Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:
No products in the cart.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Obchod | Semena konopí | Feminizovaná semena konopí | 00 Seeds – BubbleGum Fast | Feminizované semínka konopí

00 Seeds – BubbleGum Fast | Feminizované semínka konopí

BubbleGum Fast je výjimečně lahodná marihuana od SeedBanky 00 Seeds, která chutná jako jahodová žvýkačka. Tato vylepšená Fast verze se navíc vyznačuje krátkou dobou kvetení, takže si budete moci tuto konopnou lahůdku vychutnat dříve, a nebudete se již muset bát příchodu podzimních deštíků, protože v té době již budete mít vaši úrodu dávno sklizenou…

408 539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

BubbleGum Fast je výjimečně lahodná marihuana od SeedBanky 00 Seeds, která chutná jako jahodová žvýkačka. Tato vylepšená Fast verze se navíc vyznačuje krátkou dobou kvetení, takže si budete moci tuto konopnou lahůdku vychutnat dříve. Nebudete se již muset bát příchodu podzimních deštíků, protože v té době již budete mít vaši úrodu dávno sklizenou…

Původní BubbleGum vznikla vzájemným křížením těch nejsladších a nejaromatičtějších matečních rostlin z repertoáru SeedBanky 00 Seeds. Aby však vznikla odrůda BubbleGum Fast, museli tuhle lahodnou holku ještě zkřížit s odrůdou Ruderalis. Výsledkem je feminizovaný konopný hybrid, který roste rychle skoro jako automat (kvete pouze 40 až 50 dní), ale přitom je stále závislý na fotoperiodě, a má i prvotřídní výnos (až 1000 gramů konopí na jednu rostlinu při pěstování venku). Přesné genetické složení však pěstitelé z 00 Seeds pochopitelně drží v tajnosti.

BubbleGum Fast má stejně jako klasický BubbleGum vysoký obsah THC a zachovává si také svou lahodnou chuť a příjemně relaxační efekt. Tento efekt vám uvolní celé tělo, a zároveň stimuluje vaši mysl až na duševní úrovni. Navíc má i skvělý léčebný potenciál.

Tato konopná dobrůtka též produkuje dlouhé a silně pryskyřičné palice, které se skvěle hodí k výrobě těch nejkvalitnějších konopných extraktů. Samotná rostlina se snadno pěstuje, protože má vysokou odolnost proti plísním i škůdcům, a umí se dobře přizpůsobit takřka všem pěstebním podmínkám. Proto ji také můžeme doporučit i začínajícím pěstitelům.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

,

Obsah THC

,

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povzbuzující, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 750 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „00 Seeds – BubbleGum Fast | Feminizované semínka konopí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!