Připravili jsme pro vás akci od seedbanky Nuka seeds. Sleva 30% na všechny jejich semena konopí

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě Nuka seeds nabízejí sběratelské semena 5 (kmenů) konopí. Nuka seeds nejsou jednou z nejlevnějších semenných banek, které nabízíme, ale nabízejí perfektní modely konopí s povedenými bonusy.

Akce na semena konopi Nuka seedsNuka má v nabídce jak feminizované odrůdy, tak automatické tzv. samonakvétací genetiky konopí včetně speciálního kmene(modelu) s vysokým obsahem CBD.

Sběratelská konopná semínka všech jejich odrůd se vyznačují nadprůměrnou klíčivostí, snadným pěstováním a bohatou úrodou plnou konopné pryskyřice.

Kvalitní sklizeň s vysokou potencí čeká i na průměrné pěstitele. Přitom jsou jejich semínka konopí velmi levná a balíčky se semeny marihuany obsahují i super dárky.

Všechny semínka konopí od Nuka Seeds jsou prvotřídní, čerstvá a velmi kvalitní. Genetiky od Nuka Seeds ocení jak začínající pěstitelé, tak zkušení groweři.

Nuka Seeds sazenice a rostliny marihuany jsou vhodné pro systémy indoor (pěstování uvnitř), skleníku, či outdoor (venkovní pěstování).

Semena konopí od seedbanky Nuka seeds jsou perfektní dárek pro každého milovníka konopí.

 

 

Akce semena konopi Nuka Seeds

4 komentáře

 1. Vypada luxusne

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   díky budeme rádi když si semínka vyzkoušíte. Věříme tomu že Nuka Seeds budou pecka.

   Odpovědět
 2. Vypadá to lákavé

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   díky budeme rádi když si semínka vyzkoušíte. Věříme tomu že Nuka Seeds budou pecka.

   Odpovědět

Komentuj