critical+2-growshop-growmart
critical+2.0-growmart-growshopcritical+2-growmart

Critical + 2.0

Critical+ 2.0 od Dinafem seeds je feminizovaná odrůda s dominancí sativy, která je výsledkem křížení Critical + a fenotypu velmi odolného vůči vlhkosti. Jedná se o vylepšenou verzi naší Critical+.

Critical+ 2.0 může být pěstována širokým spektrem pěstitelů v oblastech, ve kterých se předtím vyskytovaly potíže. Vzhledově je to nádherná silná rostlina, která je vysoce kvalitní, snadno se pěstuje, má krátkou dobu květu a produkuje velké a těžké palice pokryté pryskyřicí. Tato odrůda je velmi vhodná ke komerčním účelům, pro všechny typy pěstitelů, protože bez komplikací zajistí velkou výnosnost. Navíc se vyznačuje mistrovskými vlastnostmi a je skutečnou referencí mezi rostlinami konopí.

Critical+ 2.0 je nádherná rostlina, poměrně štíhlá, s velkými úzkými listy světle zelené barvy. Roste dobře v interiéru, zejména při pěstování se SCROG, ale je vhodné její růst regulovat. Venku roste úžasným způsobem pod širým nebem v mírných klimatických podmínkách a také se jí daří v komfortním klimatu skleníku. Doporučuje se používat filtry proti zápachu, protože má velmi výraznou vůni a na konci kvetení může být zrádná.

Critical+ 2.0 má intenzivní vůni a chuť, s nádechem citrónu, borovice a koření. Její účinek je silný, cerebrální, velmi stimulační a euforický, dlouho přetrvává. Je ideální k trávení příjemných chvil s přáteli.

Genotyp: Critical+ x Critical+

Tento model nabízíme také v samonakvétací verzi.

nabídkaDinafemFeminizované3 kusy 765 
spinner
nabídkaDinafemFeminizované5 kusů 1245 
spinner
nabídkaDinafemFeminizované10 kusů 2445 
spinner
nabídkaDinafemAutofem (Samonakvétací)3 kusy 675 
spinner
nabídkaDinafemAutofem (Samonakvétací)5 kusů 1090 
spinner
nabídkaDinafemAutofem (Samonakvétací)10 kusů 2215 
spinner