Ace seeds – Bubba Kush x PCK | Feminizované semínka konopí

Bubba Kush x PCK je indika-dominantní konopný hybrid, který zaručeně potěší všechny milovníky klasických hašových rostlin. Tato výjimečná konopná holka byla vyšlechtěna z odrůdy Bubba Kush, což je pravděpodobně nejpozoruhodnější americký Afghánec, a Pákistán Chitral Kush, jenž byl v posledním desetiletí mnohokrát použit při vývoji úspěšných hybridů.  Výsledkem je konopná krasavice, jež často získává výrazné fialové zabarvení, a má opravdu mimořádný terpenový profil s příchutí lesních plodů.

748 1189 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Bubba Kush x PCK je indika-dominantní konopný hybrid od SeedBanky ACE Seeds, který zaručeně potěší všechny milovníky klasických hašových rostlin. Tato výjimečná konopná holka byla vyšlechtěna z odrůdy Bubba Kush, což je pravděpodobně nejpozoruhodnější americký Afghánec, a Pákistán Chitral Kush. Byl v posledním desetiletí mnohokrát použit při vývoji úspěšných hybridů.  Výsledkem je konopná krasavice, jež často získává výrazné fialové zabarvení, a má opravdu mimořádný terpenový profil s příchutí lesních plodů.

Tato skvělá kytka má také vynikající odolnost proti všem typům nepříznivých povětrnostních podmínek, a roste velice energicky. Vyvíjí přímo obrovské listy, a má silný stonek s klasickou afghánskou strukturou, jež podstatně zlepšuje pronikání světla přes její velké listy. Dále vytváří krásně husté palice pokryté silnou vrstvou pryskyřice, a šťavnaté terpeny, které potěší všechny milovníky konopných extraktů. Nutno také podotknout, že tato konopná rostlina upřednostňuje kvalitu, vůni, chuť a příjemný účinek před bohatými výnosy či surovým efektem.

Pokud tedy patříte mezi kuřáky, co dávají přednost skvělému efektu a parádní chuti před vysokým výnosem, pak rozhodně neváhejte ani vteřinu...

Hmotnost 0,01 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Ospalý, Povznášející, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

275 – 350 g/m2

Optimální výnos outdoor

100 – 150 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!