Parádní semena léčivého konopí Medical Kush
paradni-semena-leciveho-konopi-medical-kush-5paradni-semena-leciveho-konopi-medical-kush-4paradni-semena-leciveho-konopi-medical-kush-3paradni-semena-leciveho-konopi-medical-kush-2

Medical Kush

Medical Kush od SeedBanky Spliff Seeds je indica a dominantní konopná rostlina s vysokým obsahem THC i CBD, výbornou chutí a super vysokým léčivým potenciálem.

Tato výborná rostlina má příjemnou bylinnou vůni a lahodnou sladkou chuť. Díky vysokému obsahu CBD navozuje velmi příjemný efekt s lehce uvolňujícím účinkem.

Také má perfektní léčebný potenciál a je to ideální lék proti bolesti. Nejčastěji se využívá k léčbě bolesti kloubů, bolesti zad a menstruačních bolestí.

Medical Kush je vysoce stabilní a produkuje nádherné palice tvrdé jako kámen s velmi vysokým obsahem pryskyřice.

Tato perfektní konopná semínka můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou 8-9 týdnů a dobře se jim daří i v chladnějších klimatech. V interiéru dokáží vyprodukovat 350-450 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku přibližně 200 gramů na jednu rostlinu.

Samonakvétací verze Medical Kush Automatic má o něco menší výnos než feminizovaná verze, ale zato bude připravena ke sklizni již za pouhých 10 týdnů od vyklíčení.

 

Genetika: Chitrali #1 (IBL) x Skunk no.1

nabídkaSpliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídkaSpliff SeedsFeminizované5 kusů 709 
nabídkaSpliff SeedsAutofem (Samonakvétací)3 kusy 479 

Popis

Spliff Seeds semena konopíSpliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

,

THC

CBD