AKCE SEMÍNKA KONOPÍ 1 + 1 Green House Seeds

 

Akce semínka konopí 1+1 ve spolupráci se společností Green House Seeds !

Jedná se o nabídku, která se běžně nenabízí, a byla by velká škoda této skvělé nabídky nevyužít. Protože se jedná o semínka konopí v akci 1 + 1. Nabídka je časově omezena od 1.12.2021 do 31.12.2021 !

Akce se vztahuje na feminizovaná semínka konopí od společnosti Green House Seeds ve všech variantách balení. To znamená, že v naší nabídce najdete semena konopí v akcií na Big Bang, Lemon Skunk, Franco Lemon Cheese.

Pokud si objednáte balení po 3 kusech, dostanete další balení zcela zdarma ( 3 + 3 ), totéž platí pro balení po 5 kusech ( 5 + 5 ). Dokonce i pro balení po 10 kusech ( 10 + 10 ).

 

Akce semínka konopí Big Bang Green House Seeds

Big Bang je světoznámá odrůda konopí od seed banky Green House seeds. Big Bang je známá především svým léčebným účinkem, proto se například dodává oficiálně v nizozemských lékarnách na předpis. Cena za 3 + 3 ks semínek konopí začína na 562 kč.

seminka konopi akce big bang green house seeds

Akce semínka konopí Lemon Skunk Green House Seeds

Lemon Skunk na konopné soutěži HighLife v roce 2007 získala tato odrůda marihuany ocenění za první místo. Cena za 3+3 ks semínek konopí začína na 599 kč.

akce seminka konopi lemon skunk green house seeds

Akce semínka konopí Franco Lemon Cheese Green House Seeds

Po tragické ztrátě Franka Lojy počátkem roku 2017 se v GHS rozhodli, že po něm pojmenují jednu z nejnovějších odrůd. A který konopný kmen by mohl Franka reprezentovat lépe než ten, který sám vytvořil?

Ale tím to nekončí. Společnost Green House Seed se zavázala, že výdělky, které získá prodejem těchto konopných semínek, daruje do fondu Franco Loja, který pomůže financovat vzdělávání jeho dětí. Cena za 3+3 semínek konopí začína na 744 kč.

akce seminka konopi franco lemon cheese gren house seeds

 

SPOLEČNOST GREEN HOUSE SEEDS

Společnost Green House Seed Company je jednou z nejúspěšnějších konopných společností na světě. Jejich semena konopí nejsou geneticky modifikována ani fungicidně ošetřena.Vítěz mnoha mezinárodních ocenění (40 High times Cannabis Cups, 17 Highlife Cups a mnoho dalších soukromých ocenění v mnoha zemích), je lídrem v genetice konopí. Arjan, majitel a zakladatel, byl vyznamenán králem konopí za jeho úžasný rekord cen konopí získaných během jeho kariéry. Vždy byl odhodlán vytvářet nejlepší genetiku na světě a zajistit, aby pěstitelé vybrali nejlepší genetiku na základě jejich umístění, logistiky a osobních znalostí.

Arjan začal před 25 lety sbírat genetiku a landraces z celého světa a lov stále pokračuje! Genetika společnosti Green House Seed je výsledkem let intenzivního chovu.

 

Rozhodně by byla škoda této akce nevyužít. Klikněte zde pro zobrazení nabídky : akce semínka konopí 1+1

Akce semena konopi Nuka Seeds

4 komentáře

 1. Nabídka je časově omezena od 1.12.2021 do 31.12.2021 ! špatné datum ? nebo jak :D

  Odpovědět
  1. Byla to akce na celý prosinec :)

   Odpovědět
   1. Ano, později jsem na to taky přišel :D Právě že mi včera přišel email o akci a na stránkách jsem se proklikal hned na tenhle článek ale ten nepatřil k tomu emailu :D Moje chyba :D

    Odpovědět
    1. všechno v cajku 😁

     Odpovědět

Komentuj