haze-xxl-autoflowering-growmart

Haze XXL Auto

Semena marihuany Haze XXL Auto od Dinafem Seeds jsou feminizovanou samonakvétací odrůdou s převahou sativy a jsou plodem křížení odrůd Jack Herer a Haze 2.0 Autoflowering. Jedná se o vysoce kvalitní semeno marihuany, které milovníkům odrůdy Haze poskytuje rychlou a hojnou úrodu.

Semeno marihuany Haze XXL Auto spatřilo světlo světa s cílem splnit očekávání mnoha příznivců tohoto výjimečného a jedinečného kmene. Jedná se o nádhernou statnou rostlinu středního až vysokého vzrůstu, která se snadno pěstuje, má krátkou dobu květu a produkuje dlouhé palice plné pryskyřice. Velkou stabilitu projevuje pravděpodobně díky zpětnému křížení se stejnou mateřskou rostlinou během 3 generací.

Je to semeno marihuany vhodné pro pěstitele na všech úrovních, protože dobrých výsledků lze bez potíží dosáhnout v interiéru i exteriéru. Do zeminy se doporučuje přimíchat 30 % kokosu a rostlinu často zalévat malým množstvím vody. Od poloviny května je vhodnější zasadit toto semeno marihuany venku, aby se využilo intenzity světla a optimální fotoperiody v tomto období.

Rostliny marihuany Haze XXL Auto mají výraznou vůni a chuť s jasnými tóny kadidla, borovice, citronu a exotických dřevin. Její dlouhotrvající účinek je silný a cerebrální. Tato odrůda marihuany je ideální pro mnohé aktivity spolu s přáteli.

Genotyp: Jack Herer x Haze 2.0 Auto

nabídka DinafemAutofem (Samonakvétací)3 kusy 645 Kč
spinner
nabídka DinafemAutofem (Samonakvétací)5 kusů 1035 Kč
spinner
nabídka DinafemAutofem (Samonakvétací)10 kusů 2165 Kč
spinner
Seed banka

Dinafem

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací)

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

66 a více

Genetika

Sativa

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m)

Výnos

Obrovitý

THC

Obrovský