Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

AKCE NA VŠECHNY SEMENA KONOPÍ OD Sensi Seeds 10%

AKCE NA VŠECHNY SEMENA KONOPÍ OD Sensi Seeds 10%

do vyprodání zásob získáte na Growmartu 10% slevu na všechna semínka konopí Sensi Seeds

Akce na semena konopí Sensi Growmart

HISTORIE Sensi Seeds

Akce na semena konopí Sensi Growmart

SEEDBANKA SENSI SEEDS JE NEJVĚTŠÍ SEMENNOU BANKOU NA SVĚTĚ

Společnost Sensi Seeds byla založena již v roce 1985 a dnes je největší semennou bankou na světě (skladuje semínka více než 500 konopných odrůd). Během let se jejich genetika i značka staly skutečnou klasikou v konopné komunitě, a dokonce i nizozemská vláda si vybrala tuto společnost jako hlavního dodavatele léčebného konopí do svých lékáren.

V SENSI SEEDS SE DOMNÍVAJÍ, ŽE ZODPOVĚDNÁ KONZUMACE KONOPÍ MŮŽE OBOHATIT VÁŠ ŽIVOT

Sensi Seeds semena marihuany Semínka marihuany výherci soutěží

S více než třicetiletou zkušeností v oblasti konopí si Sensi Seeds plně uvědomuje zásadní roli, kterou může konopí pro lidstvo hrát. Společnost s potěšením vidí současný nárůst pozornosti, kterou tato úžasná rostlina po celém světě získává, a to nejen jako lék, ale i jako surovina.

BOJUJE ZA LEGALIZACI KONOPÍ

V Sensi Seeds usilují také o legalizaci konopí a na uznání terapeutických přínosů této zázračné rostliny. Proto také otevřeli první konopné muzeum na světě. Hash Marihuana & Hemp Museum je umístěno v Amsterdamu a Barceloně a za svou existenci je navštívilo již přes dva miliony návštěvníků.

Společně s muzeem uděluje společnost Sensi Seeds každoročně ceny konopné kultury. Toto ocenění se uděluje osobnostem, kteří pomáhají prosazovat legalizaci konopí. Mezi nedávné vítěze patří například Sir Richard Branson a bývalý předseda vlády Holandska Dries van Agt.

Sensi Seed je luxusní banka

Postoj světa ke konopí se postupně mění. Země postupně legalizují konopí pro léčebné a rekreační využití a nové možnosti pro jeho průmyslové, výživové a farmaceutické využití nás neustále překvapují. Sensi Seeds bude nadále hrát svou roli a zůstane v popředí tohoto vývoje.