growmart-blue-mystic
Blue Mistic 4Blue Mistic 3Blue Mistic 2Blue Mistic 1

Blue Mistic

Genetické předky má tedy Blue Mistic právě v blueberry. Tato rostlina s převažujícím zastoupením Indica je nízká, příliš se netáhne do výšky. Může vyrůst těsně nad hranici jednoho metru, ale doporučujeme, abys kytku zastřihl, protože potom získají spíše keřovitou rostlinu.

Rostliny z feminizovaných semen Blue Mistic jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů a  bude mít pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Když dáte rostlině o něco více času, zhruba do 10 týdnů, svoji příchuť sice částečně ztratí, odměnou ale bude silnější  stoned účinek.

Při správné péči má být chuť Blue Mistic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu.

Genetika: Blueberry x Northern Light

Varianty Seed banka Typ semínek Balení semen Cena
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1289 Kč
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 465 Kč
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 700 Kč
spinner

V Kalifornii kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových odrůd. Členem této skupiny byl také jeden legendární pěstitel, který zkřížil některé thajské odrůdy a hybridy. Výsledkem provedené selekce a pěstění přes stovky nebo dokonce tisíce semen je jedna z nejznámějších odrůd, které se dnes kouří – Blueberry

Seed banka

Royal Queen

Typ semínek

Feminizované

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

45-55 dnů

Genetika

Indica

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m)

Výnos

Gigantický

Nároky

snadné pěstování

THC

Veliký

CBD

Vysoký

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany