Exotic Seed – AMNESIA #7 | Feminizované semínka konopí

Amnesia #7 je sativa-dominantní konopný hybrid od slavné SeedBanky Exotic Seeds, který vychází z legendární Amnézie Hy-Pro. Oproti klasické Amnézii má jemnější chuť a výraznější vůni kadidla. Některé její fenotypy mohou mít navíc spíše květinové aroma, podobně jako Kush.Amnesia #7 navozuje silný efekt s příjemně uvolňujícím účinkem. Přestože má o něco více fyzický účinek, stále je silně cerebrální, díky čemuž se proslavila již původní Amnesia.

597 1904 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Amnesia #7 je sativa-dominantní konopný hybrid od slavné SeedBanky Exotic Seeds, který vychází z legendární Amnézie Hy-Pro.

Oproti klasické Amnézii má jemnější chuť a výraznější vůni kadidla. Některé její fenotypy mohou mít navíc spíše květinové aroma, podobně jako Kush.

Tato odroda navozuje silný efekt s příjemně uvolňujícím účinkem. Přestože má o něco více fyzický účinek, stále je silně cerebrální, díky čemuž se proslavila již původní Amnesia.

Produkuje vysoké výnosy a její krásné palice jsou pokryté extrémním množstvím krásně lepkavé pryskyřice.

Je velmi vhodná pro výrobu konopných extraktů, zvláště pak pro extrakty, které se vyrábějí za použitý plynu (BHO).

Semínka konopí odrůdy Amnesia #7 kvetou přibližně 70 dnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde mohou vyprodukovat krásných 500 až 550 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!