odpovědět
  1. no jenže narozdíl od alkoholu nelze orientační test na drogy odmítnout

   Odpovědět
 11. Jsem každodenní kuřák marihuany. Nedávno mě zastavila policie a dala mi test na drogy.. výsledek negativní. Policie mě zastavila cca v 15:00 a večer před tím jsem hulil skank cca ve 22:00. Je fakt že jsem při testu neměl moc slin v puse, bylo vedro a moc jsem toho dne nevypil.

  Odpovědět
 12. Hulil sem non stop 3 g denne sam ...a nenalizal sem ani jednou citronka je luxus..ale ted radasi bez travy zaprve zivot je realnejsi a za druhe nemam vse v pici jako predtim..zacatky byli sice krute nemohl jsem poradne spat ale po 14 dnech jako novy clovek dnes je to 4 mesice bez..a luxus..zijte realne a nehulte ja hulil kazdy den 20 let lidi vim co rik

  Odpovědět
 13. zkusim,ty citrony,fakt dík za radu

  Odpovědět
 14. Čau.
  Moc toho nenahulim, ale občas si mám chuť dát po práci couda jeden-tri prasky z "venku" (nic extra silného to není - když jsem hulival pravidelně, ani mě to ani nezpukalo)
  Problém je, že v práci lizeme a vždy to hrozí do 24h po poziti.
  Abych to shrnul - záleží výsledek testu na množství a na síle trávy? A i to, že si zapalim tak 2x do týdne? Nemám moc peněz nazbyt abych si kupoval lízátka a otestoval si to sam...
  Předem díky za odpoved.
  Ať se daří

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   pro tyto případy máme v nabídce ústní vodu Kleaner který si stačí stříknout do úst. Zde je odkaz na produkt a informace k němu. http://growmart.cz/zbozi/kleaner-ustni-voda-drogovym-testum-30ml/

   Odpovědět
 15. Zkoušel to teda uż opravdu někdo? Napište mi pro spolupraci, nechci platit mraky testu sam xD a udelame konecne poradnej test jak obejit ty zku*veny testy! Kadim.hovna@gmail.com

  Odpovědět
 16. Zdravím, chtěla bych se zeptat. Za dva měsíce jsem to s trávou trošku prehanela (3-5× týdně) po tom jsem na 3 měsíce zvolnila (2 -3× týdně někdy ani to ne, jak kdy) teď jsem měsíc neměla ani sluka, jenže byl silvestr a já si párkrát potahla a nejspíše me čekají testy na moč , jak dlouho odhadujete v tomto konkretnim pripade než thc z moči zmizí? děkuji

  Odpovědět
  1. Zdravíčko

   dle článků které jsme na toto téma přečetli může být THC detekováno v moči až do 30 dní. Ovšem pokud jste měla 1 měsíc půst tak by to měla být kratší doba. Zde si můžete přečíst více : http://www.drogovaporadna.cz/dotazy/16644/thc-v-tele.html

   Odpovědět
 17. Ahoj. Jsem pravidelný kuřák marihuany. Každý večer si dám malého jointa když vím, že nikam nepojedu. Nikdy jsem a nejel a ani nehodlám jezdit pod vlivem. Na začátku Února jsem měl silniční kontrolu. Poslední jsem si dával o půl desáté večer a okolo půl čtvrté ráno mě stavěli. Udělali test na drogy a byl negativní. Celkem mě to mile překvapilo a byl jsem rád. Má někdo stejné zkušenosti? Vadný test nebo super metabolizmus? Poslední mě napadá nekvalitní marihuana :D

  Odpovědět
 18. zprdele klika?:D

  Odpovědět
 19. Zdravím všechny milovníky Thc.
  Dnes jsem testoval pomocí drugwipe 5s.Poslední brčko ráno, po 12 hodinách stále pozitivní.
  Druhý test pomocí cleaner spray stále pozitivní, třetí test s citrónkem opět pozitivní a ještě k tomu vyběhl amfetamin, takže přátele, dejte si pozor neoklame to nic!Škoda.

  Odpovědět
 20. Tak další poznatek. Po celodenní tvrdé práci, cca.po 30 hodinách stále pozitivní, čárka na testru velmi slabá, ale je!Takže pořád na prd.

