výborné konopí Purple Haze #1
výborné-konopí-Purple-Haze-#1-3výborné-konopí-Purple-Haze-#1-2výborné-konopí-Purple-Haze-#1-1

Purple Haze #1

Haze byl vytvořen ve Spojených státech během slavných 70. let. I přes průměrný účinek a malou výnosnost to byl nejvíce žádaný kmen marihuany na Woodstocku. Tehdy to ještě byla příliš čistá a nešlechtěná odrůda. O několik desetiletí později a po mnoha letech šlechtění a vybírání, byl vyvinut tento mocný Purple Haze #1 s duchem revoluční generace.

Purple Haze #1 je rostlina s velkým růstovým elánem a střední velikostí, která shromažďuje fialové tóny. Palice postupně získávají fialové zabarvení a poskytují tím svým pěstitelům i konzumentům výborné vizuální potěšení.

Pěstěná Outdoor dosáhne velkých rozměrů a bude vyžadovat podporu nebo háčky, aby udržela své velké větve s těžkými palicemi. Rovněž bude vyžadovat hodně prostoru pro své kořeny a velké množství vody. Stručně řečeno, není to rostlina, která by byla vhodná pro balkón nebo terasu.

Rostlina má velice komplexní a sladce pikantní chuť se silnou příchutí kadidla, která  vám zůstává v průběhu kouření na patře.

Konopí rychle navozuje silný efekt, po kterém z vás začne proudit tvořivost a zboří se všechna vaše omezení. Vytvoří zvláštní a příjemně opojný pocit, po kterém se budete přímo vznášet a vše vám bude připadat skvělé a nádherné.

nabídka Positronics1 kusFeminizované 508 Kč
spinner
nabídka Positronics3 kusyFeminizované 1329 Kč
spinner
nabídka Positronics5 kusůFeminizované 1760 Kč
spinner

Ocenění:

  • 1.cena Seed za milion, Copa Bella Flor 2009 MALAGA

 

Koupit Semena marihuany Positronics

Seed banka

Positronics

Balení semen

1 kus, 3 kusy, 5 kusů

Typ semínek

Feminizované

CBD

Nadprůměrný

Doba květu

66 a více

Genetika

Sativa

Výnos

Brutální

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Nároky

snadné pěstování

THC

Prasácký

Výška

Obří výška (2,5-3m)

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany