blue-amnesia-xxl-autoflowering-growmart
blue-amnesia-xxl-auto-growmart

Blue Amnesia XXL Auto

Semena marihuany Blue Amnesia XXL Auto od Dinafem Seeds jsou feminizovanou samonakvétací odrůdou marihuany typu Sativa/Indica/Ruderalis, která je plodem křížení odrůd Original Amnesia Autoflowering a Auto Blueberry. Jedná se o vynikající odrůdu marihuany, se kterou lze v krátkém čase bez komplikací dosáhnout kvalitní sklizně.

Je to samonakvétací semeno konopí, které díky svému mistrovskému rodokmenu projevuje úžasnou vyváženost na všech úrovních. Tato elegantní, statná rostlina marihuany středního vzrůstu s krátkými internodii se snadno pěstuje, kvete krátkou dobu a produkuje dlouhé a kompaktní palice pokryté pryskyřicí. U jedinců této samonakvétací odrůdy třetí generace je pozorována dobrá stabilita.

Rostlina marihuany Blue Amnesia XXL Auto se zbarvuje do nádherných purpurově fialových odstínů, pokud je v noci vystavena o 10 °C nižší teplotě oproti denním teplotám. Semeno Blue Amnesia XXL Autoflowering je vhodné zasadit v polovině května, aby se využilo intenzivního světla a fotoperiody v tomto období. Přídavkem 30 % kokosu ke směsi zeminy lze napomáhat k lepšímu okysličení půdy a urychlení různých procesů látkové výměny.

Rostlina marihuany Blue Amnesia XXL Autoflowering se vyznačuje intenzivní vůní a chutí s jemnými tóny lesních plodů a černého pepře. Její dlouhotrvající účinek je silný, fyzický i duševní. Je ideální odrůdou marihuany pro vedení živých rozhovorů s přáteli.

Genotyp: Original Amnesia Auto x Blueberry Auto

nabídka DinafemAutofem (Samonakvétací)3 kusy 499 Kč
spinner
nabídka DinafemAutofem (Samonakvétací)5 kusů 859 Kč
spinner
nabídka DinafemAutofem (Samonakvétací)10 kusů 1680 Kč
spinner
Seed banka

Dinafem

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací)

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

66 a více

Genetika

Hybrid

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m)

Výnos

Obrovitý

THC

Obrovský