northern-light-growmart
🔥 TRHÁK 🔥
northern-light-semena-marihuany-3northern-light-semena-marihuany-4northern-light-semena-marihuany-5<Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530>northern-light-semena-marihuany-7NL-AUTO-semena-konopi-growmart

Northern Light

Co se týče odrůd marihuany, které zanechaly svou stopu v genetice konopných rostlin, s nimiž se setkáváme dnes, jen pár jmen lze prokázat stejně přesvědčivě jako právě Northern Lights.

Feminizované semínka konopí Northern Light máme k dispozici i v samonaktvétací automatické variantě, stačí si vybrat

Northern Lights se stala základem pro řadu z oceňovaných klasik v historii konopí.

 

Nyni v nabídce i Northern Lights od  Green House seeds – legendární Holandské banky

Genotyp:

Northern Lights

Genotyp GHS:

NL x Green-O-Matic

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 529 Kč
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 809 Kč
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1475 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)3 kusy 565 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)5 kusů 865 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)10 kusů 1615 Kč
spinner
nabídka Green HouseAutofem (Samonakvétací)3 kusy 450 Kč
spinner
nabídka Green HouseAutofem (Samonakvétací)5 kusů 750 Kč
spinner
nabídka Green HouseAutofem (Samonakvétací)10 kusů 1450 Kč
spinner

Feminizované Northern Light

Naše feminizovaná semena Northern Light vyrostou při pěstování indoor až do výšky 1,2 m, venku ovšem dosáhne jejich výška i více než 2 m. Vykazuje spíše širší internodální vzdálenosti, má dlouhé, tenké listy, což jasně ukazuje na její kořeny Sativa. Teprve po květu se probudí její afghánské dědictví, totiž pokrytím palic hustou pryskyřicí, která se tvoří po celé rostlině, přesto ale vytváří obrovskou, hlavní kolu.

Výnos dosahuje v průměru 50-60 g na rostlinu nebo zhruba 500 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Při pěstování venku dosahuje výnosu až 100 g na rostlinu, potřebuje k tomu ale přívětivě teplé prostředí jižního Španělska, Kalifornie nebo severní Afriky. Je-li pěstována na plném slunci a má-li dostatek živin a vody, vyroste strom, který posléze nabídne vynikající výnos.

Doba kvetení končí po 7-8 týdnech, někteří pěstitelé ale udávají sklizeň již po 7 týdnech. Během procesu kvetení se tvoří palice, které mají světlý, pryskyřičný povrch, jenž se ke konci růstu začne lesknout.

Feminizované Northern Light – AUTOMAT

Northern Lights je jedním z nejznámějších konopných odrůd na světě. Jedná se o strain s převážným zastoupením Indica, který se v 70. letech podařilo vypěstovat v USA z afghánské genetiky. Northern Light Automatic je dokonalým mixem nového i starého.

Nyní je tento strain upraven jako samonakvétací a feminizovaný. Northern Light Automatic se skvěle hodí pro pěstování indoor, v teplém podnebí je ale možné jej pěstovat i venku. Rostlina začíná růst a produkovat květy téměř ihned a dá se sklízet za pouhých 9 až 10 týdnů od zasazení semínek.

Northern Light Automatic dává bohatou sklizeň a je možné, že mezi samonakvétacími strainy, které jsou k dispozici, patří k těm s největším výnosem. Roste do výšky zhruba 90-120 cm, na samonakvétací varietu se tedy jedná o poměrně velkou rostlinu, čemuž ovšem odpovídá také výnos. Při pěstování venku ve Španělsku vyprodukovaly některé rostliny až 200 g, v dobrých podmínkách indoor se ovšem průměr pohybuje kolem 90 g.

Podobně jako původní Northern Lights, má i Auto varieta Northern Light Automatic příjemnou, sladkou chuť a přináší komfortní účinek v tělesné rovině. Jedná se o stejný klasický strain pouze s tím rozdílem, že je samonakvétací.

Seed banka

Green House, Royal Queen

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací), Feminizované

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

45-55 dnů

Genetika

Indica, Ruderalis

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m), Extra vysoká (1,5-2,5m)

Výnos

Obrovitý, Gigantický

Nároky

pěstování středně náročné, snadné pěstování

THC

Veliký, Obrovský

CBD

Průměrný, Nadprůměrný

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany