Ektrémní semínka konopí Jack F1
extremni-seminka-konopi-Jack-F1-4extremni-seminka-konopi-Jack-F1-3extremni-seminka-konopi-Jack-F1-2

Jack F1

Jack F1 je nádherná sativa a dominantní konopná rostlina od Seedbanky Spliff Seeds, která produkuje palice s opravdu masívním množstvím pryskyřice a extrémně vysokou úrovní THC.

Má také výborné skořicové aroma a lahodnou, příjemně nasládlou kořeněnou chuť.

Jack F1 navozuje opravdu silný dlouhotrvající efekt s příjemným cerebrálním účinkem. Také má výborný léčebný potenciál. Nejčastěji se používá k léčbě adhd, úzkosti, artritidy, křečí, depresí, zánětů, nespavosti, ztráty chuti k jídlu, migrén, pms/pmdd a svalových, kloubních nebo neuropatických bolestí.

Vzhledem k delší době kvetení se tato semínka konopí mohou pěstovat pouze v interiéru. Nejlépe se jim daří v půdě nebo kokosu a potřebují poměrně hodně prostoru, jelikož dorůstají do výšky 150 až 180 cm. Kvetou přibližně 9 týdnů a dokáží vyprodukovat 450 až 550 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

 

Genetika: Skunk #1 x NL x Mexican Haze

nabídkaSpliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídkaSpliff SeedsFeminizované5 kusů 729 
nabídkaSpliff SeedsRegulérní5 kusů 385 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD