royal-kush-automatic-growmart-semena
royal-kush-automatic-g-martroyal-kush-automatic-growmartroyal-kush-automatic-growmart-semínkaroyal-kush-automatic-semena-growmartroyal-kush-automatic-semínka-growmart

Royal Kush Automatic

Pro ty, kteří si oblíbili samonakvétací variety, přináší tento strain něco trochu jiného. Royal Automatic vznikl křížením samonakvétacích strainů Ruderalis s rychle kvetoucím konopím Kush . Vliv Kush , přestože je pouze mírný, se projevuje ve výšce rostliny. Tato rostlina zůstává kompaktní, přitom je ale vyšší než řada samonakvétacích variet a dorůstá do výšky 60 až 90 cm.

Royal Kush Automatic lze sklízet po 8 až 9 týdnech od zasetí semínek. Rostliny mohou během květu vydávat poměrně silnou vůni a skýtají bohaté, kořeněné, téměř ovocné aroma. Tato vůně se po usušení a konzervaci jedině zlepší. Palice nejsou tak husté jako u některých jiných samonakvétacích variet, v nichž více převažuje Indica. Výnosy jsou ovšem dobré a každá rostlina dokáže při dobrém růstu produkovat až 170 g.

Podobně jako všechny RQS strainy, jsou semena Royal Automatic feminizovaná, což jejich pěstování dokonce ještě více usnadňuje. Celkově se jedná o skvělý strain. Účinek lze popsat jako fyzicky povznášející s jasným, šťastným high.

Nabízíme pouze v samonakvétací feminizované variantě.

Genotyp:

Sweet Special x Royal Kush

growmart-

nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)3 kusy 645 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)5 kusů 849 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)10 kusů 1750 Kč
spinner
Seed banka

Royal Queen

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací)

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

56-65 dnů

Genetika

Indica

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Drobná (0,5-1m)

Nároky

snadné pěstování

Výnos

Luxusní

THC

Veliký

CBD

Vysoký