Delicious seeds – COTTON CANDY KUSH ® | Feminizované semena konopí

Feminizovné konopné semínka Cotton Candy Kush jsou perfektní sativa hybrid, jehož růst jde velmi snadno kontrolovat. velké palice, které ke konci období květu získávají typický odstín kovové levandule, vydávající velmi silnou citrusovou vůni po grapefruitu. Růst této odrůdy marihuany je velmi bujný a díky němu dosahuje monstrózních výnosů.

487 1549 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Kdysi dávno chovatelé z Delicious Seeds přijali výzvu vyvinout konopnou odrůdu s obrovskými výnosy, bez obětování ostatních genetických kvalit. Po nějaké době se jim podařilo vyvinout toto výborné konopí, jež pojmenovali Cotton Candy Kush, které v sobě spojuje výtečnou sladkou příchuť Caramela s jemnější rostlinnou chutí Jihoafrické sativi Power Plant. Feminizované semínka konopí od Delicious seeds.

Konopná semínka Cotton Candy Kush jsou perfektní sativa hybrid, jehož růst jde velmi snadno kontrolovat. Má velké palice, které ke konci období květu získávají typický odstín kovové levandule, vydávající velmi silnou citrusovou vůni po grapefruitu.

Růst této odrůdy marihuany je velmi bujný a díky němu dosahuje monstrózních výnosů. Spodní větve mohou dosáhnout délky, jako je výška celé rostliny, ale dají se lehce zastřihovat kvůli malému množství listů mezi palicemi.

Když kouříte naši cukrovou vatu, dostaví se rychle nastupující a dlouhotrvající energický efekt, který vás nenechá jen tak usnout. BRAINSTORM BABY!

Typ semen

Léčebné konopí

, , ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Energický, Kreativní, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

500 – 600 g/m2

Optimální výnos outdoor

1500 – 2000 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Ocenění

Ocenění v konopných soutěžích:

  • 2. místo – INDOOR – COPA LA MARINA BAIXA 2011
  • 1. místo – OUTDOOR – CANNARY ISLAND CUP (SATIVAS) POPULAR CUP
  • 1. místo – EXTRACCION CON SOLVENTE – II COPA HUMOS DEL DIABLO – URUGUAY 2017
  • 1. místo – PRIZE BHO – DAB WARZ CUP – SECRET SESH – MICHIGAN USA – 2018 (710 HIGHWAY)

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!