00 Seeds – Auto California Kush | Autoflower semínka konopí

Auto California Kush je vysoce produktivní a rychle rostoucí odrůda marihuany, která dorůstá menšího vzrůstu (70 – 140 cm) a může se sklízet již za 70 až 75 dnů od vyklíčení semen.

453 609 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Auto California Kush od 00 seeds je vysoce produktivní a rychle rostoucí odrůda marihuany. Dorůstá menšího vzrůstu (70 – 140 cm) a může se sklízet již za 70 až 75 dnů od vyklíčení semen.

Z těchto vysoce potentních konopných semínek vzejde indika-dominantní rostlina s nádherně velkými palicemi, které jsou pokryté silnou vrstvou třpytivé pryskyřice. Tato konopná krasavice se navíc velice snadno pěstuje a hodí se pro pěstování venku i uvnitř.

Auto California Kush je všestranná konopná rostlina, která se umí dobře přizpůsobit všem kultivačním systémům a pěstitelským technikám. Je to vynikající volba pro všechny pěstitele, kteří hledají vysoce výnosnou rostlinu, o kterou se nebudou muset mnoho starat.

Tento Kalifornský Kush má příjemně nasládlou vůni a vyvolává velice silný efekt s relaxačním a dlouhotrvajícím účinkem.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Ospalý, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

90 – 175 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!