Nirvana Seeds – BLACKJACK | Feminizované semínka konopí

Blackjack je sativa-dominantní odrůda konopí, která je velmi známá v komunitě uživatelů lékařského konopí. Výborně zahání stres i úzkost a její účinek trvá výjimečně dlouhou dobu. Má skvělou a sladce citrusovou chuť s ostře zemitou příchutí. Její intenzivně vonící palice mají velký počet krásně narudlých trichomů a je o nich také známo, že často narostou až do velikosti hroznů!

Blackjack má velmi vysoký obsah THC a navozuje silný a extrémně dlouhotrvající efekt s euforickým a energizujícím účinkem. Přesto nevyvolává paranoie ani úzkost a má velmi vysoký léčebný potenciál.

624 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Blackjack Nirvana Seeds je sativa-dominantní odrůda konopí, která je velmi známá v komunitě uživatelů lékařského konopí. Výborně zahání stres i úzkost a její účinek trvá výjimečně dlouhou dobu.

Nejčastěji se užívá hned ráno a v malých dávkách. Uklidní vás, zažene úzkost i stres a jelikož jde o sativu, naplní vás také notnou dávkou energie pro zbytek dne.

Blackjack je prostě skvělá konopná rostlina, která vznikla křížem Black Dominy a Jocka Horrora.

Má skvělou a sladce citrusovou chuť s ostře zemitou příchutí. Její intenzivně vonící palice mají velký počet krásně narudlých trichomů a je o nich také známo, že často narostou až do velikosti hroznů!

Blackjack má velmi vysoký obsah THC a navozuje silný a extrémně dlouhotrvající efekt s euforickým a energizujícím účinkem. Přesto nevyvolává paranoie ani úzkost a má velmi vysoký léčebný potenciál.

Semínka tohoto parádního konopí kvetou přibližně 9 týdnů a v našem klimatu se dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů perfektního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

,

Genetika

,

Účinek

Euforický, Relaxující, Šťastný

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

N/A

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!