Kalashnikov Seeds – AMUR GIANT AUTO | Samonakvétací semínka konopí

Amur Giant Auto je vysoká samonakvétací sativa a dominantní konopná odrůda, která vznikla křížením slavného Jack Herera s Power Plantem a Ruderalisem z oblasti Amur.

Je to silná, výnosná a vysoce aromatická rostlina, jejíž vůně připomíná Jack Herera. V její skvělé chuti pocítíte citrón, santálové dřevo a nádech marmelády z lesních plodů.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Amur Giant Auto je vysoká samonakvétací sativa a dominantní konopná odrůda z nabídky Kalashnikov Seeds. Vznikla křížením slavného Jack Herera s Power Plantem a Ruderalisem z oblasti Amur.

Je to silná, výnosná a vysoce aromatická rostlina, jejíž vůně připomíná Jack Herera. V její skvělé chuti pocítíte citrón, santálové dřevo a nádech marmelády z lesních plodů.

Amur Giant Auto má silný sativa efekt s energizujícím účinkem, který se ideálně hodí pro práci a komunikaci.

Semínka této skvělé odrůdy vám za pouhých 68-75 dnů od vyklíčení vyprodukují krásně velké a husté palice, pokryté silnou vrstvou pryskyřice.

Dorůstá výšky 100 až 150 cm, má vysokou odolnost proti plísním. Produkuje 450-600 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru a může se snadno pěstovat venku i uvnitř.

Rodokmen : Amur Ruderalis x Jack Herer x Power Plant

Genetika : Ruderalis 10% – Sativa 60% – Indica 30%

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující

Země původu

Rusko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

60 – 300 g/rostlina

Seed banka

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!