00 Seeds – Auto Afghan Mass XXL | Samonakvétací konopná semínka

Samonakvétací konopná semínka odrůdy Auto Afghan Mass XXL v sobě ukrývají skvělou chuť, omamnou vůni a velmi silný narkotický efekt.

 

453 609 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Samonakvétací konopná semínka odrůdy Auto Afghan Mass XXL od 00s v sobě ukrývají skvělou chuť, omamnou vůni a velmi silný narkotický efekt.

Je to opravdu špičkový automat. Podědil ty nejlepší vlastnosti ze své mateřské odrůdy Critical Mass. Snadno se pěstuje, produkuje krásně pryskyřičnaté palice a má silný afghánský charakter.

Auto Afghan Mass XXL je velmi aromatická a vysoce produktivní samonakvétačka s vysokým obsahem THC. Bude připravena ke sklizni za 75 až 80 dní od vyklíčení semen a vyprodukuje vám 500 až 550 gramů špičkové marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Účinnost, kvalita, chuť a vysoká produkce jsou výjimečnými vlastnostmi této snadno pěstitelné indiky. Dokáže plně uspokojit začínající i zkušené pěstitele!

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Uklidňující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/m2

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!