growmart-blue-mystic
Blue Mistic 4Blue Mistic 3Blue Mistic 2Blue Mistic 1

Blue Mistic

Genetické předky má tedy Blue Mistic právě v blueberry. Tato rostlina s převažujícím zastoupením Indica je nízká, příliš se netáhne do výšky. Může vyrůst těsně nad hranici jednoho metru, ale doporučujeme, abys kytku zastřihl, protože potom získají spíše keřovitou rostlinu.

Rostliny z feminizovaných semen Blue Mistic jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů a  bude mít pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Když dáte rostlině o něco více času, zhruba do 10 týdnů, svoji příchuť sice částečně ztratí, odměnou ale bude silnější  stoned účinek.

Při správné péči má být chuť Blue Mistic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu.

Genetika: Blueberry x Northern Light

nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1289 Kč
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 465 Kč
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 700 Kč
spinner

V Kalifornii kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových odrůd. Členem této skupiny byl také jeden legendární pěstitel, který zkřížil některé thajské odrůdy a hybridy. Výsledkem provedené selekce a pěstění přes stovky nebo dokonce tisíce semen je jedna z nejznámějších odrůd, které se dnes kouří – Blueberry

Seed banka

Royal Queen

Typ semínek

Feminizované

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

45-55 dnů

Genetika

Indica

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m)

Výnos

Gigantický

Nároky

snadné pěstování

THC

Veliký

CBD

Vysoký

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany