Sumo Seeds – BLUE NITRO HAZE | Feminizované semínka konopí

Odrůda Blue Nitro Haze vznikla křížením Early Moroccana a Blue Ice. Výsledkem je velmi stabilní a odolná rostlina, která se velmi snadno pěstuje. Ačkoli jde o sativa a dominantní rostlinu, má krásně husté palice jako indica odrůdy. Má silný, dlouhotrvající cerebrální efekt s povznášejícím účinkem a vysokým obsahem THC.

773 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Semínka konopí odrůdy Blue Nitro Haze Sumo Seeds jsou speciálně vyšlechtěna, aby odolala i chladnému a deštivému klimatu. S těmito semínky již nebude venkovní pěstění problémem a to ani v chladnějších klimatických pásmech. Tím pádem je i nadprůměrně odolná vůči plísním.

Odrůda Blue Nitro Haze vznikla křížením Early Moroccana a Blue Ice. Výsledkem je velmi stabilní a odolná rostlina, která se velmi snadno pěstuje. Ačkoli jde o sativa a dominantní rostlinu, má krásně husté palice jako indica odrůdy.

Má silný, dlouhotrvající cerebrální efekt s povznášejícím účinkem a vysokým obsahem THC.

Tuto odrodu nejde efektivně kultivovat uvnitř kvůli její obrovské výšce, a proto se pěstuje venku nebo ve skleníku. Pokud ji umístíte přímo do půdy, naroste do výšky 200 až 250 cm a dokáže vyprodukovat 600 až 1000 gramů parádního konopí na jednu rostlinu.

 

Hmotnost 0,05 kg
Balení semen

Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povznášející

Země původu

Nizozemsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

300-400 g/m2

Optimální výnos outdoor

600 – 1000 g/rostlina

Seed banka

Video galerie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!