growmart-royal-cheese-automatic
semena-konopi-royal-cheese-3

Royal Cheese Automatic

Cheese je legendární konopná rostlina, která pochází z Velké Británie. Tento strain nese částečné dědictví původního strainu Skunk#1, který nově objevil a vyvinul nadšený tým pěstitelů konopí z Londýna

Od té doby se genetika Cheese rozšířila po celém světě, získala první ocenění na Cannabis Cup a mezi kuřáky se z ní stala prakticky legenda.

Cheese feminizovaná naroste při pěstování indoor do výšky zhruba 1,5 m, na slunci se ale vytáhne až do více než 2,5 m. Tento strain marihuany má velmi rád hojné množství vody a má-li jí dost, vyroste z něj vysoká a silná rostlina. Při pěstování Royal Cheese feminizované je největším problémem vůně. Tato konopná rostlina je cítit tak intenzivně, že při pěstování indoor je prakticky nezbytné instalovat uhlíkový filtr; venku o ní budou vědět všichni v bezprostředním okolí.

Při pěstování indoor dává Royal Cheese výnos v průměru 60 g na rostlinu neboli 450-550 g na metr čtvereční, při osvětlení 600 W. Venku se tato rostlina vytáhne nad všechnu okolní vegetaci a ve správném klimatu poskytne výnos vyšší než 250 g (Španělsko, Itálie a Kalifornie). Lze ji pěstovat venku i v severní Evropě, zde ovšem produkuje palice nižší kvality než indoor.

Royal Cheese feminizovaná se dá sklízet po 8 týdnech kvetení, chcete-li získat co nejsilnější příchuť. Když ji necháte o dva týdny déle, tedy 10 týdnů, její příchuť bude méně intenzivní.

Kouř z Cheese je jednoduše fantastický. Kombinace ostré vůně a knock out stoned dává jistotu, že Cheese bude existovat a pěstovat se ještě velmi dlouho.

Genotyp:

Royal Cheese x Royal Critical Automatic

Varianty Seed banka Typ semínek Balení semen Cena
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)10 kusů 1342 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)3 kusy 480 Kč
spinner
nabídka Royal QueenAutofem (Samonakvétací)5 kusů 740 Kč
spinner
Vánoce Growmart 2017
Seed banka

Royal Queen

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací)

Balení semen

3 kusy, 5 kusů, 10 kusů

Doba květu

45-55 dnů

Genetika

Indica

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Vysoká (1-1,5m), Extra vysoká (1,5-2,5m)

Výnos

Gigantický

Nároky

pěstování středně náročné

THC

Obrovský

CBD

Uzemňující

Ocenění

vyhrálo cenu v soutěži marihuany