Suprová semínka lahodného konopí Bubblegun
suprova-seminka-lahodneho-konopi-Bubblegun-4suprova-seminka-lahodneho-konopi-Bubblegun-3suprova-seminka-lahodneho-konopi-Bubblegun-2

Bubblegun

Bubblegun je sativa a dominantní konopný hybrid s vysokým obsahem THC, lahodně sladkou chutí i vůní a vynikajícím výnosem.

silný, rychle nabíhající efekt s energizujícím a relaxačním účinkem. Také se hodí pro léčebné účely, zejména při léčbě neurotických bolestí. Ve vyšších dávkách lze použít také k léčbě nespavosti a nechutenství.

Rostlina Bubblegun má nízkou podsaditou strukturu a produkuje pevné, značně lepkavé palice. Ma velmi hustý kořenový systém, což vede k hustému olistění, takže se musí občas zastřihávat.

Tato semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř. V interiéru dorůstají výšky 100 až 120 cm, kvetou 8-9 týdnů a dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů velmi lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáží vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, a proto je u nás doporučujeme pěstovat ve skleníku. Ke sklizni by měla být připravena začátkem října.

 

Genetika: (Big Bud x NL x Skunk) x AK

nabídkaSpliff SeedsFeminizované3 kusy 489 
nabídkaSpliff SeedsFeminizované5 kusů 729 
nabídkaSpliff SeedsRegulérní5 kusů 389 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD