semena-konopi-night-queen2semena-konopi-night-queensemena-konopi-night-queen3Night Queen 005Night Queen 006Night Queen 007Night Queen 008

Night Queen

Night Queen byla na světě ještě dřív než se tato legendární společnost zaregistrovala jako seedbanka. Tato obrůda byla vylepšena v roce 1997, její odbyt ale poklesl, protože pěstitelé volili novější modely, které se v dané době zaváděly. Nakonec byl Night Queen z nabídky Dutch Passion stáhnut.

Vzhledem k velkému zájmu o Night Queen, byl opět uveden do nabídky. Cílem  bylo vytvořit takovou odrůdu která by splňovala standarty světové třídy, jichž dosáhl náš několikrát oceněný strain Mazar.

Nová Night Queen je velmi odolná a velmi snadno se z ní odebírají řízky, je tedy dokonalou mateřskou rostlinou. Je nízká a vhodná pro indoor pěstitele, kteří používají techniky SOG/SCROG.

Feminizovaná semínka – Léčívé konopí

Night Queen je jedinečná rostlina z vysokým výnosem a velmi vysokou odolností.  Nyní je zde druhá šance k získání té nejlepší verze klasiky z 80. let, která vykazuje stejně vysokou kvalitu jako Mazar.

Varianty Seed banka Typ semínek Balení semen Cena
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2115 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1165 Kč
spinner

 

Seed banka

Dutch Passion

Typ semínek

Feminizované

Balení semen

5 kusů, 10 kusů

Genetika

Indica

Doba květu

56-65 dnů

Pěstování

Indoor (Uvnitř)

Výška

Drobná (0,5-1m)

Nároky

pěstování středně náročné

Výnos

Gigantický

THC

Obrovský

CBD

Uzemňující

Léčivé konopí

odrůda léčebné marihuany

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany