00 Seeds – Auto Blueberry | Samokvetoucí semínka konopí

00 Blueberry od SeedBanky 00 Seeds je výtečná indika-dominantní konopná rostlina, která byla vyšlechtěna z původní odrůdy Blueberry, jenž vznikla koncem 80. let v Kalifornii. Původní odrůda Blueberry se rychle proslavila svou výtečnou vůní i chutí a navíc produkovala krásné palice, pokryté spoustou pryskyřice.

453 609 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

00 Auto Blueberry od SeedBanky 00 Seeds je výtečná indika-dominantní konopná rostlina.Byla vyšlechtěna z původní odrůdy Blueberry, jenž vznikla koncem 80. let v Kalifornii. Původní odrůda Blueberry se rychle proslavila svou výtečnou vůní i chutí. Navíc produkovala krásné palice, pokryté spoustou pryskyřice.

Auto Blueberry má tu výhodu, že ji můžete sklízet již za 65 až 70 dní od vyklíčení semen. Je to kompaktní automat s vysokým obsahem THC, sladkou chutí a bombastickým efektem.

Čím se tedy tato nová 00 Auto Blueberry liší od originálu? Má stejně lahodnou borůvkovou příchuť jako původní Blueberry. Navíc kvete  pouze 55 dní, snadno se pěstuje venku i uvnitř a obsahuje až 18 % THC!

Auto Blueberry dorůstá v interiéru průměrné výšky 70 – 90 cm a dokáže vyprodukovat 400 až 450 gramů výtečné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku vám pak naroste do výšky 120 cm. Vyprodukuje více než 90 gramů konopí na jednu rostlinu a ke sklizni bude připravena již začátkem října.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Relaxující, Soustředěný, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

 

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!