• StarRyder je výsledkem velmi úspěšného projektu Dutch Passion a Joint Doctor. Naše spolupráce zaměřená na vývoj této vynikající samonakvétací variety probíhala několik let. Joint Doctor provedli pečlivou hybridizaci výjimečného klonu Isis od Dutch Passion, který je vysoce kvalitní Sativa s prvotřídním „high“, s jedním z nejlepších samonakvétacích strainů s převažujícím zastoupením Indica. Výsledkem je velmi…

Semínka konopí StarRyder

Semínka konopí StarRyder jsou výsledkem společného projektu šlechtitelských společností Dutch Passion a Joint Doctor. Jejich vzájemná spolupráce se zaměřila na vývoj tohoto vynikající samonakvétací odrůdy a probíhala několik let.

Během této spolupráce provedli pečlivou hybridizaci výjimečného klonu Isis od Dutch Passion, který se vyznačuje prvotřídním účinkem, s jedním z nejlepších samonakvétacích kmenů LowRyder. Výsledkem je velmi silná samonakvétací odrůda, která je ze 70 procent Indica, 25 procent Sativa, 5 procent Ruderaliss a má vysoký obsah THC (od 15 do 19 procent).

První část jména StarRyder označuje vynikající kvalitu, neboť tento kmen je skutečně „Star“. Druhá část souvisí s průkopnickou společností Joint Doctor, která vytvořila původní odrůdu LowRyder.

 

Chuť a účinek

StarRyder : špičková samonakvétací Holandská marihuanaStarRyder má velmi sladkou, jemnou a příjemnou chuť, která připomíná ananas.

Také má na samonakvétací odrůdu až překvapivě silný efekt, který nastupuje skoro okamžitě po prvním „Hitu“ a navozuje širokou škálu cerebrálních i fyzických účinků.

Nejčastěji navozuje silně povznášející a inspirativní účinek, který své konzumenty často nutí ke smíchu.

Celkově by se jeho efekt dal popsat jako špičkový.

 

 

Pěstění

StarRyder : špičková samonakvétací Holandská marihuanaStarRyder je poměrně odolná odrůda konopí, která se lehce pěstuje a hodí se jak pro pěstování uvnitř, tak i venku. Proto se také hodí i pro nezkušené pěstitele.

Roste do tvaru kompaktního vánočního stromku, tvoří velké palice, které jsou hojně pokryty velice lepkavou pryskyřicí a dosahuje výšky zhruba 60 cm.

Jeho výnos u průměrného pěstitele činí 60 až 100 gramů na rostlinu, ale zkušení pěstitelé samonakvétacích kmenů mohou bez větších obtíží dosáhnout výnosu nad 100 gramů na rostlinu, při pěstování v zemi nebo v kokosovém substrátu.

V případě použití hydroponie, jako je DWC (Deep Water Culture), mohou ti nejlepší pěstitelé dosáhnout výnosu i nad 200 gramů na rostlinu, přičemž rostlina může v tomto případě dosáhnout výšky zhruba 1 metru.

Životní cyklus StarRyderu trvá deset až dvanáct týdnů.

 

 

Tip: Kvalitní semínka této perfektní samonakvétací odrůdy si můžete zakoupit na následujícím odkazu.

Semínka konopí StarRyder

Zrušit výběr
Rozhodli jsme se vám pod stromeček tento rok nadělit ke každé objednávce dárek. Dárky jsou husté a budou postupně přibývat další s velikostí objednávky!

Napiš komentář