Ripper Seeds – ACID DOUGH | Feminizovaná semínka konopí

Acid Dough je neobvyklá konopná rostlina, která okouzlí všechny pěstitele, jenž dosud zkoušeli pouze klasické americké, nebo evropské konopí. Tato sativa-dominantní genetika totiž pochází z Afriky, přesněji ze sopečného ostrova Réunion a má silně léčivé vlastnosti.

149 730 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Acid Dough od Ripper Seeds je jedna z odrůd, která nás v roce 2016 nejpříjemněji překvapila od Ripper Seeds.

Tato neobvyklá konopná rostlina, která okouzlí všechny pěstitele, jenž dosud zkoušeli pouze klasické americké, nebo evropské konopí. Tato sativa-dominantní genetika totiž pochází z Afriky. Přesněji ze sopečného ostrova Réunion a má silně léčivé vlastnosti. Táto konopná odrůda má také úžasně velké a husté palice ​​s jasně oranžovými pestíky, jenž jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice, která rostlinu chrání před škůdci a nepříznivým počasím.

Na konopné soutěži Spannabis Cup 2017 udělili porotci odrůdě Acid Dough stříbrnou medaili v kategorii nejlepší Sativa. A to hlavně kvůli její lahodně sladko-kyselé chuti s příměsí ananasu, jež vás doslova uchvátí.

Acid Dough Ripper Seeds má však i parádně povznášející efekt, který suprově zlepšuje náladu a navíc se skvěle hodí i pro léčebné využití (tlumí bolesti a zahání deprese).

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Aktivní, Energický, Euforický, Kreativní, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

N/A

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Ocenění

  • 2. cena Sativas Expogrow Cup 2017
  • 2. cena Sativas Copa Expogrow 2016
  • 2. cena Sativas Copa Expogrow 2017

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!