Orange Bud semena marihuany
growshop-dutch-passion-orange-bud-2growshop-dutch-passion-orange-bud-3Orange-Bud-Dutch-Passion-05Orange-Bud-Dutch-Passion-04Orange-Bud-Dutch-Passion-03Orange-Bud-Dutch-Passion 08Orange-Bud-Dutch-Passion 07

Orange Bud

Orange Bud je jeden z prvních 100% skunku na trhu vůbec. Orange Bud byl vybrán z výjimečných genetik skunku v raných osmdesátých letech. Jedná se o velmi silnou a stabilní rostlinu, které se daří výborně venku ale i uvnitř,ve všech půdních substrátech. Dokonce i začínající pěstitelé zjistí jak je snadné a příjemné pěstovat právě Orange Bud. Jeho palice jsou totiž opravdu obrovské, z krásně bílou pryskyřicí a  krásnými oranžovými chloupky.  Nejen proto, že Orange Bud byl vítěznou odrůdou v 80. a 90. letech, zůstává stále klasickou odrůdou skunku, která by měla být vychutnána každým skunkovým znalcem.

Feminizované semínka Orange  Bud získali svou oblibu především díky velkému výnosu . Vysoce silný kouř je povznášející a navozuje rauš intelektuálního rázu, je proto příhodný pro kuřáky holdující aktivnímu životnímu stylu. Unikátní chuť Orange Bud je sladká s osvěžujícím citrusovým nádechem nektarinek a zralých pomerančů.
Tato odrůda se stále řadí mezi pět nejvíce prodávaných odrůd a to z těchto důvodů: je stabilní, silná, snadno se pěstuje a má vysoký výnos.

nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 650 Kč
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 965 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1740 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 790 Kč
nabídka Dutch PassionAutofem (Samonakvétací)3 kusy 909 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionAutofem (Samonakvétací)7 kusů 1735 Kč
spinner

Seed banka

Dutch Passion

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací), Feminizované, Regulérní

Balení semen

7 kusů, 3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Genetika

Sativa

Doba květu

45-55 dnů

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m)

Nároky

snadné pěstování

Výnos

Brutální, Gigantický

THC

Veliký

CBD

Průměrný