Big Buddha Seeds – CHERRY MOON PIE | Feminizované semínka konopí

Big Buddha Seeds – CHERRY MOON PIE | Feminizované semínka konopí

Cherry Moon Pie je indica-dominantní konopná krasavice, která získá krásně namodralé zabarvení, pokud bude vystavena nízkým teplotám na konci doby květu. Pěstitelé ze SeedBanky Big Buddha Seeds vytvořili tento konopný zázrak křížením vybraných klonů rostlin Cherry Pie a Bubba Kush. Co se týče účinku, Cherry Moon Pie vyvolává dlouhotrvající efekt s velice příjemným relaxačním účinkem, který je doprovázený silným psychedelickým efektem, jenž navozuje pocit štěstí a radosti. Je to ideální model pro relaxaci na konci pracovního dne.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Cherry Moon Pie je indica-dominantní konopná krasavice. Její krásně namodralé zabarvení docíli při vystavení nízkým teplotám na konci doby květu. Pěstitelé ze SeedBanky Big Buddha Seeds vytvořili tento konopný zázrak křížením vybraných klonů rostlin Cherry Pie a Bubba Kush.

Tato výjimečná rostlina má kompaktní a dobře rozvětvenou strukturu. Díky níž se velice hodí pro pěstění v systémech SCROG a produkuje přímo pohádkově velké palice. Její květy vynikají příjemnou květinovou vůni s nádechem ovoce, zejména třešní.

Cherry Moon Pie vyvolává dlouhotrvající efekt s velice příjemným relaxačním účinkem. Tento účinek doprovází silný psychedelický efekt, jenž navozuje pocit štěstí a radosti. Je to ideální model pro relaxaci na konci pracovního dne.

Cherry Moon Pie vyniká také opravdu velice lahodnou chutí, která je příjemně kořeněná, ovocná a s poznámkami pikantního sýra.

Semínka této konopné krásky vás jistě nezklamou a můžeme vám je vřele doporučit.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Povzbuzující, Psychedelický, Relaxující, Šťastný, Uklidňující, Vzrušující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400-450 g/m2

Optimální výnos outdoor

700 – 750 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!