Prasácky silná konopná odrůda Kuban Killer
prasacky-silna-konopna-odruda-kuban-killer-7prasacky-silna-konopna-odruda-kuban-killer-6prasacky-silna-konopna-odruda-kuban-killer-5prasacky-silna-konopna-odruda-kuban-killer-4prasacky-silna-konopna-odruda-kuban-killer-3prasacky-silna-konopna-odruda-kuban-killer-2

Kubanskiy Ubiyza (Kuban Killer)

Navzdory svému skoro až strašlivému jménu je Kuban Killer velmi pozitivní konopná odrůda, jenž k nám přichází ze slunečného regionu Kuban (leží na jihu Ruska) a vznikla křížením Kuban Sativy, Northern Lightu a AK-47.

Jak to již jeho jméno naznačuje, Kuban Killer má tak silný efekt, že vás doslova nabourá. Má fyzicky relaxační účinek a příjemně nakyslou chuť, jenž nejvíce připomíná citrón s náznaky tropického ovoce.

Tato velice kvalitní konopná semínka vyrůstají v interiéru do průměrné výšky 100-130 cm a venku mohou dosáhnout klidně i 2-3 metry. Plodí velké podlouhlé palice, které jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice s vysokým obsahem THC (až 22%). Díky tomu jsou ideální pro výrobu konopných extraktů.

Tato neobyčejná rostlina kvete na sativu opravdu rychle (pouze 55 dní) a dokáže vyprodukovat 700 až 1200 gramů vražedně silné marihuany na jednu rostlinu.

Aby to nebylo vše, její pěstění je absolutně nenáročné. Je odolná vůči nadměrné vlhkosti a dobře snáší i suché a horké letní počasí.

nabídkaKalashnikov3 kusyFeminizované 730 
spinner
nabídkaKalashnikov5 kusůFeminizované 1150 
spinner
nabídkaKalashnikov10 kusůFeminizované 2140 
spinner