Ace seeds – Tikal regular | Regulérní semínka konopí

Tikal regular je sativa-dominantní hybrid se středoamerickou genetikou od SeedBanky Ace Seeds, pocházející z džunglí Guatemaly. Tato skvělá rostlina je velmi energická, snadno se pěstuje a také má dobrou poddajnost. Tikal obsahuje až 20 % THC a navozuje vysoce energizující efekt, který má povzbuzující a radost-navozující účinek.

698 1349 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Tikal regular je sativa-dominantní hybrid se středoamerickou genetikou od SeedBanky Ace Seeds, pocházející z džunglí Guatemaly.

Tato skvělá rostlina je velmi energická, snadno se pěstuje a také má dobrou poddajnost.

Tikal regular obsahuje až 20 % THC a navozuje vysoce energizující efekt, který má povzbuzující a radost-navozující účinek.

Tento skvělý efekt, který připomíná nejlepší mexické sativy, vás nerozruší a také nevyvolává úzkost.

Tikal  komplexní květinové aroma s vůní připomínající jahodové žvýkačky, broskve a kadidlo.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že Tikal regular má jedinečný a neobvyklý genotyp s vysokou genetickou variabilitou.

Je to vynikající sativa pro vývoj nových energických fenotypů s povznášejícími účinky a komplexní ovocnou vůní pravé americké sativy.

Semínka konopí odrůdy Tikal regular kvetou 10 až 12 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo dobře prosvětleném skleníku.

Genetika: (Guatemala sativa x Kush/Haze) x Guatemala

THC: 15 – 20 %
CBD: méně než 0.5 %
CBG: až 2 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (40 %), beta myrcenu (35 %) a beta ocimenu (25 %). Malé množství beta pinenu, limonenu, alfa pinenu a stopový obsah delta 3 karenu, linaloolu, alfa terpinenu a gama terpinenu. Sesquiterpenes: guaiol, beta caryophyllen a menší množství alfa humelenemu, nerolidolemu 2 a bisabololemu.

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Energický, Euforický, Kreativní

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

400 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!