kvalitní konopí DEEP MANDARINE
kvalitní-konopí-DEEP-MANDARINE -1kvalitní-konopí-DEEP-MANDARINE -2kvalitní-konopí-DEEP-MANDARINE -3

DEEP MANDARINE

Tým Delicious Seeds posledních pár let zkoumá a vyvíjí konopné odrůdy s vysokou úrovní CBD, aby vyhověl potřebám pěstitelům, kteří se specializuji na pěstění léčivé marihuany.

Všechno to začalo před třemi lety, kdy se chlapům z Delicious Seeds dostala do rukou konopná rostlina zvaná Carmen. Po jejím prvním ochutnání si uvědomili, že sice moc nezhuluje, ale má úžasnou mandarinkovou chuť. Po její analýze byli překvapeni, když zjistili, že obsahuje 8,5% THC a 12,5% CBD, a tak se rozhodli na ní dále pracovat a provádět další výzkum.

Deep Mandarine je prvním velkým úspěchem. Vznikla křížením Carmen s jednou z nejlepších odrůd na světě: Sugar Black Rose. Výsledný hybrid se zdá být zcela identický se Sugar Black Rose, ale s tak hlubokou mandarinkovou chutí, že ji opravdu nemohli nazvat jinak než Deep Mandarine.

Jak již naznačuje její název, tato odrůda léčivé marihuany má pozoruhodnou mandarinkovou chuť a vůni, indikující vysokou úroveň lékařsky prospěšných terpenů. Analýza provedená u této rostliny zjistila obsah 4% THC a 15% CBD, což šlechtitele pobídlo k tomu, aby ji přivedli na trh již v roce 2016.

Delicious seeds - konopná semena

nabídkaDelicious1 kusFeminizované 376 
spinner
nabídkaDelicious3 kusyFeminizované 1064 
spinner
nabídkaDelicious5 kusůFeminizované 1689 
spinner
nabídkaDelicious10 kusůFeminizované 3003 
spinner