semena-konopi-night-queen2semena-konopi-night-queensemena-konopi-night-queen3Night Queen 005Night Queen 006Night Queen 007Night Queen 008

Night Queen

Night Queen byla na světě ještě dřív než se tato legendární společnost zaregistrovala jako seedbanka. Tato obrůda byla vylepšena v roce 1997, její odbyt ale poklesl, protože pěstitelé volili novější modely, které se v dané době zaváděly. Nakonec byl Night Queen z nabídky Dutch Passion stáhnut.

Vzhledem k velkému zájmu o Night Queen, byl opět uveden do nabídky. Cílem  bylo vytvořit takovou odrůdu která by splňovala standarty světové třídy, jichž dosáhl náš několikrát oceněný strain Mazar.

Nová Night Queen je velmi odolná a velmi snadno se z ní odebírají řízky, je tedy dokonalou mateřskou rostlinou. Je nízká a vhodná pro indoor pěstitele, kteří používají techniky SOG/SCROG.

Night Queen je jedinečná rostlina z vysokým výnosem a velmi vysokou odolností.  Nyní je zde druhá šance k získání té nejlepší verze klasiky z 80. let, která vykazuje stejně vysokou kvalitu jako Mazar.

nabídkaDutch PassionFeminizované10 kusů 2115 
spinner
nabídkaDutch PassionFeminizované5 kusů 1165 
spinner
nabídkaDutch PassionAutofem (Samonakvétací)7 kusů 1815 
spinner
nabídkaDutch PassionAutofem (Samonakvétací)3 kusy 888 
spinner