blue-thai-dinafem
blue-thai

Dinafem Blue Thai

Naše rychle kvetoucí odrůda Blueberry byla zkřížena s Thai Skunk, hybridem pocházejícím z Nizozemska, který spojuje kvalitu odrůdy Thai s výnosností odrůdy Skunk.

Díky přínosu Blueberry kvete Blue Thai pouze 8 týdnů indoor a při pěstování venku se sklízí 10. října. To umožňuje pěstovat ji se zaručeným úspěchem na balkóně, zahradě, terase nebo v rámci guerillového zahradnictví a samozřejmě ve skleníku.

Tato odrůda je dosti odolná vůči plísním, a to částečně díky rychlému kvetení a kratší době vystavení vlhkosti, a částečně proto, že obě použité genetiky jsou samy o sobě značně odolné vůči plísním.

Je velmi sladké chuti s kyselým nádechem odrůdy Thai, ale vždy dominuje sladká ovocná chuť Blueberry. Ve druhé polovině doby kvetení produkuje hodně lepkavé pryskyřice, a pokud teplota v noci dostatečně klesne, listy a květy se zbarví do fialové a purpurové barvy a na rostlinu je radost pohledět.

Je to mistrovská rostlina z řady Blue s velkým výnosem a nedostižnou chutí, která poskytuje nejlepší výsledky při ekologickém pěstování venku.

Genotyp: Blueberry x Thai Skunk

semena dinafem

Varianty Seed banka Typ semínek Balení semen Cena
nabídka DinafemFeminizované3 kusy 645 Kč
spinner
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1055 Kč
spinner
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2150 Kč
spinner
Seed banka

Dinafem

Typ semínek

Feminizované

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

45-55 dnů

Genetika

Hybrid

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Obří výška (2,5-3m)

Nároky

snadné pěstování

Výnos

Monstrózní

THC

Obrovský

CBD

Nadprůměrný