Bezvadná semínka konopí CARAMELO F1 FAST VERSION
Bezvadná-semínka-konopí-CARAMELO-F1-FAST-VERSION-1Bezvadná-semínka-konopí-CARAMELO-F1-FAST-VERSION-2Bezvadná-semínka-konopí-CARAMELO-F1-FAST-VERSION-3

CARAMELO F1 FAST VERSION

Caramelo F1 je speciální, rychle rostoucí verze, která plodí palice s neuvěřitelně vysokou rychlostí (doba květu je 40 dnů). Na počátku růstu sice vypadá jako indica hybrid, ale v pozdějším stádiu se naplno projeví její sativa genetické dědictví, hlavně v jejím růstovém potenciálu a velikosti. Velice se ji daří v SCROG systémech, protože rychle reaguje na řez a vytváří velké množství vedlejších větví.

Pokud potřebujete, aby měla tato konopná fešanda menší vzrůst, pak zkuste zkrátit dobu vegetativního období, ve kterém tato odrůda velmi rychle roste.

Konopí vydává velmi rostlinnou vůni s nádechem pižma, levandule a lékořice. Když má palice v rozkvětu, stává se aroma ještě intenzivnějším.

Chuť má táto konopná odrůda pronikavě sladkou, s příchutí vlašského ořechu a její efekt s rychlým, euforickým rozjezdem, se později stává více relaxační, při zachování příjemné úrovně mozkové stimulace.

Tato úžasná odrůda léčivé marihuany byla oceněna v mnoha konopných soutěžích, ve kterých získala mimo jiné i několik zlatých pozic.

Delicious seeds - konopná semena

nabídka Delicious1 kusFeminizované 253 Kč
spinner
nabídka Delicious3 kusyFeminizované 664 Kč
spinner
nabídka Delicious5 kusůFeminizované 1075 Kč
spinner
nabídka Delicious10 kusůFeminizované 2087 Kč
spinner

Semena konopí delicious seeds

Seed banka

Delicious

Balení semen

1 kus, 3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Typ semínek

Feminizované

CBD

Uzemňující

Doba květu

45-55 dnů

Genetika

Indica

Výnos

Brutální

Léčivé konopí

odrůda léčebné marihuany

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Nároky

snadné pěstování

THC

Prasácký

Výška

Vysoká (1-1,5m)

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany