sazenice konopí Blueberry

AutoBlueberry

Dnes už docela klasická BlueBerry má nyní svoji samo-nakvétací samozřejmě feminizovanou verzi. Vytvořila jej seed banka Dutch Passion a vskutku se jí tento modýlek povedl. Přináší vysoké výnosy, zejména při pěstování venku. Má zajímavé modré zabarvení palic. Chuť a vůně ti připomene les a borůvky, ostatně podle kterých se celá odrůda jmenuje.

Pokud vybíráš samonakvétací semínka konopí, AutoBlueBerry je super volba!

Varianty Seed banka Typ semínek Balení semen Cena
nabídka Dutch PassionAutofem (Samonakvétací)3 kusy 715 Kč
spinner
nabídka Dutch PassionAutofem (Samonakvétací)7 kusů 1490 Kč
spinner

AutoBlueberry byla vytvořena hned z několika důvodů.V první řade k dosažení vyšší kvality geneticky feminizovaného kmene rostlin. Blueberry ne náhodou patří mezi jedny z nejprodávanějších semen, které DP nabízí a kvalita semen Blueberry je proslulá v celosvětovém měřítku. Kvalita AutoBlueberry byla začleněna do feminizované a samonakvétací podoby. Samonakvétací feminizová varianta těchto semen má hned několik výhod. AutoBlueberry je připravena na sklizeň kolem 10 týdne a rostlinky se ukáží ve venkovním prostředí za velmi krátkou dobu. Neroste do výšky a tím se chrání před zrakem nežádoucích návštěvníků. Z toho důvodu ji můžete sklízet 2x-3x během ročního období, samozřejmě v závislosti na podnebí a zeměpisné pásmo. V severních částech je hodně atraktivní alternativa pro sklizeň zejména začátek léta, zatímco ve středozemí není nemožné sklidit úrodu 2x-3x za sezónu. Pro vytvoření samonakvétací odrůdy byl použit genetický zdroj Canadian Ruderalis až ustáleného F4( fena4) zpětným křížením vzniklo 100% samonakvétací AutoBlueberry. F4 začne 100% nakvétat 25 den po naklíčení semene. Naše AutoBlueberry semena (F5) byla vyprodukována samoopylením vyšlechtěné F4.

Rostliny svoji charakteristikou stále připomínají BlueBerry a také fenotyp je zřetelná BlueBerry. Na většině rostlin se objevuje známé světle modré až purpurové zabarvení typické pro BlueBerry. Voní a chutná po ovoci – sladce jako borůvka. Přináší uklidňující až utlumující pocit.

dutch passion seminka

Dutch Passion

 

Genotyp:

Blueberry x Canada

Seed banka

Dutch Passion

Typ semínek

Autofem (Samonakvétací)

Balení semen

7 kusů, 3 kusy

Genetika

Indica, Ruderalis

Doba květu

66 a více

Pěstování

Indoor (Uvnitř), Outdoor (Venku)

Výška

Drobná (0,5-1m)

Nároky

pěstování středně náročné

Výnos

Gigantický

THC

Veliký

CBD

Nadprůměrný