Návod na výrobu konopné tinktury je v poslední době docela známí a hlavně vám dokáže pomoci při léčbě nejrůznějších onemocnění.

konopná-tinktura-growshop-growmart

potřebujete:

– 5 – 20g konopných palic
– 0,5 l minimálně 40% alkoholu (slivovice, vodka, alpa) nejlépe lékařský líh (96%)

jak na to:

Konopí vložíme do sklenice, zalijeme jej asi půl litrem alkoholu (podle % = 40% jinak líh 96% polovinu) a za každodenního protřepání necháme 14 dní až jeden měsíc před užitím vylouhovat. Cca po měsíci tinkturu přecedíme.

Užíváme po několika kapkách denně (dle síly a vaší snesitelnosti lze užívat až jednoho malého panáčka) do šťávy či samostatně, případně mažeme na postižená místa.

Vnitřní užití: Několik kapek tinktury do šťávy (3 – 5) působí dobře na organismus. Při větším množství dávejte pozor na „zkouřenost“, která může být nežádoucí. Účinek trvá 1-2 hodiny. Opakujte použití podle potřeby. Pokud máte pocit závratě nebo jste dezorientovaný, okamžitě přestaňte užívat. Neobsluhujte těžkou techniku nebo neřiďte automobil při podávání.
(3-5 kapek a trpaslíci chrní celou noc)

zdroj: konoptikum

Rozhodli jsme se vám pod stromeček tento rok nadělit ke každé objednávce dárek. Dárky jsou husté a budou postupně přibývat další s velikostí objednávky!

3 komentáře

  1. jsem po mrtvici michy ochrnuta na voziku .Může mi některý výrobek pomoci?

    Odpovědět
  2. Nejsem doktor, tak nevím zda pomoct, ale určitě vám může pomoci od bolesti a dovede vás určitě k lepší náladě a pozitivnjšímu myšlení!

    Odpovědět
  3. mám delší dobu potíže s cholesterolem prášky od lékařů nezabírají ucpávají se mně cévy pri chůzy mam bolesti v nohou pomohlo by mně užívat tinktůru z konopí děkuji za radu

    Odpovědět

Napiš komentář