00 Seeds – Caramel Kush | Feminizované semínka konopí

Caramel Kush je lahodně sladké konopí od SeedBanky 00 Seeds, které vzniklo křížením odrůdy Kosher Kush s blíže nespecifikovanou indikou. Snadno se pěstuje a produkuje krásně pryskyřičnaté palice. V interiéru kvete přibližně 60 dní a venku dozrává v polovině září.

453 609 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Caramel Kush je lahodně sladké konopí od SeedBanky 00 Seeds, které vzniklo křížením odrůdy Kosher Kush s blíže nespecifikovanou indikou.

Tento indika-dominantní hybrid má středně vysoký vzrůst, snadno se pěstuje a produkuje krásně pryskyřičnaté palice. V interiéru kvete přibližně 60 dní a venku dozrává v polovině září. Řádně vysušené palice odrůdy Caramel Kush mají intenzivní vůni a příjemně sladkou chuť, která připomíná čerstvě vyrobené karamelové bonbóny.

Caramel Kush je velmi silná marihuana, která obsahuje až 21 % THC. Vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s dobře vyváženým účinkem, jenž kombinuje mozkovou stimulaci s příjemnou svalovou relaxací.

Pokud hledáte silnou a lahodnou indiku, která se snadno pěstuje a má dobře vyrovnaný efekt, pak je tu Caramel Kush právě pro vás.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

300 – 500 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!