00 Seeds – Chocolate Cream Auto | Samokvetoucí semínka konopí

00 Seeds – Chocolate Cream Auto | Samokvetoucí semínka konopí

Chocolate Cream je výborný konopný hybrid od SeedBanky 00 Seeds, který se vyznačuje velice intenzivní vůní a příjemně sladkou chutí, jenž připomíná čokoládu.

453 609 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Chocolate Cream Auto je výborný konopný hybrid od SeedBanky 00 Seeds, který se vyznačuje velice intenzivní vůní a příjemně sladkou chutí, jenž připomíná čokoládu.

Tato šikovná konopná rostlina má velice prudký růst a bude mít kompaktní a krátké bočním větve. Dobře reaguje na prořezávání a je vhodná pro jakýkoli typ pěstebního systému. Svým tvarem připomíná vánoční stromek a produkuje krásné kompaktní palice, které jsou plné pryskyřice. Díky tomu se také výborně hodí pro výrobu konopných extraktů.

Její efekt je silný a dlouhotrvající a má velmi příjemně relaxační účinek, který uklidní vaše tělo i duši.

Tato semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř. V interiéru dorůstají výšky 60-80 cm a kvetou přibližně 50 až 60 dní. Pokud si je však vysadíte venku na slunném místě, může rostlina dosáhnout výšky klidně i 1,5 metru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

50 – 100 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!