Semena konopi hollands hope
cannabis-seminka-hollands-hope2cannabis-seminka-hollands-hope3cannabis-seminka-hollands-hope4

Hollands Hope

Hollands Hope je kultovní Outdoor plodina, z 80 let, byla jako jedna z prvních vyšlechtěna venkovní pěstěni v nabídce Dutch passion.  Hollands Hope je známý svou odolností vůči plísním, a dobou květu, která činí  8 týdnů, takže sklizeň můžeš očekávat koncem září nejpozději začátkem října.

Feminizoované semínka Hollands Hope, byla vyšlechtěna tak aby snesla, horší klimatické podmínky.  Rostliny jsou typicky 1-2 m vysoké s vysokým výnosem, který přináší skutečně uzemňující stoned . Plodí 500 až 1000 g na rostlinu podle podmínek růstu. Je potřeba dávat pozor, aby se nedodávalo příliš mnoho živin, protože to by mohlo vyvolat příliš velký růst listů na úkor produkce palic. Palice typicky dosahují délky 50 cm a obsahují malé lístky.

Efekt trvá solidních pár hodin a mnoho venkovních pěstitelů, kteří sází Hollands Hope, tak činí již řadu let. V nejlepších podmínkách vyrůstá tato rostlina jako keř se silným výnosem a spoustou postranních výhonků. Tuto odrůdu doporučuje celá generace venkovních pěstitelů.

Genotyp:

Hollands Hoop

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 915 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1615 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 740 Kč
spinner

 

Seed banka

Dutch Passion

Typ semínek

Feminizované, Regulérní

Balení semen

5 kusů, 10 kusů

Genetika

Indica

Doba květu

45-55 dnů

Pěstování

Outdoor (Venku)

Výška

Extra vysoká (1,5-2,5m)

Nároky

snadné pěstování

Výnos

Monstrózní

THC

Veliký

CBD

Vysoký