Kvalitní semínka lahodného konopí Blue Berry
kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Blue-Berry-3kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Blue-Berry-2kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Blue-Berry-4

Blue Berry

Blue Berry od SeedBanky Spliff Seeds je indica a dominantní konopná rostlina s vysokým obsahem THC, skvělým výnosem a dobrou léčebnou hodnotou.

Má velmi příjemnou ovocnou vůni a lahodně sladkou chuť, která připomíná borůvky.

Díky vysokému obsahu THC ma silný, tělo-uvolňující účinek a často se používá k léčbě nespavostí, zažívacích potíží, emočních problémů, nevolností, průjmů, menstruačních křečí, fibromyalgie a bolestí.

Blue Berry je poměrně nízká, robustní a podsaditá rostlina, která produkuje těžké kompaktní palice. Nevyžaduje příliš mnoho živin a kvete přibližně 8 týdnů.

Tato výtečná semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, přičemž v interiéru dorůstají výšky 50 až 80 cm a jejich výnos se pohybuje mezi 450 až 550 gramy na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Při pěstění venku mohou dosáhnout výšky 150 až 200 cm a jejich výnos, který činí přibližně 600 gramů na jednu rostlinu, můžete očekávat koncem září.

 

Genetika: (Chocolate Thai x Afghani #1 x Highland Oaxaca) x NL Special

nabídkaSpliff SeedsFeminizované3 kusy 449 
nabídkaSpliff SeedsFeminizované5 kusů 759 
nabídkaSpliff SeedsRegulérní5 kusů 399 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD