Big Buddha Seeds – BLACK CHEESE | Feminizované semínka konopí

Black Cheese (Černý sýr) od semenné banky Big Buddha Seeds je feminizovaná odrůda konopí vytvořená křížením vzácné genetiky Black SFV (San Fernando Valley OG) s klasickým britským sýrem Big Buddha Cheese.

Tato indica-dominantní rostlina si bere z obou svých rodičů jen to nejlepší. Produkuje velké a silné palice, které vyvolávají silný relaxační efekt s euforickým a uvolňujícím účinkem. Tento dlouhotrvající efekt se také výborně hodí k léčbě stresu a chronických bolestí.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Black Cheese (Černý sýr) od semenné banky Big Buddha Seeds je feminizovaná odrůda konopí vytvořená křížením vzácné genetiky Black SFV (San Fernando Valley OG) s klasickým britským sýrem Big Buddha Cheese.

Tato indica-dominantní rostlina si bere z obou svých rodičů jen to nejlepší. Produkuje velké a silné palice, které vyvolávají silný relaxační efekt s euforickým a uvolňujícím účinkem. Tento dlouhotrvající efekt se také výborně hodí k léčbě stresu a chronických bolestí.

Může se pochlubit intenzivní a kořeněnou vůní, která připomíná klasický O.G. Kush a lahodnou chutí starého dobrého sýra.

Pokud hledáte konopí, které vám dokáže poskytnout naprostou a úplnou spokojenost za pouhých pár sekund od prvního hitu, bude toto konopí přesně to pravé !

Rodokmen : San Fernando Valley (SFV) Black O.G x Big Buddha Cheese Reversed

Genetika : 85% INDIKA – 15% SATIVA

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!