Delicious seeds – AUTO DARK PURPPLE | Samokvetoucí semena konopí

Auto Dark Purpple je malá, kompaktní konopná rostlina s unikátním zabarvením květu, která poskytuje určitý stupeň maskování a díky tomu je ideální například do města na balkón. Tato výborná odrůda léčivého konopí má silný euforický efekt s příchutí sladkého ovoce a je přímo zrozena k léčivému využití pro svůj obří obsah CBD.

669 1686 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Tato překrásná samokvetoucí semena konopí AUTO DARK PURPPLE od Seedbanky Delicious Seeds vznikla křížením OG Kushe s první generací automatiky Purpple Kush. V následujících pěti generacích byla pod pečlivým dohledem několikrát přepracována, aby si zachovala charakteristickou sladkou vůni a fialovou barvu. Toto zabarvení se u těchto semen daří dosáhnout prakticky vždy.

Auto Dark Purpple je malá, kompaktní konopná rostlina s unikátním zabarvením květu. Poskytuje určitý stupeň maskování a díky tomu je ideální například do města na balkón.

AUTO DARK PURPPLE je výborná odrůda léčivého konopí má silný euforický efekt s příchutí sladkého ovoce a je přímo zrozena k léčivému využití pro svůj obří obsah CBD.

Hmotnost 0,02 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Euforický, Povznášející, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

70 – 80 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!