critical-automatic-growmart
semena-growmartsemínka-growmartroyal-critical-automatic-growmartcritical-automatic-royal-growmartcritical-automatic-semena-growmartroyal-critical-automatic-semínka-growmart

Royal Critical Automatic

Critical je jedním z RQS nejoblíbenějších strainů. Je vítěz řady ocenění ve Španělsku a mezi komerčními pěstiteli na celém světě se pyšní oblibou pro svůj silný růst a velké výnosy.

Royal Critical Automatic byl vyšlechtěn tak, aby byl stejný jako Critical, přičemž jeho samonakvétací genetika pouze usnadňuje jeho pěstování. Podobně jako všechny RQS strainy, jsou semínka feminizovaná, takže získáte pouze samičí rostliny, což znamená nulové plýtvání prostorem a tudíž vyšší výnos. Royal Critical Automatic je připraven ke sklizni za pouhých 9 týdnů od zasazení semínek.

Jedná se o samonakvétací varietu, která se snadno pěstuje; představuje komplexního křížence strainů Ruderalis, Indica a Sativa. Výsledkem tohoto mixu je silná rostlina s charakteristickými velkými, hustými palicemi, a zároveň s těžkým účinkem Indica, který je typický pro strain Critical.

Royal Critical Automatic dorůstá do výšky zhruba 60 až 80 cm. Tato varieta je sice nízká a keřovitá, má ale otevřenou strukturu, která umožňuje průnik světla k celé rostlině, což znamená větší a lepší sklizně. Dává dobrý výnos zhruba 165 g na rostlinu, který představují velké, husté palice se sladkým aroma po Skunk.

U nás nyní v autoflower verzi.

Genotyp:

Critical x Ruderalis

growmart-

Varianty Seed banka Typ semínek Balení semen Cena
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)3 kusy 550 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)5 kusů 825 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)10 kusů 1550 Kč
spinner
Seed banka

Royal Queen

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací)

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

56-65 dnů

Genetika

Indica

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Drobná (0,5-1m)

Nároky

snadné pěstování

Výnos

Brutální

THC

Prasácký

CBD

Průměrný

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany