dobrá tráva Guava Berry Kush
dobrá-tráva-Guava-Berry-Kush-6dobrá-tráva-Guava-Berry-Kush-5dobrá-tráva-Guava-Berry-Kush-4dobrá-tráva-Guava-Berry-Kush-3dobrá-tráva-Guava-Berry-Kush-2dobrá-tráva-Guava-Berry-Kush-1

Guava Berry Kush – Guayita

Hlavním cílem projektu při šlechtění konopných semen Guava Berry Kush bylo nabídnout typickou USA chuť i léčebnému konopí. Proto jsme elitní klon Guavy zkřížili s Juanitou La Lagrimosou. Výsledkem je zvláštní směsice zemitých Guava chutí s ovocnými tóny citrusů z Juanita La Lagrimosy.

Guava Berry Kush je stabilní hybrid, který vyvíjí silnou a prominentní centrální palici se širokými, tmavě zelenými listy, které jasně připomínají Guavau.

Rostlina nevyžaduje mnoho živin, jen je potřeba ji pravidelně zalévat v průběhu doby květu, zejména při teplotách nad 25 °C. Je vysoce odolná vůči škůdcům i chorobám a nevadí ji ani nepříznivé povětrnostní podmínky nebo nízké teploty.

intenzivní zemitou chuť s příchutí sladkých bobulí. Trefná kombinace rodičů poskytuje jedinečnou, úžasnou, dlouhotrvající a jednoduše lahodnou chuť kushe.

Guava Berry Kush má velice silný efekt s vysoce relaxačními a omamujícími účinky. Doporučujeme ji kouřit na konci dne v boji proti stresu či poruchám spánku. Má velmi vysoký obsah CBD, díky čemu je vhodná pro léčebné využití.

nabídkaPhilosopher1 kusFeminizované 210 
nabídkaPhilosopher3 kusyFeminizované 555 
nabídkaPhilosopher5 kusůFeminizované 860 

Popis

https://youtu.be/0nzqKRei9C8

Semena marihuany od banky Philospher

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Léčivé konopí