  Odpovědět
 21. to jsi zkoušel 4 testery? :O

  Odpovědět
  1. Zdar, dokonce již 7.

   Odpovědět
 22. Zdar mě vzali papíry po sedmnácti letech pravidelného huleni... Za tři měsíce mě je vrátili a přestal jsem hulit úplně, po půl roce zase lizacka a prej amfetamin :D říkám jim "to si myslíte, že jsem přestal hulit a začal fetovat abych mohl řídit?!?" a oni, že tam je malo že to může udělat i energi např. Redbull atd. Nechali mě jen z důvodu, že jsem chtěl volat jinou,nezaujatou hlídku. Z toho plyne: co to je za testy?!? Tady fakt člověk nemůže ani Redbull za volantem? :/ smutné.. .

  Odpovědět
 23. Zdravím chci se zeptat hulim cca 4 roky nyní jsem udělal autoskolu a chci jezdit ale jelikož nechci hned přijít o papíry tak jsem se rozhodl přestat hulit... Moje otázka je po kolika měsících nenalizu( stírání potu) abych mel klid? Díky

  Odpovědět
  1. Tohle je fakt těžce individuální.... Známej si zahulil večer, ráno ho chytli, nalízal THC a amfetaminy (nesmysl, drogy nebere!). V moči mu pak zjistili jen THC a přišel o papíry. Kuriózní případ je mého kamaráda, který bezprostředně po vyhulení brka sedl do auta, chytili ho po 10 minutách a nenalízal nic.... Taky jsem teď udělala papíry, tak to dost řeším :-/.

   Odpovědět
 24. Garantuju Vám,že nepomuže ani !!! ani kapky ,nebo spreje, cleanery , ani ocet ,ani citron, a podobné doměnky . Nevěřte tomu co vám kde kdo radí..... Zastaví vás první policajt vyzve vás a ani ne do 5minut máte po náladě a po řidičáku na jeden rok + 25 000 pokuta + 7bodu
  Říkal jsem si musí být něco nějaké antidotum A protože jsem se tomu věnoval drogové testy DRUGWIPE se používají i na zjištění přítomnosti drogy z předmětu např. z desky psac.stolu, nářadí, z volantu tam kde se testovaná osoba dotkne dlaní ruky. A pro tento případ testování, se předmět nebo místo kde se bude brát STĚR musí nejprve neutralizovat jak poprvé tak i při opakování testování na stejném místě. roztok 1:30 hydroxid sodný !!! A tím by jste si vypláchli jen jednou !!! FETOVAT NEBO ŘÍDIT a když už se to stane... 98% Úspěšnost že o papíry nepřijdete ..www.rokbezpokut.cz nebo www.pojisteniprotipokutam.cz

  Odpovědět
 25. Rennie na palení žáhy, neutralizuje sliny ,nahuleny pred jizdou ,dat do huby a cucat, stalo me to 15 litru nez sem prisel na to jak ty vymrdane testy na dorgy obejit. nakoupil jsem hromadu testu a kotel veci v lekarne,samozrejme citronka atd vubec nefunguje. Vyzkouseno 8x real s policii,uplne se jim smeju debilkum. Pozor na jine drogy nefunguje,pouze thc, pernik a koks jsou prilis agresivni,nemam primou zkusenost ,ale borci mi rikali ,ze nalizali. thc nikdy po rennie...a kdyby se ti vyjebanci ptaly co to mas v hube tak te proste pali zaha,ale myslim si ze to kazdy zhruba odhadne u kontroli za jak dlouho probiha test na drogy,napred papiry chcou pak vzdycky delam ze nemuzu najit technicak,pak dychacka,nesmis je pustit ke slovu chvilku a rozpusteno. Je dalsich jeste par variant jak vse spochybnit,ale to uz se mi nechce psat,takze pred jizdou hulte malo a zbytkace reste cumlanim rennie.

  Odpovědět
 26. jo a ten stim clankem nademnou ,tak bud byl uplne prestreleny a nebo si spadl z hrusky,to co pises sou takove hovna, ze se to neda ani cist...

  Odpovědět

Napiš komentář