Úžasná semínka konopí Crystal White
uzasna-seminka-konopi-Crystal-White-4uzasna-seminka-konopi-Crystal-White-3uzasna-seminka-konopi-Crystal-White-2

Crystal White

Crystal White je indica a dominantní konopná rostlina od Seed Banky Spliff Seeds, která vznikla křížením legendárních odrůd Super Skunk a White Widow.

Výsledkem tohoto křížení je parádní konopná odrůda, která se vyznačuje skvělou ovocnou chutí, která připomíná ananas, obrovskými výnosy a vysokým obsahem THC i CBD. Je to jedna z nejproduktivnějších odrůd z nabídky SeedBanky Spliff Seeds.

Rostlina Crystal White je učiněné monstrum. Má hustou strukturu a produkuje opravdu obří, sladce vonící palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Navozuje silný a dlouhotrvající efekt s tělo-uvolňujícím účinkem. Také ma vysokou léčebnou hodnotu: používá se k léčbě neurotických bolestí, bolestí svalů a kloubů, zánětů a autoimunitních onemocnění. Výborně také potlačuje abstinenční příznaky při léčbě závislostí.

Tato perfektní semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř. Když se rozhodnete pro indoor, budou vám kvést přibližně 8-9 týdnů a vyprodukují vám 575 až 650 gramů úžasného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáží vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, a proto je u nás doporučujeme pěstovat ve skleníku.

nabídkaSpliff SeedsFeminizované3 kusy 459 
nabídkaSpliff SeedsFeminizované5 kusů 699 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD