Big Buddha Seeds – CHEESY DICK | Feminizované semínka konopí

Semínka nevšední konopné rostliny Cheesy Dick vznikla ve Španělsku křížením legendární odrůdy Moby Dick a Big Buddha Cheese. Z tohoto křížení vznikla super silná a velmi produktivní rostlina, která si od svých rodičů převzala jen to nejlepší. Oba její rodiče patří mezi obzvláště silné modely, které mají na konopné scéně dlouhou historii. Moby Dick je křížem mezi Jackem Hererem a Critical Massem, zatímco Big Buddha Cheese pochází z původního klonu Exodus UK.

999 1539 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Cheesy Dick konopná semínka vznikla ve Španělsku křížením legendární odrůdy Moby Dick a Big Buddha Cheese. Z tohoto křížení vznikla super silná a velmi produktivní rostlina, která si od svých rodičů převzala jen to nejlepší. Oba její rodiče patří mezi obzvláště silné modely, které mají na konopné scéně dlouhou historii. Moby Dick je křížem mezi Jackem Hererem a Critical Massem, zatímco Big Buddha Cheese pochází z původního klonu Exodus UK.

Je to štíhlá rostlina s vysokým vzrůstem, která má krásně pružné větve a vyvíjí přímo obří hlavní colu. Protože se jedná o 95% indicu, sklízí se již po 8 až 10 týdnech květu a produkuje velmi vysoké výnosy. Její obří palice mají velmi intenzivní vůni a příjemně pikantní chuť zrajícího sýra.

Již její vtipné jméno jasně napovídá, že se bude jednat o velmi zábavný model: vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s velmi intenzivním a příjemným relaxačním účinkem, který je pro indicu takové síly typický.

Očekávejte, že vás příjemně překvapí

Rodokmen : MOBY DICK x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

Genetika : 95% INDICA – SATIVA 5%

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 650 g/m2

Optimální výnos outdoor

1000 – 1200 g/roslina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!